WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY
INFORMACJE WYNIKI/TABELE

Zenit Sankt Petersburg - Berlin Recycling Volleys na żywo - Siatkówka

Data:16.02.2022, godz. 16:30 GMT
Miejsce spotkania: Sibur Arena
Dyscyplina:

Siatkówka

KOMU KIBICUJESZ?
Zenit Sankt Petersburg
Berlin Recycling Volleys
razem głosów:
Mecz pomiędzy Zenit Sankt Petersburg a Berlin Recycling Volleys odbędzie się 16.02.2022o godzinie 15:30 (GMT). Miejscem spotkania, które zapowiada się bardzo emocjonująco, będzie Sibur Arena. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Liga Mistrzów, Siatkówka. Transmisja w TV planowana jest na kanale: Arena Sport 4, Polsat Sport Extra, Sport TV2. Transmisja w internecie dostępna jest na: EuroVolleyTV, Polsat Box Go, Sport TV Multiscreen. Jeżeli wiesz, gdzie można zobaczyć to spotkanie, poinformuj innych w komentarzu poniżej.
Czytaj całość ›

Zenit Sankt Petersburg - Berlin Recycling Volleys - Siatkówka - TRANSMISJE ONLINE

Kraj Kanał
Cały świat EuroVolleyTV ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Polska Polsat Box Go ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Portugalia Sport TV Multiscreen ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

Zenit Sankt Petersburg - Berlin Recycling Volleys - Siatkówka - TRANSMISJE W TV

Kraj Kanał
Bośnia i Hercegowina Arena Sport 4 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Chorwacja Arena Sport 4 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Czarnogóra Arena Sport 4 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Macedonia Północna Arena Sport 4 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Polska Polsat Sport Extra ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Portugalia Sport TV2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Serbia Arena Sport 4 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

Berlin Recycling Volleys - Zenit Sankt Petersburg - Siatkówka - na żywo

OPINIE I KOMENTARZE - Zenit Sankt Petersburg - Berlin Recycling Volleys na żywo

Przed Zenit Sankt Petersburg - Berlin Recycling Volleys na żywo - Siatkówka odbyły się również:

Siatkówka - Liga Mistrzów

Group A - Group Stage
M Z P S SPS SPA SPD Pkt
1 Jastrzębski Węgiel 3 3 0 9:2 274 241 33 9
2 Vfb Friedrichshafen 3 2 1 7:5 272 261 11 5
3 Vojvodina NS Seme Nowy Sad 3 1 2 3:7 215 243 -28 3
4 Montpellier HSC VB 3 0 3 4:9 286 302 -16 1
Play Offs Quarter-finals
Ranking of second-placed teams
Group B - Group Stage
M Z P S SPS SPA SPD Pkt
1 Aluron Virtu Warta Zawiercie 3 2 1 7:5 296 277 19 6
2 Halkbank Ankara 3 2 1 7:6 288 283 5 5
3 Berlin Volley 3 2 1 7:6 303 300 3 5
4 Hebar Pazardżik 3 0 3 5:9 292 319 -27 2
Play Offs Quarter-finals
Ranking of second-placed teams
Group C - Group Stage
M Z P S SPS SPA SPD Pkt
1 Cucine Lube Civitanova 3 3 0 9:4 304 278 26 8
2 Tours VB 3 2 1 7:4 258 247 11 6
3 Knack Roeselare 3 1 2 4:8 266 281 -15 2
4 Benfica Lizbona 3 0 3 5:9 301 323 -22 2
Play Offs Quarter-finals
Ranking of second-placed teams
Group D - Group Stage
M Z P S SPS SPA SPD Pkt
1 Trentino Diatec 3 3 0 9:2 264 214 50 9
2 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 3 2 1 7:4 267 246 21 6
3 ČEZ Karlovarsko 3 1 2 5:6 249 263 -14 3
4 Decospan VT Menen 3 0 3 0:9 172 229 -57 0
Play Offs Quarter-finals
Ranking of second-placed teams
Group E - Group Stage
M Z P S SPS SPA SPD Pkt
1 Sir Safety Perugia 3 3 0 9:1 249 206 43 9
2 ACH Volley Lublana 3 1 2 5:7 252 263 -11 4
3 SWD Powervolleys Düren 3 1 2 4:7 237 253 -16 3
4 Ziraat Bankasi Ankara 3 1 2 5:8 281 297 -16 2
Play Offs Quarter-finals
Ranking of second-placed teams