WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY
INFORMACJE WYNIKI/TABELE

Białoruś - Korea Południowa na żywo - Piłka ręczna

Data:16.01.2021, godz. 14:30 GMT
Miejsce spotkania: Handball Hall Borg Al Arab
Dyscyplina:

Piłka ręczna

KOMU KIBICUJESZ?
Białoruś
Korea Południowa
razem głosów:
Mecz pomiędzy Białoruś a Korea Południowa odbędzie się 16.01.2021o godzinie 13:30 (GMT). Miejscem spotkania, które zapowiada się bardzo emocjonująco, będzie Handball Hall Borg Al Arab. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Mistrzostwa Świata, Piłka ręczna. Transmisja w TV planowana jest na kanale: Arena Sport 2, DR1, ONTime Sports 3, Digi Sport 3. Transmisja w internecie dostępna jest na: YouTube IHF, Viaplay Denmark, Viaplay Finland, sportdeutschland.tv, Viaplay Norway, Viaplay Sweden. Jeżeli wiesz, gdzie można zobaczyć to spotkanie, poinformuj innych w komentarzu poniżej.
Czytaj całość ›

Białoruś - Korea Południowa - Piłka ręczna - TRANSMISJE ONLINE

Kraj Kanał
Cały świat YouTube IHF ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Dania Viaplay Denmark ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Finlandia Viaplay Finland ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Niemcy sportdeutschland.tv ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Norwegia Viaplay Norway ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Szwecja Viaplay Sweden ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

Białoruś - Korea Południowa - Piłka ręczna - TRANSMISJE W TV

Kraj Kanał
Bośnia i Hercegowina Arena Sport 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Czarnogóra Arena Sport 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Dania DR1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Egipt ONTime Sports 3 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Macedonia Północna Arena Sport 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Rumunia Digi Sport 3 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Serbia Arena Sport 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Słowenia Arena Sport 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

Korea Południowa - Białoruś - Piłka ręczna - na żywo

OPINIE I KOMENTARZE - Białoruś - Korea Południowa na żywo

Przed Białoruś - Korea Południowa na żywo - Piłka ręczna odbyły się również:

Piłka ręczna - Mistrzostwa Świata

Group A - Preliminary Round
M Z R P B Pkt
1 Chile 0 0 0 0 0:0 0
2 Iran 0 0 0 0 0:0 0
3 Montenegro 0 0 0 0 0:0 0
4 Spain 0 0 0 0 0:0 0
Next Round
Placement Matches
Group B - Preliminary Round
M Z R P B Pkt
1 France 0 0 0 0 0:0 0
2 Poland 0 0 0 0 0:0 0
3 Saudi Arabia 0 0 0 0 0:0 0
4 Slovenia 0 0 0 0 0:0 0
Next Round
Placement Matches
Group C - Preliminary Round
M Z R P B Pkt
1 Brazil 0 0 0 0 0:0 0
2 Cape Verde 0 0 0 0 0:0 0
3 Sweden 0 0 0 0 0:0 0
4 Uruguay 0 0 0 0 0:0 0
Next Round
Placement Matches
Group D - Preliminary Round
M Z R P B Pkt
1 Hungary 0 0 0 0 0:0 0
2 Iceland 0 0 0 0 0:0 0
3 Korea Republic 0 0 0 0 0:0 0
4 Portugal 0 0 0 0 0:0 0
Next Round
Placement Matches
Group E - Preliminary Round
M Z R P B Pkt
1 Algeria 0 0 0 0 0:0 0
2 Germany 0 0 0 0 0:0 0
3 Qatar 0 0 0 0 0:0 0
4 Serbia 0 0 0 0 0:0 0
Next Round
Placement Matches
Group F - Preliminary Round
M Z R P B Pkt
1 Argentina 0 0 0 0 0:0 0
2 Netherlands 0 0 0 0 0:0 0
3 North Macedonia 0 0 0 0 0:0 0
4 Norway 0 0 0 0 0:0 0
Next Round
Placement Matches
Group G - Preliminary Round
M Z R P B Pkt
1 Croatia 0 0 0 0 0:0 0
2 Egypt 0 0 0 0 0:0 0
3 Morocco 0 0 0 0 0:0 0
4 USA 0 0 0 0 0:0 0
Next Round
Placement Matches
Group H - Preliminary Round
M Z R P B Pkt
1 Bahrain 0 0 0 0 0:0 0
2 Belgium 0 0 0 0 0:0 0
3 Denmark 0 0 0 0 0:0 0
4 Tunisia 0 0 0 0 0:0 0
Next Round
Placement Matches