WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY
INFORMACJE WYNIKI/TABELE

Turcja - Wyspy Owcze na żywo

Data:04.06.2022, godz. 18:45 GMT
Miejsce spotkania: Başakşehir Fatih Terim Stadyumu
Dyscyplina:

Piłka nożna

KOMU KIBICUJESZ?
Turcja
Wyspy Owcze
razem głosów:
Mecz pomiędzy Turcja a Wyspy Owcze odbędzie się 04.06.2022 o godzinie 16:45 (GMT). Miejscem spotkania, które zapowiada się bardzo emocjonująco, będzie Başakşehir Fatih Terim Stadyumu. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Liga Narodów UEFA, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale: Optus Sport, Arena Sport 4, ESPN Brasil, Diema Sport, TV2 Sport, Nova Sports 3, Sky HD, Ziggo Sport Voetbal, TV2 Sport Premium, Polsat Sport Premium 1, Sport TV3, Okko Sport, Digi Sport 2, Arena Sport 2P, Arena Sport 3P, Fubo Sports Network, Arena 4. Transmisja w internecie dostępna jest na: Premier Player HD, Star+, DAZN, UEFA TV, iQiyi, TV2 Play, Viaplay Estonia, L'Equipe Web, Viaplay Iceland, Viaplay Litwa, Blue To Go Video Everywhere, Polsat Box Go, Match Player, Sport TV Multiscreen, Viaplay Sweden, Viaplay Łotwa. Jeżeli wiesz, gdzie można zobaczyć to spotkanie, poinformuj innych w komentarzu poniżej.
Czytaj całość ›

Wyspy Owcze - Turcja na żywo

BEZPOŚREDNIE
MECZE
OSTATNIE
MECZE
STATYSTYKI
DRUŻYN
STRZELCY

Bezpośrednie mecze

2022-06-04 18:45 Koniec UNL Turcja 4 : 0 Wyspy Owcze

Ostatnie mecze

2022-03-29 18:45 Koniec FRI Włochy
2 : 3
2022-03-24 19:45 Koniec WOR Portugalia
1 : 3
2021-11-16 19:45 Koniec WOR Czarnogóra
2 : 1
2021-11-13 17:00 Koniec WOR Gibraltar
6 : 0
2021-10-11 18:45 Koniec WOR Łotwa
2 : 1
2021-10-08 18:45 Koniec WOR Norwegia
1 : 1
2021-09-07 18:45 Koniec WOR Holandia
1 : 6
2021-09-04 18:45 Koniec WOR Gibraltar
3 : 0
2021-09-01 18:45 Koniec WOR Czarnogóra
2 : 2
2021-06-20 16:00 Koniec EUR Szwajcaria
1 : 3
2022-03-29 15:00 Koniec FRI Liechtenstein 1 : 0
2022-03-26 17:00 Koniec FRI Gibraltar 0 : 0
2021-11-15 19:45 Koniec WOR Izrael 2 : 3
2021-11-12 19:45 Koniec WOR Dania 1 : 3
2021-10-12 18:45 Koniec WOR Szkocja 0 : 1
2021-10-09 18:45 Koniec WOR Austria 0 : 2
2021-09-07 18:45 Koniec WOR Mołdawia 2 : 1
2021-09-04 18:45 Koniec WOR Dania 0 : 1
2021-09-01 18:45 Koniec WOR Izrael 0 : 4
2021-06-07 18:45 Koniec FRI Liechtenstein 5 : 1

Statystyki drużyn

Turcja Wyspy Owcze
DOM WYJAZD OGÓLNIE DOM WYJAZD OGÓLNIE
- - - rozegrane - - -
- - - wygrane - - -
- - - remisy - - -
- - - porażki - - -
- - - bramki zdobyte - - -
- - - bramki stracone - - -
- - - śr. bramek zdob. - - -

Statystyki strzelców

Lp. Strzelcy Bramki
1 Serdar Dursun 4
2 Dogukan Sinik 2
3 Hakan Calhanoglu 2
4 Halil Dervisoglu 2
5 Cengiz Under 1
Lp. Strzelcy Bramki
1 Joannes Bjartalio 2
2 Jakup Andreasen 1
3 Viljormur Davidsen 1

OPINIE I KOMENTARZE - Turcja - Wyspy Owcze na żywo

ZAKOŃCZONY
4 : 0
(1:0)
Rozwiń szczegóły

Piłka nożna - Liga Narodów UEFA

Group 1 - League A
M Z R P B Pkt
1 Dania 4 3 0 1 6:3 9
2 Chorwacja 4 2 1 1 3:4 7
3 Austria 4 1 1 2 5:5 4
4 Francja 4 0 2 2 3:5 2
Play Offs
Relegation
Group 2 - League A
M Z R P B Pkt
1 Hiszpania 4 2 2 0 6:3 8
2 Portugalia 4 2 1 1 7:2 7
3 Czechy 4 1 1 2 4:7 4
4 Szwajcaria 4 1 0 3 2:7 3
Play Offs
Relegation
Group 3 - League A
M Z R P B Pkt
1 Węgry 4 2 1 1 7:3 7
2 Niemcy 4 1 3 0 8:5 6
3 Włochy 4 1 2 1 5:7 5
4 Anglia 4 0 2 2 1:6 2
Play Offs
Relegation
Group 4 - League A
M Z R P B Pkt
1 Holandia 4 3 1 0 11:6 10
2 Belgia 4 2 1 1 9:6 7
3 Polska 4 1 1 2 5:10 4
4 Walia 4 0 1 3 5:8 1
Play Offs
Relegation
Group 1 - League B
M Z R P B Pkt
1 Ukraina 3 2 1 0 5:1 7
2 Szkocja 3 2 0 1 6:4 6
3 Irlandia 4 1 1 2 4:3 4
4 Armenia 4 1 0 3 2:9 3
Promotion
Relegation
Group 2 - League B
M Z R P B Pkt
1 Izrael 3 1 2 0 6:5 5
2 Islandia 3 0 3 0 5:5 3
3 Albania 2 0 1 1 2:3 1
4 Rosja 0 0 0 0 0:0 0
Promotion
Relegation
Group 3 - League B
M Z R P B Pkt
1 Bośnia i Hercegowina 4 2 2 0 6:4 8
2 Czarnogóra 4 2 1 1 6:3 7
3 Finlandia 4 1 1 2 5:5 4
4 Rumunia 4 1 0 3 1:6 3
Promotion
Relegation
Group 4 - League B
M Z R P B Pkt
1 Norwegia 4 3 1 0 6:3 10
2 Serbia 4 2 1 1 7:4 7
3 Szwecja 4 1 0 3 5:6 3
4 Słowenia 4 0 2 2 3:8 2
Promotion
Relegation
Group 1 - League C
M Z R P B Pkt
1 Turcja 4 4 0 0 14:0 12
2 Luksemburg 4 2 1 1 5:4 7
3 Wyspy Owcze 4 1 1 2 4:8 4
4 Litwa 4 0 0 4 1:12 0
Promotion
Relegation
Group 2 - League C
M Z R P B Pkt
1 Grecja 4 4 0 0 7:0 12
2 Kosowo 4 2 0 2 5:5 6
3 Irlandia Północna 4 0 2 2 4:6 2
4 Cypr 4 0 2 2 2:7 2
Promotion
Relegation
Group 3 - League C
M Z R P B Pkt
1 Kazachstan 4 3 1 0 6:2 10
2 Słowacja 4 2 0 2 3:3 6
3 Azerbejdżan 4 1 1 2 2:3 4
4 Białoruś 4 0 2 2 1:4 2
Promotion
Relegation
Group 4 - League C
M Z R P B Pkt
1 Gruzja 4 3 1 0 12:2 10
2 Macedonia Północna 4 2 1 1 7:4 7
3 Bułgaria 4 0 3 1 4:7 3
4 Gibraltar 4 0 1 3 1:11 1
Promotion
Relegation
Group 1 - League D
M Z R P B Pkt
1 Łotwa 4 4 0 0 10:2 12
2 Mołdawia 4 2 1 1 6:5 7
3 Andora 4 1 1 2 3:6 4
4 Liechtenstein 4 0 0 4 1:7 0
Promotion
Group 2 - League D
M Z R P B Pkt
1 Estonia 2 2 0 0 4:1 6
2 Malta 3 2 0 1 4:2 6
3 San Marino 3 0 0 3 0:5 0
Promotion

Strzelcy Piłka nożna - Liga Narodów UEFA

League A
Drużyna Bramki GPM
1 Memphis Depay Netherlands 3 1.00
2 Andreas Cornelius Denmark 2 0.50
3 Brennan Johnson Wales 2 0.67
4 Cristiano Ronaldo Portugal 2 0.67
5 Denzel Dumfries Netherlands 2 0.67
6 Jan Kuchta Czech Republic 2 0.50
7 Joao Cancelo Portugal 2 0.50
8 Jonas Hofmann Germany 2 0.50
9 Joshua Kimmich Germany 2 0.50
10 Leandro Trossard Belgium 2 0.50
11 Lorenzo Pellegrini Italy 2 0.67
12 Michy Batshuayi Belgium 2 0.50
13 Pablo Sarabia Spain 2 0.50
14 Roland Sallai Hungary 2 0.50
15 Timo Werner Germany 2 0.50
16 Zsolt Nagy Hungary 2 0.50
League B
Drużyna Bramki GPM
1 Erling Haaland Norway 5 1.25
2 Stefan Mugosa Montenegro 4 1.33
3 Aleksandar Mitrovic Serbia 2 0.67
4 Edin Dzeko Bosnia-Herzegovina 2 0.50
5 Emil Forsberg Sweden 2 0.50
6 Joel Pohjanpalo Finland 2 0.67
7 Jon Thorsteinsson Iceland 2 0.67
8 Luka Jovic Serbia 2 0.50
9 Manor Solomon Israel 2 0.67
10 Smail Prevljak Bosnia-Herzegovina 2 0.67
11 Stuart Armstrong Scotland 2 0.67
12 Teemu Pukki Finland 2 0.50
13 Thorir J. Helgason Iceland 2 0.67
League C
Drużyna Bramki GPM
1 Serdar Dursun Turkey 4 1.00
2 Abat Aymbetov Kazakhstan 3 0.75
3 Anastasios Bakasetas Greece 3 0.75
4 K. Kvaratskhelia Georgia 3 0.75
5 Andronikos Kakoullis Cyprus 2 0.67
6 Budu Zivzivadze Georgia 2 0.67
7 Danel Sinani Luxembourg 2 0.50
8 Dogukan Sinik Turkey 2 0.50
9 Enis Bardhi North Macedonia 2 0.50
10 Gerson Rodrigues Luxembourg 2 0.50
11 Hakan Calhanoglu Turkey 2 0.50
12 Halil Dervisoglu Turkey 2 0.50
13 Joannes Bjartalio Faroe Islands 2 1.00
14 Valeri Qazaishvili Georgia 2 0.50
15 Vedat Muriqi Kosovo 2 0.50
League D
Drużyna Bramki GPM
1 V. Gutkovskis Latvia 4 1.00
2 Ion NIcolaescu Moldova 3 0.75
3 Janis Ikaunieks Latvia 3 0.75
4 Roberts Uldrikis Latvia 2 0.50
5 Arturs Zjuzins Latvia 1 0.33
6 Henri Anier Estonia 1 0.50
7 Jan Busuttil Malta 1 1.00
8 Jesus Rubio Andorra 1 0.33
9 Joonas Tamm Estonia 1 0.50
10 Jordi Alaez Andorra 1 0.25
11 Konstantin Vassiljev Estonia 1 0.50
12 Livio Meier Liechtenstein 1 0.25
13 Marcio Vieira Andorra 1 0.25
14 Matthew Guillaumier Malta 1 0.33
15 Mihail Caimacov Moldova 1 0.33
16 Nichita Motpan Moldova 1 0.50
17 Robert Kirss Estonia 1 0.50
18 Vadim Bolohan Moldova 1 0.25
19 Zach Muscat Malta 1 0.33