WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY
INFORMACJE WYNIKI/TABELE

Zenit Sankt Petersburg - Berlin Recycling Volleys na żywo

Data:16.02.2022, godz. 16:30 GMT
Miejsce spotkania: Sibur Arena
Dyscyplina:

Siatkówka

KOMU KIBICUJESZ?
Zenit Sankt Petersburg
Berlin Recycling Volleys
razem głosów:
Mecz pomiędzy Zenit Sankt Petersburg a Berlin Recycling Volleys odbędzie się 16.02.2022 o godzinie 15:30 (GMT). Miejscem spotkania, które zapowiada się bardzo emocjonująco, będzie Sibur Arena. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Liga Mistrzów, Siatkówka. Transmisja w TV planowana jest na kanale: Arena Sport 4, Polsat Sport Extra, Sport TV2. Transmisja w internecie dostępna jest na: EuroVolleyTV, Polsat Box Go, Sport TV Multiscreen. Jeżeli wiesz, gdzie można zobaczyć to spotkanie, poinformuj innych w komentarzu poniżej.
Czytaj całość ›

Zenit Sankt Petersburg - Berlin Recycling Volleys - TRANSMISJE ONLINE

Kraj Kanał
Cały świat EuroVolleyTV ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Polska Polsat Box Go ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Portugalia Sport TV Multiscreen ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

Zenit Sankt Petersburg - Berlin Recycling Volleys - TRANSMISJE W TV

Kraj Kanał
Bośnia i Hercegowina Arena Sport 4 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Chorwacja Arena Sport 4 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Czarnogóra Arena Sport 4 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Macedonia Północna Arena Sport 4 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Polska Polsat Sport Extra ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Portugalia Sport TV2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Serbia Arena Sport 4 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

Berlin Recycling Volleys - Zenit Sankt Petersburg na żywo

OPINIE I KOMENTARZE - Zenit Sankt Petersburg - Berlin Recycling Volleys na żywo

Siatkówka - Liga Mistrzów

Group A - Group Stage
M Z P S SPS SPA SPD Pkt
1 Jastrzębski Węgiel 6 6 0 18:2 499 381 118 18
2 Hebar Pazardżik 6 3 3 10:13 418 509 -91 7
3 Knack Roeselare 6 2 4 8:16 512 539 -27 5
4 Vfb Friedrichshafen 6 1 5 10:15 493 493 0 6
Play Offs Quarter-finals
Ranking of second-placed teams
Group B - Group Stage
M Z P S SPS SPA SPD Pkt
1 Dinamo Olimp 6 6 0 18:2 481 371 110 17
2 Ziraat Bankasi Ankara 6 3 3 11:11 475 479 -4 10
3 AZS Politechnika Warszawska 6 2 4 10:14 510 537 -27 7
4 Noliko Maaseik 6 1 5 5:17 443 522 -79 2
Play Offs Quarter-finals
Ranking of second-placed teams
Group C - Group Stage
M Z P S SPS SPA SPD Pkt
1 Cucine Lube Civitanova 6 5 1 17:6 531 457 74 15
2 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 6 4 2 15:9 532 503 29 12
3 Lokomotiv TSIVS 6 3 3 11:10 481 414 67 9
4 OK Merkur Maribor 6 0 6 0:18 281 451 -170 0
Play Offs Quarter-finals
Ranking of second-placed teams
Group D - Group Stage
M Z P S SPS SPA SPD Pkt
1 Berlin Volley 6 6 0 18:5 541 430 111 16
2 Zenit St. Petersburg 6 3 3 13:9 504 461 43 11
3 Benfica Lizbona 6 2 4 7:15 397 510 -113 5
4 Vojvodina NS Seme Nowy Sad 6 1 5 6:15 454 495 -41 4
Play Offs Quarter-finals
Ranking of second-placed teams
Group E - Group Stage
M Z P S SPS SPA SPD Pkt
1 Sir Safety Perugia 6 6 0 18:0 453 305 148 18
2 Trentino Diatec 6 4 2 12:7 451 378 73 12
3 Fenerbahçe HDI Sigorta Stambuł 6 2 4 6:14 421 463 -42 5
4 AS Cannes Dragons 6 0 6 3:18 329 508 -179 1
Play Offs Quarter-finals
Ranking of second-placed teams