WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY
INFORMACJE WYNIKI/TABELE

Rosario Central - CD Universidad Católica na żywo

Data:24.04.2019, godz. 22:15 GMT
Miejsce spotkania: Estadio Gigante de Arroyito
Dyscyplina:

Piłka nożna

Rozgrywki:

Copa Libertadores

KOMU KIBICUJESZ?
Rosario Central
CD Universidad Católica
razem głosów:
Mecz pomiędzy Rosario Central a CD Universidad Católica odbędzie się 24.04.2019 o godzinie 20:15 (GMT). Miejscem spotkania, które zapowiada się bardzo emocjonująco, będzie Estadio Gigante de Arroyito. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Copa Libertadores, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale: beIN Sports Arabia 5 HD, Fox Sports 2 Argentina, Fox Sports 2 Cono Sur, FOX Sports 2 Cono Sur, Fox Sports 2 Brasil, Sport 3, S Sport+, S Sport 2. Transmisja w internecie dostępna jest na: beIN SPORTS CONNECT Arabia, FOX Play Sur, Kayo Sports, beIN Sports Connect Australia, Fox Play Brasil, beIN SPORTS CONNECT Canada, beIN Sports Connect NZ, beIN SPORTS CONNECT U.S.A., Fanatiz USA. Jeżeli wiesz, gdzie można zobaczyć to spotkanie, poinformuj innych w komentarzu poniżej.
Czytaj całość ›
BEZPOŚREDNIE
MECZE
OSTATNIE
MECZE
STATYSTYKI
DRUŻYN

Bezpośrednie mecze

2019-04-24 22:15 Koniec COP Rosario Central 1 : 1 Universidad Catolica
2019-03-14 00:30 Koniec COP Universidad Catolica 2 : 1 Rosario Central
2017-01-28 00:00 Koniec CLF Rosario Central 0 : 0 Universidad Catolica

Ostatnie mecze

2019-04-20 16:15 Koniec CDS Aldosivi
2 : 1
2019-04-16 00:10 Koniec CDS Aldosivi
0 : 2
2019-04-11 00:30 Koniec COP Gremio-RS
1 : 3
2019-04-07 16:00 Koniec SUP Independiente
1 : 2
2019-04-05 00:00 Koniec COP Libertad
0 : 2
2019-03-31 16:15 Koniec SUP Argentinos Juniors
2 : 0
2019-03-17 18:30 Koniec SUP San Lorenzo
0 : 1
2019-03-14 00:30 Koniec COP Universidad Catolica
1 : 2
2019-03-09 20:10 Koniec SUP Godoy Cruz
0 : 0
2019-03-07 00:30 Koniec COP Gremio-RS
1 : 1
UNIVERSIDAD CATOLICA
2019-04-20 19:15 Koniec SER Guayaquil City FC 1 : 0
2019-04-20 19:00 Koniec PRI Palestino 2 : 1
2019-04-14 16:00 Koniec PRI Univ. de Chile 4 : 0
2019-04-13 22:15 Koniec SER Indep. del Valle 1 : 2
2019-04-11 00:30 Koniec COP Libertad 2 : 3
2019-04-07 23:30 Koniec SER El Nacional 3 : 1
2019-04-07 19:00 Koniec PRI Everton Vina del Mar 2 : 1
2019-04-04 22:00 Koniec COP Gremio-RS 1 : 0
2019-03-31 21:00 Koniec PRI Curico Unido 0 : 0
2019-03-30 20:10 Koniec SER Dep. Macara 0 : 1

Statystyki drużyn

ROSARIO CENTRAL UNIVERSIDAD CATOLICA
DOM WYJAZD OGÓLNIE DOM WYJAZD OGÓLNIE
- - - rozegrane - - -
- - - wygrane - - -
- - - remisy - - -
- - - porażki - - -
- - - bramki zdobyte - - -
- - - bramki stracone - - -
- - - śr. bramek zdob. - - -

OPINIE I KOMENTARZE

ZAKOŃCZONY
1 : 1
(0:1)
UNIVERSIDAD CATOLICA
UNIVERSIDAD CATOLICA
Rozwiń szczegóły

Piłka nożna - Copa Libertadores

Group A - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Internacional-RS 6 4 2 0 11:6 14
2 River Plate 6 2 4 0 10:5 10
3 Palestino 6 2 1 3 7:7 7
4 Alianza Lima 6 0 1 5 2:12 1
Next Round
Group B - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Cruzeiro-MG 6 5 0 1 11:2 15
2 Emelec 6 2 3 1 6:5 9
3 Deportivo Lara 6 1 2 3 4:10 5
4 Huracan 6 1 1 4 5:9 4
Next Round
Group C - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Olimpia Asuncion 6 2 3 1 9:6 9
2 Godoy Cruz 6 2 3 1 5:3 9
3 Sporting Cristal 6 2 1 3 8:11 7
4 Univ. de Concepcion 6 1 3 2 9:11 6
Next Round
Group D - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Flamengo-RJ 6 3 1 2 11:5 10
2 LDU Quito 6 3 1 2 12:8 10
3 Penarol 6 3 1 2 7:5 10
4 San Jose 6 1 1 4 7:19 4
Next Round
Group E - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Cerro Porteno 6 4 1 1 10:5 13
2 Nacional (URU) 6 4 1 1 5:2 13
3 Atletico Mineiro-MG 6 2 0 4 6:10 6
4 Zamora FC 6 1 0 5 6:10 3
Next Round
Group F - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Palmeiras-SP 6 5 0 1 13:1 15
2 San Lorenzo 6 3 1 2 4:2 10
3 FBC Melgar 6 2 1 3 2:9 7
4 Junior Barranquilla 6 1 0 5 1:8 3
Next Round
Group G - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Boca Juniors 6 3 2 1 11:6 11
2 Atletico-PR 6 3 0 3 11:6 9
3 Deportes Tolima 6 2 2 2 7:8 8
4 Jorge Wilstermann 6 1 2 3 5:14 5
Next Round
Group H - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Libertad 6 4 0 2 11:7 12
2 Gremio-RS 6 3 1 2 8:4 10
3 Universidad Catolica 6 2 1 3 7:11 7
4 Rosario Central 6 1 2 3 6:10 5
Next Round

Strzelcy Piłka nożna - Copa Libertadores

Group Stage
Drużyna Bramki GPM
1 Ruben Marco Atletico-PR 6 1.00
2 Rubio Patricio Univ. de Concepcion 5 0.83
3 Angulo Brayan Emelec 4 0.67
4 Chaves Frederico Cruzeiro-MG 4 0.80
5 Furtado Gustavo Palmeiras-SP 4 1.00
6 Palacios Cristian Sporting Cristal 4 0.67
7 Perez Marco Deportes Tolima 4 0.67
8 Benedetto Dario Boca Juniors 3 0.50
9 Bergessio Gonzalo Nacional (URU) 3 0.60
10 Camacho Nestor Olimpia Asuncion 3 0.60
11 Costa Rodrigo Cruzeiro-MG 3 0.60
12 Julio Anderson LDU Quito 3 0.60
13 Lopez Nicolas Internacional-RS 3 0.50
14 Ribeiro Everton Flamengo-RJ 3 0.50
15 Saucedo Carlos San Jose 3 0.50
16 Sobis Rafael Internacional-RS 3 0.60
17 Sousa Everton Gremio-RS 3 0.50
18 Valdez Nelson Cerro Porteno 3 0.50
19 Viatri Lucas Penarol 3 0.50
20 Zarate Mauro Boca Juniors 3 0.50
Qualification
Drużyna Bramki GPM
1 de Oliveira Ricardo Atletico Mineiro-MG 4 1.00
2 Martinez Adrian Libertad 4 1.00
3 Garces Carlos Delfín 3 0.75
4 Ordones Roberto Delfín 3 0.75
5 Cardozo Oscar Libertad 2 0.50
6 Jimenez Luis Palestino 2 0.50
7 Moreno Dayro Talleres Cordoba 2 0.50
8 Navarro Alvaro Defensor Sporting 2 0.33
9 Pereyra Jorge Bolivar 2 1.00
10 Rabunal Martin Defensor Sporting 2 0.33
11 Ramirez Juan Talleres Cordoba 2 0.50
12 Alves Rever Atletico Mineiro-MG 1 0.25
13 Anor Bernardo Caracas 1 0.25
14 Arakaki Hideyoshi FBC Melgar 1 0.33
15 Arce Juan Bolivar 1 0.50
16 Arias Alexis FBC Melgar 1 0.25
17 Arreaga Xavier Barcelona SC 1 0.50
18 Azocar Juan Carlos Deportivo La Guaira 1 0.25
19 Balza Jose Deportivo La Guaira 1 0.25
20 Bejarano Marvin The Strongest 1 0.50
21 Cano German Ezequiel Indep. Medellin 1 0.50
22 Cazares Juan Atletico Mineiro-MG 1 0.25
23 Celis Richard Caracas 1 0.25
24 Cortes Cesar Palestino 1 0.25
25 Cougo Carlos Libertad 1 0.25
26 Cuesta Bernardo FBC Melgar 1 0.25
27 Esterilla Ely Barcelona SC 1 0.50
28 Felipe Sergio Danubio 1 0.50
29 Fereira Eduardo Caracas 1 0.25
30 Fernandez Julian Palestino 1 0.25
31 Gomez Sebastian Atletico Nacional 1 0.25
32 Grossmüller Carlos Danubio 1 0.50
33 Jorquera Cristóbal Palestino 1 0.33
34 Jusino Adrian Bolivar 1 1.00
35 Laquintana Ignacio Defensor Sporting 1 0.20
36 Lopez Pablo Defensor Sporting 1 0.17
37 Lucumi Jeison Atletico Nacional 1 0.33
38 Machado Adolfo The Strongest 1 0.50
39 Madson Luan Atletico Mineiro-MG 1 0.25
40 Manco Reimond Real Garcilaso 1 0.50
41 Murillo Jesus Indep. Medellin 1 0.50
42 Napoli Gonzalo Defensor Sporting 1 0.20
43 Oyola Matías Barcelona SC 1 0.50
44 Pochettino Tomas Talleres Cordoba 1 0.25
45 Rengifo Hernán Real Garcilaso 1 1.00
46 Rodriguez Federico Danubio 1 0.50
47 Romero Angel FBC Melgar 1 0.50
48 Siles Morales Pablo Danubio 1 0.50
49 Soto Guillermo Palestino 1 0.25
50 Thomaz Bolivar 1 0.50
51 Vieyra Juan Nacional Asuncion 1 0.50