WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY
INFORMACJE WYNIKI/TABELE

SE Palmeiras - San Lorenzo de Almagro na żywo

Data:09.05.2019, godz. 00:30 GMT
Miejsce spotkania: Allianz Parque
Dyscyplina:

Piłka nożna

Rozgrywki:

Copa Libertadores

KOMU KIBICUJESZ?
SE Palmeiras
San Lorenzo de Almagro
razem głosów:
Mecz pomiędzy SE Palmeiras a San Lorenzo de Almagro odbędzie się 08.05.2019 o godzinie 22:30 (GMT). Miejscem spotkania, które zapowiada się bardzo emocjonująco, będzie Allianz Parque. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Copa Libertadores, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale: beIN Sports Arabia 5 HD, Fox Sports Cono Sur, Arena Sport BIH, FOX Sports 1 Brasil, MAX Sport 4, Fox Sports 1 Chile, Arena Sport 1, Fox Sports 3 Cono Norte, Sport 2, Fox Sports Colombia, Fox Sports Peru, Sport TV2, Fox Sports Uruguay. Transmisja w internecie dostępna jest na: beIN SPORTS CONNECT Arabia, FOX Play Sur, Kayo Sports, beIN Sports Connect Australia, FOX Play Norte, Fox Play Brasil, beIN SPORTS CONNECT Canada, Fanatiz USA, beIN SPORTS CONNECT U.S.A.. Jeżeli wiesz, gdzie można zobaczyć to spotkanie, poinformuj innych w komentarzu poniżej.
Czytaj całość ›

SE Palmeiras - San Lorenzo de Almagro - TRANSMISJE ONLINE

Kraj Kanał
Algieria beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Arabia Saudyjska beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Argentyna FOX Play Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Australia Kayo Sports ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
beIN Sports Connect Australia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Bahrajn beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Barbados FOX Play Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Belize FOX Play Norte ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Brazylia Fox Play Brasil ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Chile FOX Play Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Ekwador FOX Play Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Gwatemala FOX Play Norte ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Honduras FOX Play Norte ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Irak beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Iran beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Jemen beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Kanada beIN SPORTS CONNECT Canada ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Katar beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Kolumbia FOX Play Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Kostaryka FOX Play Norte ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Kuwejt beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Meksyk FOX Play Norte ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Nikaragua FOX Play Norte ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Oman beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Panama FOX Play Norte ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Peru FOX Play Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Republika Dominikańska FOX Play Norte ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Salwador FOX Play Norte ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Syria beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Trynidad i Tobago FOX Play Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Tunezja beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
USA Fanatiz USA ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
beIN SPORTS CONNECT U.S.A. ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Urugwaj FOX Play Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Wenezuela FOX Play Norte ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Zjednoczone Emiraty Arabskie beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

SE Palmeiras - San Lorenzo de Almagro - TRANSMISJE W TV

Kraj Kanał
Arabia Saudyjska beIN Sports Arabia 5 HD ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Argentyna Fox Sports Cono Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Bahrajn beIN Sports Arabia 5 HD ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Boliwia Fox Sports Cono Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Bośnia i Hercegowina Arena Sport BIH ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Brazylia FOX Sports 1 Brasil ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Bułgaria MAX Sport 4 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Chile Fox Sports Cono Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Fox Sports 1 Chile ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Chorwacja Arena Sport 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Czarnogóra Arena Sport 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Ekwador Fox Sports Cono Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Gwatemala Fox Sports 3 Cono Norte ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Honduras Fox Sports 3 Cono Norte ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Iran beIN Sports Arabia 5 HD ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Izrael Sport 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Kolumbia Fox Sports Cono Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Fox Sports Colombia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Kostaryka Fox Sports 3 Cono Norte ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Macedonia Północna Arena Sport 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Meksyk Fox Sports 3 Cono Norte ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Nikaragua Fox Sports 3 Cono Norte ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Panama Fox Sports 3 Cono Norte ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Paragwaj Fox Sports Cono Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Peru Fox Sports Peru ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Fox Sports Cono Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Portugalia Sport TV2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Republika Dominikańska Fox Sports 3 Cono Norte ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Salwador Fox Sports 3 Cono Norte ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Serbia Arena Sport 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Syria beIN Sports Arabia 5 HD ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Urugwaj Fox Sports Cono Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Fox Sports Uruguay ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Wenezuela Fox Sports 3 Cono Norte ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Zjednoczone Emiraty Arabskie beIN Sports Arabia 5 HD ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Copa Libertadores

Group A - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Internacional-RS 6 4 2 0 11:6 14
2 River Plate 6 2 4 0 10:5 10
3 Palestino 6 2 1 3 7:7 7
4 Alianza Lima 6 0 1 5 2:12 1
Next Round
Group B - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Cruzeiro-MG 6 5 0 1 11:2 15
2 Emelec 6 2 3 1 6:5 9
3 Deportivo Lara 6 1 2 3 4:10 5
4 Huracan 6 1 1 4 5:9 4
Next Round
Group C - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Olimpia Asuncion 6 2 3 1 9:6 9
2 Godoy Cruz 6 2 3 1 5:3 9
3 Sporting Cristal 6 2 1 3 8:11 7
4 Univ. de Concepcion 6 1 3 2 9:11 6
Next Round
Group D - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Flamengo-RJ 6 3 1 2 11:5 10
2 LDU Quito 6 3 1 2 12:8 10
3 Penarol 6 3 1 2 7:5 10
4 San Jose 6 1 1 4 7:19 4
Next Round
Group E - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Cerro Porteno 6 4 1 1 10:5 13
2 Nacional (URU) 6 4 1 1 5:2 13
3 Atletico Mineiro-MG 6 2 0 4 6:10 6
4 Zamora FC 6 1 0 5 6:10 3
Next Round
Group F - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Palmeiras-SP 6 5 0 1 13:1 15
2 San Lorenzo 6 3 1 2 4:2 10
3 FBC Melgar 6 2 1 3 2:9 7
4 Junior Barranquilla 6 1 0 5 1:8 3
Next Round
Group G - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Boca Juniors 6 3 2 1 11:6 11
2 Atletico-PR 6 3 0 3 11:6 9
3 Deportes Tolima 6 2 2 2 7:8 8
4 Jorge Wilstermann 6 1 2 3 5:14 5
Next Round
Group H - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Libertad 6 4 0 2 11:7 12
2 Gremio-RS 6 3 1 2 8:4 10
3 Universidad Catolica 6 2 1 3 7:11 7
4 Rosario Central 6 1 2 3 6:10 5
Next Round

Strzelcy Piłka nożna - Copa Libertadores

Group Stage
Drużyna Bramki GPM
1 Ruben Marco Atletico-PR 6 1.00
2 Rubio Patricio Univ. de Concepcion 5 0.83
3 Angulo Brayan Emelec 4 0.67
4 Chaves Frederico Cruzeiro-MG 4 0.80
5 Furtado Gustavo Palmeiras-SP 4 1.00
6 Palacios Cristian Sporting Cristal 4 0.67
7 Perez Marco Deportes Tolima 4 0.67
8 Benedetto Dario Boca Juniors 3 0.50
9 Bergessio Gonzalo Nacional (URU) 3 0.60
10 Camacho Nestor Olimpia Asuncion 3 0.60
11 Costa Rodrigo Cruzeiro-MG 3 0.60
12 Julio Anderson LDU Quito 3 0.60
13 Lopez Nicolas Internacional-RS 3 0.50
14 Ribeiro Everton Flamengo-RJ 3 0.50
15 Saucedo Carlos San Jose 3 0.50
16 Sobis Rafael Internacional-RS 3 0.60
17 Sousa Everton Gremio-RS 3 0.50
18 Valdez Nelson Cerro Porteno 3 0.50
19 Viatri Lucas Penarol 3 0.50
20 Zarate Mauro Boca Juniors 3 0.50
Qualification
Drużyna Bramki GPM
1 de Oliveira Ricardo Atletico Mineiro-MG 4 1.00
2 Martinez Adrian Libertad 4 1.00
3 Garces Carlos Delfín 3 0.75
4 Ordones Roberto Delfín 3 0.75
5 Cardozo Oscar Libertad 2 0.50
6 Jimenez Luis Palestino 2 0.50
7 Moreno Dayro Talleres Cordoba 2 0.50
8 Navarro Alvaro Defensor Sporting 2 0.33
9 Pereyra Jorge Bolivar 2 1.00
10 Rabunal Martin Defensor Sporting 2 0.33
11 Ramirez Juan Talleres Cordoba 2 0.50
12 Alves Rever Atletico Mineiro-MG 1 0.25
13 Anor Bernardo Caracas 1 0.25
14 Arakaki Hideyoshi FBC Melgar 1 0.33
15 Arce Juan Bolivar 1 0.50
16 Arias Alexis FBC Melgar 1 0.25
17 Arreaga Xavier Barcelona SC 1 0.50
18 Azocar Juan Carlos Deportivo La Guaira 1 0.25
19 Balza Jose Deportivo La Guaira 1 0.25
20 Bejarano Marvin The Strongest 1 0.50
21 Cano German Ezequiel Indep. Medellin 1 0.50
22 Cazares Juan Atletico Mineiro-MG 1 0.25
23 Celis Richard Caracas 1 0.25
24 Cortes Cesar Palestino 1 0.25
25 Cougo Carlos Libertad 1 0.25
26 Cuesta Bernardo FBC Melgar 1 0.25
27 Esterilla Ely Barcelona SC 1 0.50
28 Felipe Sergio Danubio 1 0.50
29 Fereira Eduardo Caracas 1 0.25
30 Fernandez Julian Palestino 1 0.25
31 Gomez Sebastian Atletico Nacional 1 0.25
32 Grossmüller Carlos Danubio 1 0.50
33 Jorquera Cristóbal Palestino 1 0.33
34 Jusino Adrian Bolivar 1 1.00
35 Laquintana Ignacio Defensor Sporting 1 0.20
36 Lopez Pablo Defensor Sporting 1 0.17
37 Lucumi Jeison Atletico Nacional 1 0.33
38 Machado Adolfo The Strongest 1 0.50
39 Madson Luan Atletico Mineiro-MG 1 0.25
40 Manco Reimond Real Garcilaso 1 0.50
41 Murillo Jesus Indep. Medellin 1 0.50
42 Napoli Gonzalo Defensor Sporting 1 0.20
43 Oyola Matías Barcelona SC 1 0.50
44 Pochettino Tomas Talleres Cordoba 1 0.25
45 Rengifo Hernán Real Garcilaso 1 1.00
46 Rodriguez Federico Danubio 1 0.50
47 Romero Angel FBC Melgar 1 0.50
48 Siles Morales Pablo Danubio 1 0.50
49 Soto Guillermo Palestino 1 0.25
50 Thomaz Bolivar 1 0.50
51 Vieyra Juan Nacional Asuncion 1 0.50