WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY
INFORMACJE WYNIKI/TABELE

Escuela Municipal Deportivo Binacional - São Paulo FC na żywo

Data:06.03.2020, godz. 00:00 GMT
Miejsce spotkania: Estadio Guillermo Briceño Rosamedina
Dyscyplina:

Piłka nożna

Rozgrywki:

Copa Libertadores

KOMU KIBICUJESZ?
Escuela Municipal Deportivo Binacional
São Paulo FC
razem głosów:
Mecz pomiędzy Escuela Municipal Deportivo Binacional a São Paulo FC odbędzie się 05.03.2020 o godzinie 23:00 (GMT). Miejscem spotkania, które zapowiada się bardzo emocjonująco, będzie Estadio Guillermo Briceño Rosamedina. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Copa Libertadores, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale: ESPN Sur, beIN Sports 1 Australia, Arena Sport 2, MAX Sport 4, Sport 3, beIN Sports Canada, beIN SPORTS en Español, Sky Sport 7 beIN Sports, Sport TV2, beIN Sports USA. Transmisja w internecie dostępna jest na: ESPN Play Sur, FOX Play Sur, Kayo Sports, beIN Sports Connect Australia, ESPN Play Sur , Facebook Live , Mola TV, beIN SPORTS CONNECT Canada, beIN Sports Connect NZ, Sport TV LIVE, beIN SPORTS CONNECT U.S.A., Fanatiz USA. Jeżeli wiesz, gdzie można zobaczyć to spotkanie, poinformuj innych w komentarzu poniżej.
Czytaj całość ›
BEZPOŚREDNIE
MECZE
OSTATNIE
MECZE
STATYSTYKI
DRUŻYN
STRZELCY

Bezpośrednie mecze

2020-03-06 00:00 Koniec COP Binacional 2 : 1 Sao Paulo-SP

Ostatnie mecze

2020-03-01 20:00 Koniec MOV Carlos Stein
1 : 1
2020-02-21 23:00 Koniec MOV UTC Cajamarca
1 : 0
2020-02-15 01:00 Koniec MOV Univ. Cesar Vallejo
2 : 0
2020-02-08 20:00 Koniec MOV FBC Melgar
2 : 4
2020-02-03 20:00 Koniec MOV Real Garcilaso
2 : 0
2020-01-23 23:30 Koniec SUP Grau
0 : 3
2019-12-15 20:30 Koniec MOV Alianza Lima
0 : 2
2019-12-08 20:00 Koniec MOV Alianza Lima
4 : 1
2019-11-24 20:00 Koniec MOV Sporting Cristal
4 : 1
2019-11-17 01:00 Koniec MOV Sport Boys
1 : 2
2020-03-01 19:00 Koniec PAU Ponte Preta-SP 2 : 1
2020-02-22 19:30 Koniec PAU Oeste-SP 4 : 0
2020-02-15 22:00 Koniec PAU Corinthians-SP 0 : 0
2020-02-09 21:00 Koniec PAU Santo Andre-SP 1 : 2
2020-02-03 23:00 Koniec PAU Novorizontino 1 : 1
2020-01-30 00:30 Koniec PAU Ferroviaria-SP 2 : 1
2020-01-26 19:00 Koniec PAU Palmeiras-SP 0 : 0
2020-01-23 00:30 Koniec PAU Agua Santa 2 : 0
2019-12-08 19:00 Koniec BRA Csa-AL 2 : 1
2019-12-05 00:30 Koniec BRA Internacional-RS 2 : 1

Statystyki drużyn

BINACIONAL SAO PAULO-SP
DOM WYJAZD OGÓLNIE DOM WYJAZD OGÓLNIE
- - - rozegrane - - -
- - - wygrane - - -
- - - remisy - - -
- - - porażki - - -
- - - bramki zdobyte - - -
- - - bramki stracone - - -
- - - śr. bramek zdob. - - -

Statystyki strzelców

Lp. Strzelcy Bramki
1 Johan Arango 1
2 Marco Rodriguez 1
Lp. Strzelcy Bramki
1 Alexandre Pato 1
2 Brenner 1
3 Dani Alves 1
4 Igor Gomes 1
5 Reinaldo 1

OPINIE I KOMENTARZE

ZAKOŃCZONY
2 : 1
(0:1)
Rozwiń szczegóły

Piłka nożna - Copa Libertadores

Group A - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Indep. del Valle 4 3 0 1 12:4 9
2 Flamengo-RJ 4 3 0 1 7:7 9
3 Atletico Junior 4 2 0 2 7:7 6
4 Barcelona SC 4 0 0 4 2:10 0
Play Offs
Group B - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Palmeiras-SP 4 3 1 0 7:2 10
2 Guarani 4 2 1 1 7:4 7
3 Bolivar 4 1 1 2 4:5 4
4 Tigre 4 0 1 3 2:9 1
Play Offs
Group C - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Athletico-PR 5 3 1 1 6:3 10
2 Jorge Wilstermann 5 2 1 2 7:5 7
3 Penarol 5 2 0 3 6:6 6
4 Colo Colo 5 2 0 3 3:8 6
Play Offs
Group D - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 LDU Quito 5 4 0 1 12:5 12
2 River Plate 4 2 1 1 16:5 7
3 Sao Paulo-SP 4 1 1 2 8:8 4
4 Binacional 5 1 0 4 2:20 3
Play Offs
Group E - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Gremio-RS 5 3 1 1 5:2 10
2 Internacional-RS 5 2 2 1 7:4 8
3 America de Cali 5 1 2 2 6:8 5
4 Universidad Catolica 5 1 1 3 4:8 4
Play Offs
Group F - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Nacional (URU) 4 4 0 0 6:1 12
2 Racing Club 4 3 0 1 5:2 9
3 Estudiantes Merida 4 1 0 3 5:8 3
4 Alianza Lima 4 0 0 4 2:7 0
Play Offs
Group G - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Santos-SP 4 3 1 0 5:2 10
2 Defensa y Justicia 4 2 0 2 7:5 6
3 Olimpia Asuncion 4 1 2 1 4:4 5
4 Delfin 4 0 1 3 2:7 1
Play Offs
Group H - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Boca Juniors 5 3 2 0 7:1 11
2 Caracas 4 2 1 1 8:7 7
3 Club Libertad 5 2 1 2 6:7 7
4 Indep. Medellin 4 0 0 4 3:9 0
Play Offs

Strzelcy Piłka nożna - Copa Libertadores

Group Stage
Drużyna Bramki GPM
1 Eduardo Salvio Boca Juniors 5 1.25
2 Luiz Adriano Palmeiras-SP 4 1.33
3 Carmelo Valencia Atletico Junior 3 1.50
4 Cristian Martinez LDU Quito 3 0.60
5 Duvan Vergara America de Cali 3 0.75
6 Gabriel Torres Indep. del Valle 3 0.75
7 Ignacio Fernandez River Plate 3 1.00
8 Abel Hernandez Internacional-RS 2 1.00
9 Adolfo Munoz LDU Quito 2 0.67
10 Alexis Blanco Caracas 2 0.50
11 Anderson Contreras Caracas 2 0.50
12 Braian Romero Defensa y Justicia 2 1.00
13 Everton Ribeiro Flamengo-RJ 2 0.50
14 Fernando Zampedri Universidad Catolica 2 0.40
15 Gabriel Boschilia Internacional-RS 2 0.40
16 Jhojan Julio LDU Quito 2 0.67
17 Jose Rivas Gamboa Estudiantes Merida 2 0.50
18 Julian Alvarez River Plate 2 0.67
19 Lucas Pratto River Plate 2 1.00
20 Marcos Riquelme Bolivar 2 1.00
21 Matias Suarez River Plate 2 0.67
22 Moises Caicedo Indep. del Valle 2 0.50
23 Nicolas Reniero Racing Club 2 0.50
24 Pablo Magnin Tigre 2 1.00
25 Paolo Guerrero Internacional-RS 2 1.00
26 Patricio Rodriguez Jorge Wilstermann 2 0.67
27 Pepe Gremio-RS 2 0.67
28 Raul Bobadilla Guarani 2 1.00
29 Santos Borre River Plate 2 0.67
30 Sebastian Ferreira Club Libertad 2 0.40
31 Thiago Vecino Nacional (URU) 2 0.50
32 Willian Palmeiras-SP 2 0.50
Qualification
Drużyna Bramki GPM
1 Fidel Martinez Barcelona SC 8 1.33
2 Rodney Redes Guarani 3 0.50
3 Agustin Farias Palestino 2 0.50
4 Damian Diaz Barcelona SC 2 0.33
5 Emmanuel Martinez Barcelona SC 2 0.33
6 Enzo Borges Cerro Largo 2 1.00
7 Fernando Fernandez Guarani 2 0.33
8 Jaminton Campaz Deportes Tolima 2 0.50
9 Javier Reina Indep. Medellin 2 0.50
10 Jonathan Dos Santos Universitario 2 0.50
11 Leandro Benegas Palestino 2 0.50
12 Leonardo Heredia Atletico Tucuman 2 0.50