WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY
INFORMACJE WYNIKI/TABELE

Zawody Pucharu Świata w Planica - konkurs drużynowy na żywo

Data:24.03.2018, godz. 08:45 GMT
Miejsce spotkania: Planica
Dyscyplina:

Skoki narciarskie

Zawody Pucharu Świata w Planica - konkurs drużynowy odbędzie się 24.03.2018 o godzinie 08:45 (GMT). Miejscem wydarzenia, które zapowiada się bardzo emocjonująco, będzie Planica. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Skoki narciarskie. Transmisja w TV planowana jest na kanale: ČT Sport, EuroSport 2 Nordic, Eurosport 1, J Sports 1, ZDF, EuroSport Deutschland, Eurosport Norway, TVP 1, SRF zwei, STV2 Dvojka, TV Slovenija 2. Transmisja w internecie dostępna jest na: Eurosport Player, sport.tvp.pl. Jeżeli wiesz, gdzie można zobaczyć to spotkanie, poinformuj innych w komentarzu poniżej.
Czytaj całość ›

Zawody Pucharu Świata w Planica - konkurs drużynowy - TRANSMISJE ONLINE

Kraj Kanał
Cały świat Eurosport Player ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Polska sport.tvp.pl ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

OPINIE I KOMENTARZE

Hokej - Puchar Kontynentalny

Final Group
M OW Z WO ROW P LO B Pkt
1 Arlan Kokshetau 3 3 2 0 2 0 0 15:6 8
2 Belfast Giants 3 2 2 0 2 0 0 11:5 7
3 KH GKS Katowice 3 1 1 0 1 2 0 9:8 3
4 Gomel 3 0 0 0 0 3 0 2:18 0
1st Round
M OW Z WO ROW P LO B Pkt
1 SA Vikingar 3 3 2 0 2 0 0 13:5 8
2 Irbis-Skate Sofia 3 2 2 0 2 0 0 17:8 7
3 Istanbul 3 1 1 0 1 2 0 7:11 3
4 Bat Yam 3 0 0 0 0 3 0 1:14 0
Next Round
Group B - 2nd Round
M OW Z WO ROW P LO B Pkt
1 Rittner Buam 3 3 3 0 3 0 0 16:6 9
2 Acroni Jesenice 3 1 1 0 1 1 1 6:11 4
3 MAC Ujbuda 3 1 1 0 1 2 0 12:8 3
4 Crvena zvezda 3 1 0 1 1 2 0 6:15 2
Next Round
Group C - 2nd Round
M OW Z WO ROW P LO B Pkt
1 Kurbads 3 3 3 0 3 0 0 19:4 9
2 Donbass Donetsk 3 2 2 0 2 1 0 13:7 6
3 SA Vikingar 3 1 1 0 1 2 0 8:17 3
4 CHH Txuri Urdin 3 0 0 0 0 3 0 5:17 0
Next Round
Group D - 3rd Round
M OW Z WO ROW P LO B Pkt
1 Arlan Kokshetau 3 3 1 1 2 0 0 9:4 7
2 Gomel 3 2 2 0 2 1 0 8:6 6
3 Kurbads 3 1 1 0 1 1 1 8:12 4
4 Lyon 3 0 0 0 0 2 0 4:7 1
Final Group
Group E - 3rd Round
M OW Z WO ROW P LO B Pkt
1 Belfast Giants 3 2 2 0 2 1 0 12:6 6
2 KH GKS Katowice 3 2 2 0 2 1 0 10:5 6
3 Medvescak Zagreb 3 2 2 0 2 1 0 6:7 6
4 Rittner Buam 3 0 0 0 0 3 0 3:13 0
Final Group