WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY
INFORMACJE WYNIKI/TABELE

CA Rentistas - Racing Club de Avellaneda na żywo

Data:22.04.2021, godz. 00:00 GMT
Miejsce spotkania: Estadio Centenario
Dyscyplina:

Piłka nożna

KOMU KIBICUJESZ?
CA Rentistas
Racing Club de Avellaneda
razem głosów:
Mecz pomiędzy CA Rentistas a Racing Club de Avellaneda odbędzie się 21.04.2021 o godzinie 22:00 (GMT). Miejscem spotkania, które zapowiada się bardzo emocjonująco, będzie Estadio Centenario. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Copa Libertadores, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale: beIN Sports Arabia 3 HD, ESPN Sur, Sport1 + Germany, CONMEBOL TV, Sport 4. Transmisja w internecie dostępna jest na: beIN SPORTS CONNECT Arabia, ESPN Play Sur, beIN Sports Connect Australia, ESPN Play Sur , Mola TV, beIN SPORTS CONNECT Canada, beIN SPORTS CONNECT U.S.A.. Jeżeli wiesz, gdzie można zobaczyć to spotkanie, poinformuj innych w komentarzu poniżej.
Czytaj całość ›

CA Rentistas - Racing Club de Avellaneda - TRANSMISJE ONLINE

Kraj Kanał
Algieria beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Arabia Saudyjska beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Argentyna ESPN Play Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Australia beIN Sports Connect Australia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Bahrajn beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Boliwia ESPN Play Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Chile ESPN Play Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Egipt beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Ekwador ESPN Play Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Indonezja Mola TV ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Irak beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Iran beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Jemen beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Jordania beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Kanada beIN SPORTS CONNECT Canada ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Katar beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Kolumbia ESPN Play Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Kuwejt beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Liban beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Libia beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Maroko beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Oman beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Paragwaj ESPN Play Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Peru ESPN Play Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Syria beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Tunezja beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
USA beIN SPORTS CONNECT U.S.A. ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Urugwaj ESPN Play Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Wenezuela ESPN Play Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Zjednoczone Emiraty Arabskie beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

Racing Club de Avellaneda - CA Rentistas na żywo

BEZPOŚREDNIE
MECZE
OSTATNIE
MECZE
STATYSTYKI
DRUŻYN

Bezpośrednie mecze

2021-05-26 00:30 Koniec COP Racing Club de Avellaneda 3 : 0 CA Rentistas
2021-04-22 00:00 Koniec COP CA Rentistas 1 : 1 Racing Club de Avellaneda

Ostatnie mecze

2021-04-07 18:00 Koniec PRI Nacional Montevideo
0 : 1
2021-04-04 23:00 Koniec PRI Nacional Montevideo
0 : 3
2021-03-31 23:00 Koniec PRI Liverpool (URU)
1 : 1
2021-03-28 23:00 Koniec PRI Danubio
1 : 0
2021-03-25 21:15 Koniec PRI Defensor Sporting
0 : 0
2021-03-19 19:00 Koniec PRI CA Cerro
0 : 1
2021-03-15 19:30 Koniec PRI CA Fenix
0 : 3
2021-03-08 19:30 Koniec PRI Atletico Progreso
1 : 3
2021-03-01 20:00 Koniec PRI Plaza Colonia
0 : 5
2021-02-21 20:00 Koniec PRI Montevideo City
1 : 2
2021-04-18 16:30 Koniec COP Arsenal de Sarandí 1 : 2
2021-04-15 00:10 Koniec ARG San Martin San Juan 2 : 2
2021-04-11 00:00 Koniec COP CA Independiente 1 : 0
2021-04-05 00:00 Koniec COP Godoy Cruz Antonio Tomba 2 : 4
2021-03-28 21:30 Koniec COP River Plate 0 : 0
2021-03-23 00:15 Koniec COP Argentinos Juniors 1 : 0
2021-03-17 22:25 Koniec ARG Sportivo Belgrano 3 : 1
2021-03-13 20:10 Koniec COP CA Platense 2 : 0
2021-03-08 22:15 Koniec COP Rosario Central 1 : 0
2021-03-05 01:10 Koniec SUP River Plate 0 : 5

OPINIE I KOMENTARZE - CA Rentistas - Racing Club de Avellaneda na żywo

ZAKOŃCZONY
Rozwiń szczegóły

Piłka nożna - Copa Libertadores

Group A - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Palmeiras 6 5 0 1 20:7 15
2 Defensa y Justicia 6 2 3 1 11:8 9
3 Independiente Del Valle 6 1 2 3 8:11 5
4 Universitario de Deportes 6 1 1 4 6:19 4
Play Offs
Copa Sudamericana
Group B - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Internacional 6 3 1 2 12:5 10
2 Olimpia Asunción 6 3 0 3 13:14 9
3 Deportivo Táchira 6 3 0 3 14:17 9
4 Club Always Ready 6 2 1 3 8:11 7
Play Offs
Copa Sudamericana
Group C - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Barcelona SC 6 4 1 1 10:3 13
2 Boca Juniors Buenos Aires 6 3 1 2 6:2 10
3 Santos FC 6 2 0 4 8:9 6
4 The Strongest 6 2 0 4 4:14 6
Play Offs
Copa Sudamericana
Group D - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Fluminense 6 3 2 1 10:7 11
2 River Plate 6 2 3 1 7:7 9
3 Club Atlético Junior 6 1 4 1 6:6 7
4 Independiente Santa Fe 6 0 3 3 4:7 3
Play Offs
Copa Sudamericana
Group E - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Racing Club de Avellaneda 6 4 2 0 9:2 14
2 São Paulo 6 3 2 1 9:2 11
3 Club Sporting Cristal 6 1 1 4 3:10 4
4 CA Rentistas 6 0 3 3 2:9 3
Play Offs
Copa Sudamericana
Group F - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Argentinos Juniors 6 4 0 2 7:3 12
2 CD Universidad Católica 6 3 0 3 6:6 9
3 Nacional Montevideo 6 2 2 2 8:9 8
4 Atlético Nacional 6 1 2 3 6:9 5
Play Offs
Copa Sudamericana
Group G - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 CR Flamengo 6 3 3 0 14:9 12
2 CA Vélez Sarsfield 6 3 1 2 10:8 10
3 LDU Quito 6 2 2 2 15:13 8
4 CD Unión La Calera 6 0 2 4 8:17 2
Play Offs
Copa Sudamericana
Group H - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Atlético Mineiro 6 5 1 0 15:3 16
2 Cerro Porteño 6 3 1 2 4:5 10
3 América de Cali 6 1 1 4 5:9 4
4 Deportivo La Guaira 6 0 3 3 2:9 3
Play Offs
Copa Sudamericana

Strzelcy Piłka nożna - Copa Libertadores

Group Stage
Drużyna Bramki GPM
1 Gabriel Barbosa Flamengo-RJ 6 1.00
2 Hulk Atletico Mineiro-MG 6 1.00
3 Rony Palmeiras-SP 6 1.20
4 Tomas Chancalay Racing Club 5 1.25
5 Billy Arce LDU Quito 4 0.67
6 Fred Fluminense-RJ 4 0.67
7 Gonzalo Bergessio Nacional (URU) 4 0.67
8 Thiago Galhardo Internacional-RS 4 0.67
9 Walter Bou Defensa y Justicia 4 1.00
10 Braian Romero Defensa y Justicia 3 1.00
11 Carlos Garces Barcelona SC 3 0.50
12 Christian Ortiz Indep. del Valle 3 0.60
13 Cristian Martinez LDU Quito 3 0.50
14 Freddy Gondola Deportivo Tachira 3 0.50
15 Gabriel Avalos Argentinos Juniors 3 0.50
16 Jair Reinoso The Strongest 3 0.50
17 Jhon Sanchez Indep. del Valle 3 0.50
18 Lucas Janson Velez Sarsfield 3 0.50
19 Luis Amarilla LDU Quito 3 0.50
20 Miguel Borja Junior FC 3 0.60
21 Richard Ortiz Olimpia Asuncion 3 0.50
22 Sebastian Saez Union La Calera 3 0.60
23 Sebastian Villa Boca Juniors 3 0.60
24 Yuri Alberto Internacional-RS 3 0.60
Qualification
Drużyna Bramki GPM
1 Diego Souza Gremio-RS 4 1.33
2 Lorenzo Faravelli Indep. del Valle 4 1.00
3 Angel Romero San Lorenzo 3 0.75
4 Brian Montenegro Indep. del Valle 3 0.75
5 Franco Di Santo San Lorenzo 3 0.75
6 Jarlan Barrera Atletico Nacional 3 0.75
7 Juan Manuel Tevez Univ. Catolica (ECU) 3 0.75
8 Leonardo Ramos Bolivar 3 1.00
9 Miguel Borja Junior FC 3 1.00
10 Andres Andrade Atletico Nacional 2 0.67
11 Antonio Marin Guarani 2 0.50
12 Christian Ortiz Indep. del Valle 2 0.67
13 Ferreira Gremio-RS 2 0.50
14 Ignacio Anzola Deportivo Lara 2 1.00
15 John Pajoy Junior FC 2 0.50
16 Samson Olanrewaju Caracas 2 0.50
17 Sebastian Ferreira Club Libertad 2 0.50
18 Walter Chala Univ. Catolica (ECU) 2 0.50