WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY
INFORMACJE WYNIKI/TABELE

LDU Quito - CA River Plate na żywo

Data:05.03.2020, godz. 00:30 GMT
Miejsce spotkania: Estadio de Liga Deportiva Universitaria
Dyscyplina:

Piłka nożna

Rozgrywki:

Copa Libertadores

KOMU KIBICUJESZ?
LDU Quito
CA River Plate
razem głosów:
Mecz pomiędzy LDU Quito a CA River Plate odbędzie się 04.03.2020 o godzinie 23:30 (GMT). Miejscem spotkania, które zapowiada się bardzo emocjonująco, będzie Estadio de Liga Deportiva Universitaria. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Copa Libertadores, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale: beIN Sports Arabia 6 HD, ESPN2 Sur, beIN Sports 2 Australia, FOX Sports 1 Brasil, MAX Sport 4, Arena Sport 3, beIN SPORTS en Español, Sport TV2. Transmisja w internecie dostępna jest na: beIN SPORTS CONNECT Arabia, ESPN Play Sur, FOX Play Sur, Kayo Sports, beIN Sports Connect Australia, ESPN Play Sur , Fox Play Brasil, Facebook Live , DAZN España, Mola TV, beIN SPORTS CONNECT Canada, beIN Sports Connect NZ, Sport TV LIVE, beIN SPORTS CONNECT U.S.A., Fanatiz USA, DAZN Italia. Jeżeli wiesz, gdzie można zobaczyć to spotkanie, poinformuj innych w komentarzu poniżej.
Czytaj całość ›

LDU Quito - CA River Plate - TRANSMISJE ONLINE

Kraj Kanał
Algieria beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Arabia Saudyjska beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Argentyna ESPN Play Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
FOX Play Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Australia Kayo Sports ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
beIN Sports Connect Australia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Bahrajn beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Barbados FOX Play Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Boliwia ESPN Play Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Brazylia Fox Play Brasil ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Cały świat Facebook Live
Chile ESPN Play Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
FOX Play Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Egipt beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Ekwador ESPN Play Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
FOX Play Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Hiszpania DAZN España ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Indonezja Mola TV ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Irak beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Iran beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Jemen beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Jordania beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Kanada beIN SPORTS CONNECT Canada ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Katar beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Kolumbia ESPN Play Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
FOX Play Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Kuwejt beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Liban beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Libia beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Maroko beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Nowa Zelandia beIN Sports Connect NZ ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Oman beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Paragwaj ESPN Play Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Peru ESPN Play Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
FOX Play Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Portugalia Sport TV LIVE ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Syria beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Trynidad i Tobago FOX Play Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Tunezja beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
USA beIN SPORTS CONNECT U.S.A. ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Fanatiz USA ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Urugwaj ESPN Play Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
FOX Play Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Wenezuela ESPN Play Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Włochy DAZN Italia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Zjednoczone Emiraty Arabskie beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
BEZPOŚREDNIE
MECZE
OSTATNIE
MECZE
STATYSTYKI
DRUŻYN
STRZELCY

Bezpośrednie mecze

2020-03-05 00:30 Koniec COP LDU Quito 3 : 0 River Plate

Ostatnie mecze

2020-02-29 00:00 Koniec SER El Nacional
3 : 0
2020-02-22 22:45 Koniec SER Indep. del Valle
2 : 3
2020-02-15 01:00 Koniec SER Deportivo Cuenca
2 : 1
2019-12-15 20:00 Koniec SER Delfin
0 : 0
2019-12-12 00:30 Koniec SER Delfin
0 : 0
2019-12-08 00:00 Koniec SER Aucas
0 : 0
2019-12-01 00:00 Koniec SER Aucas
3 : 1
2019-11-27 22:30 Koniec SER Univ. Catolica (ECU)
2 : 0
2019-11-24 00:30 Koniec SER Univ. Catolica (ECU)
2 : 3
2019-11-16 20:00 Koniec COP Delfin
1 : 3
2020-02-29 22:40 Koniec SUP Defensa y Justicia 1 : 1
2020-02-24 00:45 Koniec SUP Estudiantes La Plata 2 : 0
2020-02-16 22:40 Koniec SUP Banfield 1 : 0
2020-02-10 00:45 Koniec SUP Union Santa Fe 2 : 1
2020-02-02 20:35 Koniec SUP Central Cordoba SdE 2 : 0
2020-01-26 00:45 Koniec SUP Godoy Cruz 1 : 0
2020-01-19 22:10 Koniec SUP Independiente 2 : 1
2020-01-11 23:30 Koniec TDV Nacional (URU) 4 : 4
2019-12-14 00:10 Koniec ARG Central Cordoba SdE 3 : 0
2019-12-09 00:45 Koniec SUP San Lorenzo 0 : 1

Statystyki drużyn

LDU QUITO RIVER PLATE
DOM WYJAZD OGÓLNIE DOM WYJAZD OGÓLNIE
- - - rozegrane - - -
- - - wygrane - - -
- - - remisy - - -
- - - porażki - - -
- - - bramki zdobyte - - -
- - - bramki stracone - - -
- - - śr. bramek zdob. - - -

Statystyki strzelców

Lp. Strzelcy Bramki
1 Cristian Martinez 1
2 Franklin Guerra 1
3 Junior Sornoza 1
Lp. Strzelcy Bramki
1 Ignacio Fernandez 2
2 Jorge Carrascal 1
3 Matias Suarez 1
4 Milton Casco 1
5 Paulo Diaz 1

OPINIE I KOMENTARZE

ZAKOŃCZONY
3 : 0
(2:0)
Rozwiń szczegóły

Piłka nożna - Copa Libertadores

Group A - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Indep. del Valle 2 2 0 0 6:0 6
2 Flamengo-RJ 2 2 0 0 5:1 6
3 Atletico Junior 2 0 0 2 1:5 0
4 Barcelona SC 2 0 0 2 0:6 0
Play Offs
Group B - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Palmeiras-SP 2 2 0 0 5:1 6
2 Guarani 2 1 0 1 3:3 3
3 Bolivar 2 1 0 1 2:2 3
4 Tigre 2 0 0 2 0:4 0
Play Offs
Group C - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Jorge Wilstermann 2 1 0 1 2:1 3
2 Athletico-PR 2 1 0 1 1:1 3
3 Penarol 2 1 0 1 1:1 3
4 Colo Colo 2 1 0 1 1:2 3
Play Offs
Group D - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 River Plate 2 1 0 1 8:3 3
2 Sao Paulo-SP 2 1 0 1 4:2 3
3 LDU Quito 2 1 0 1 3:3 3
4 Binacional 2 1 0 1 2:9 3
Play Offs
Group E - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Internacional-RS 2 1 1 0 3:0 4
2 Gremio-RS 2 1 1 0 2:0 4
3 America de Cali 2 1 0 1 2:3 3
4 Universidad Catolica 2 0 0 2 1:5 0
Play Offs
Group F - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Racing Club 2 2 0 0 3:1 6
2 Nacional (URU) 2 2 0 0 2:0 6
3 Estudiantes Merida 2 0 0 2 1:3 0
4 Alianza Lima 2 0 0 2 0:2 0
Play Offs
Group G - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Santos-SP 2 2 0 0 3:1 6
2 Olimpia Asuncion 2 1 1 0 3:2 4
3 Delfin 2 0 1 1 1:2 1
4 Defensa y Justicia 2 0 0 2 2:4 0
Play Offs
Group H - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Club Libertad 2 2 0 0 5:3 6
2 Boca Juniors 2 1 1 0 4:1 4
3 Caracas 2 0 1 1 3:4 1
4 Indep. Medellin 2 0 0 2 1:5 0
Play Offs

Strzelcy Piłka nożna - Copa Libertadores

Group Stage
Drużyna Bramki GPM
1 Luiz Adriano Palmeiras-SP 4 2.00
2 Eduardo Salvio Boca Juniors 2 2.00
3 Everton Ribeiro Flamengo-RJ 2 1.00
4 Ignacio Fernandez River Plate 2 2.00
5 Nicolas Reniero Racing Club 2 1.00
6 Paolo Guerrero Internacional-RS 2 1.00
7 Raul Bobadilla Guarani 2 1.00
8 Sebastian Ferreira Club Libertad 2 1.00
9 Alexandre Pato Sao Paulo-SP 1 1.00
10 Alexis Blanco Caracas 1 0.50
11 Anderson Contreras Caracas 1 0.50
12 Brian Montenegro Olimpia Asuncion 1 1.00
13 Bruno Henrique Flamengo-RJ 1 1.00
14 Carlos Rolon Olimpia Asuncion 1 1.00
15 Christian Ortiz Indep. del Valle 1 0.50
16 Cristian Baez Guarani 1 0.50
17 Cristian Martinez LDU Quito 1 0.50
18 Cristian Pellerano Indep. del Valle 1 0.50
19 Dani Alves Sao Paulo-SP 1 0.50
20 Daniel Bocanegra Club Libertad 1 0.50
21 Duvan Vergara America de Cali 1 0.50
22 Emanuel Reynoso Boca Juniors 1 0.50
23 Erwin Saavedra Bolivar 1 0.50
24 Felipe Carballo Nacional (URU) 1 0.50
25 Fernando Guerrero Indep. del Valle 1 0.50
26 Franklin Guerra LDU Quito 1 0.50
27 Gabriel Barbosa Flamengo-RJ 1 0.50
28 Gabriel Torres Indep. del Valle 1 0.50
29 Guilherme Bissoli Athletico-PR 1 0.50
30 Gustavo Henrique Flamengo-RJ 1 0.50
31 Igor Gomes Sao Paulo-SP 1 0.50
32 Ivan Franco Club Libertad 1 0.50
33 Jesus Murillo Indep. Medellin 1 0.50
34 Jobson Santos-SP 1 0.50
35 Johan Arango Binacional 1 0.50
36 Jorge Carrascal River Plate 1 0.50
37 Jorge Flores Bolivar 1 1.00
38 Jose Rivas Gamboa Estudiantes Merida 1 0.50
39 Juan Rodriguez Defensa y Justicia 1 0.50
40 Junior Sornoza LDU Quito 1 0.50
41 Kaio Jorge Santos-SP 1 0.50
42 Lorenzo Faravelli Indep. del Valle 1 0.50
43 Lucas Verissimo Santos-SP 1 0.50
44 Marcelino Nunez Universidad Catolica 1 0.50
45 Marcelo Benitez Defensa y Justicia 1 0.50
46 Marco Rodriguez Binacional 1 0.50
47 Marcos Guilherme Internacional-RS 1 0.50
48 Martin Alaniz Delfin 1 0.50
49 Matheus Henrique Gremio-RS 1 0.50
50 Matias Pisano America de Cali 1 0.50
51 Matias Suarez River Plate 1 1.00
52 Matias Zaracho Racing Club 1 0.50
53 Milton Casco River Plate 1 1.00
54 Moises Caicedo Indep. del Valle 1 0.50
55 Oscar Cardozo Club Libertad 1 0.50
56 Pablo Mouche Colo Colo 1 0.50
57 Paulo Diaz River Plate 1 1.00
58 Ramon Abila Boca Juniors 1 0.50
59 Reinaldo Sao Paulo-SP 1 0.50
60 Ricardo Pedriel Jorge Wilstermann 1 0.50
61 Robert Hernandez Caracas 1 0.50
62 Robert Rojas River Plate 1 0.50
63 Santiago Rodriguez Nacional (URU) 1 0.50
64 Santos Borre River Plate 1 1.00
65 Teofilo Gutierrez Atletico Junior 1 0.50
66 Victor Ferraz Gremio-RS 1 0.50
67 Willian Palmeiras-SP 1 0.50
Qualification
Drużyna Bramki GPM
1 Fidel Martinez Barcelona SC 8 1.33
2 Rodney Redes Guarani 3 0.50
3 Agustin Farias Palestino 2 0.50
4 Damian Diaz Barcelona SC 2 0.33
5 Emmanuel Martinez Barcelona SC 2 0.33
6 Enzo Borges Cerro Largo 2 1.00
7 Fernando Fernandez Guarani 2 0.33
8 Jaminton Campaz Deportes Tolima 2 0.50
9 Javier Reina Indep. Medellin 2 0.50
10 Jonathan Dos Santos Universitario 2 0.50
11 Leandro Benegas Palestino 2 0.50
12 Leonardo Heredia Atletico Tucuman 2 0.50