WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY
INFORMACJE WYNIKI/TABELE

Defensa y Justicia - Santos FC na żywo

Data:03.03.2020, godz. 22:15 GMT
Miejsce spotkania: Estadio Norberto Tito Tomaghello
Dyscyplina:

Piłka nożna

Rozgrywki:

Copa Libertadores

KOMU KIBICUJESZ?
Defensa y Justicia
Santos FC
razem głosów:
Mecz pomiędzy Defensa y Justicia a Santos FC odbędzie się 03.03.2020 o godzinie 21:15 (GMT). Miejscem spotkania, które zapowiada się bardzo emocjonująco, będzie Estadio Norberto Tito Tomaghello. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Copa Libertadores, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale: beIN Sports Arabia 13 HD, beIN Sports Arabia 5 HD, ESPN Sur, beIN Sports 1 Australia, Sport1 + Germany, Arena Sport 1, FOX Sports 1 Brasil, MAX Sport 4, Sport 2, beIN Sports Canada, beIN SPORTS en Español, Sport TV2, beIN Sports USA. Transmisja w internecie dostępna jest na: beIN SPORTS CONNECT Arabia, ESPN Play Sur, FOX Play Sur, beIN Sports Connect Australia, Kayo Sports, ESPN Play Sur , Fox Play Brasil, Mola TV, beIN SPORTS CONNECT Canada, beIN Sports Connect NZ, Sport TV LIVE, Fanatiz USA, beIN SPORTS CONNECT U.S.A., DAZN Italia. Jeżeli wiesz, gdzie można zobaczyć to spotkanie, poinformuj innych w komentarzu poniżej.
Czytaj całość ›

Defensa y Justicia - Santos FC - TRANSMISJE ONLINE

Kraj Kanał
Algieria beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Arabia Saudyjska beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Argentyna ESPN Play Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
FOX Play Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Australia beIN Sports Connect Australia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Kayo Sports ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Bahrajn beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Barbados FOX Play Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Boliwia ESPN Play Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Brazylia Fox Play Brasil ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Chile FOX Play Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
ESPN Play Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Egipt beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Ekwador FOX Play Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
ESPN Play Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Indonezja Mola TV ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Irak beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Iran beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Jemen beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Jordania beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Kanada beIN SPORTS CONNECT Canada ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Katar beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Kolumbia ESPN Play Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
FOX Play Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Kuwejt beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Liban beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Libia beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Maroko beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Nowa Zelandia beIN Sports Connect NZ ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Oman beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Paragwaj ESPN Play Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Peru ESPN Play Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
FOX Play Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Portugalia Sport TV LIVE ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Syria beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Trynidad i Tobago FOX Play Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Tunezja beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
USA Fanatiz USA ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
beIN SPORTS CONNECT U.S.A. ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Urugwaj ESPN Play Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
FOX Play Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Wenezuela ESPN Play Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Włochy DAZN Italia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Zjednoczone Emiraty Arabskie beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

Defensa y Justicia - Santos FC - TRANSMISJE W TV

Kraj Kanał
Algieria beIN Sports Arabia 13 HD ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Arabia Saudyjska beIN Sports Arabia 13 HD ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
beIN Sports Arabia 5 HD ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Argentyna ESPN Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Australia beIN Sports 1 Australia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Austria Sport1 + Germany ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Bahrajn beIN Sports Arabia 5 HD ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
beIN Sports Arabia 13 HD ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Boliwia ESPN Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Bośnia i Hercegowina Arena Sport 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Brazylia FOX Sports 1 Brasil ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Bułgaria MAX Sport 4 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Chile ESPN Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Czarnogóra Arena Sport 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Egipt beIN Sports Arabia 13 HD ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Ekwador ESPN Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Iran beIN Sports Arabia 5 HD ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Izrael Sport 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Jemen beIN Sports Arabia 13 HD ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Kanada beIN Sports Canada ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
beIN SPORTS en Español ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Katar beIN Sports Arabia 13 HD ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Kolumbia ESPN Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Kuwejt beIN Sports Arabia 13 HD ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Macedonia Północna Arena Sport 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Maroko beIN Sports Arabia 13 HD ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Niemcy Sport1 + Germany ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Paragwaj ESPN Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Peru ESPN Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Portugalia Sport TV2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Serbia Arena Sport 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Syria beIN Sports Arabia 5 HD ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
USA beIN SPORTS en Español ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
beIN Sports USA ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Urugwaj ESPN Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Wenezuela ESPN Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Zjednoczone Emiraty Arabskie beIN Sports Arabia 5 HD ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
beIN Sports Arabia 13 HD ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
BEZPOŚREDNIE
MECZE
OSTATNIE
MECZE
STATYSTYKI
DRUŻYN
STRZELCY

Bezpośrednie mecze

2020-03-03 22:15 Koniec COP Defensa y Justicia 1 : 2 Santos-SP

Ostatnie mecze

2020-02-29 22:40 Koniec SUP River Plate
1 : 1
2020-02-24 22:40 Koniec SUP Rosario Central
3 : 0
2020-02-17 22:00 Koniec SUP Estudiantes La Plata
2 : 1
2020-02-08 20:35 Koniec SUP Colon Santa Fe
0 : 0
2020-02-01 22:40 Koniec SUP Atletico Tucuman
1 : 1
2020-01-26 20:35 Koniec SUP Talleres Cordoba
4 : 1
2019-12-08 20:35 Koniec SUP Godoy Cruz
2 : 0
2019-11-30 00:10 Koniec SUP Racing Club
1 : 1
2019-11-23 22:40 Koniec SUP Lanus
2 : 0
2019-11-10 18:30 Koniec SUP Newell's Old Boys
0 : 2
2020-02-29 19:00 Koniec PAU Palmeiras-SP 0 : 0
2020-02-22 19:30 Koniec PAU Ituano-SP 0 : 2
2020-02-16 22:00 Koniec PAU Ferroviaria-SP 0 : 0
2020-02-10 23:00 Koniec PAU Botafogo-SP 2 : 0
2020-02-02 14:00 Koniec PAU Corinthians-SP 0 : 2
2020-01-30 22:15 Koniec PAU Inter de Limeira 2 : 0
2020-01-27 23:00 Koniec PAU Guarani-SP 2 : 1
2020-01-23 22:15 Koniec PAU Bragantino-SP 0 : 0
2019-12-08 19:00 Koniec BRA Flamengo-RJ 4 : 0
2019-12-04 22:00 Koniec BRA Athletico-PR 0 : 1

Statystyki drużyn

DEFENSA Y JUSTICIA SANTOS-SP
DOM WYJAZD OGÓLNIE DOM WYJAZD OGÓLNIE
- - - rozegrane - - -
- - - wygrane - - -
- - - remisy - - -
- - - porażki - - -
- - - bramki zdobyte - - -
- - - bramki stracone - - -
- - - śr. bramek zdob. - - -

Statystyki strzelców

Lp. Strzelcy Bramki
1 Juan Rodriguez 1
2 Marcelo Benitez 1
Lp. Strzelcy Bramki
1 Jobson 1
2 Kaio Jorge 1
3 Lucas Verissimo 1

OPINIE I KOMENTARZE

ZAKOŃCZONY
Rozwiń szczegóły

Piłka nożna - Copa Libertadores

Group A - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Indep. del Valle 2 2 0 0 6:0 6
2 Flamengo-RJ 2 2 0 0 5:1 6
3 Atletico Junior 2 0 0 2 1:5 0
4 Barcelona SC 2 0 0 2 0:6 0
Play Offs
Group B - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Palmeiras-SP 2 2 0 0 5:1 6
2 Guarani 2 1 0 1 3:3 3
3 Bolivar 2 1 0 1 2:2 3
4 Tigre 2 0 0 2 0:4 0
Play Offs
Group C - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Jorge Wilstermann 2 1 0 1 2:1 3
2 Athletico-PR 2 1 0 1 1:1 3
3 Penarol 2 1 0 1 1:1 3
4 Colo Colo 2 1 0 1 1:2 3
Play Offs
Group D - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 River Plate 2 1 0 1 8:3 3
2 Sao Paulo-SP 2 1 0 1 4:2 3
3 LDU Quito 2 1 0 1 3:3 3
4 Binacional 2 1 0 1 2:9 3
Play Offs
Group E - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Internacional-RS 2 1 1 0 3:0 4
2 Gremio-RS 2 1 1 0 2:0 4
3 America de Cali 2 1 0 1 2:3 3
4 Universidad Catolica 2 0 0 2 1:5 0
Play Offs
Group F - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Racing Club 2 2 0 0 3:1 6
2 Nacional (URU) 2 2 0 0 2:0 6
3 Estudiantes Merida 2 0 0 2 1:3 0
4 Alianza Lima 2 0 0 2 0:2 0
Play Offs
Group G - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Santos-SP 2 2 0 0 3:1 6
2 Olimpia Asuncion 2 1 1 0 3:2 4
3 Delfin 2 0 1 1 1:2 1
4 Defensa y Justicia 2 0 0 2 2:4 0
Play Offs
Group H - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Club Libertad 2 2 0 0 5:3 6
2 Boca Juniors 2 1 1 0 4:1 4
3 Caracas 2 0 1 1 3:4 1
4 Indep. Medellin 2 0 0 2 1:5 0
Play Offs

Strzelcy Piłka nożna - Copa Libertadores

Group Stage
Drużyna Bramki GPM
1 Luiz Adriano Palmeiras-SP 4 2.00
2 Eduardo Salvio Boca Juniors 2 2.00
3 Everton Ribeiro Flamengo-RJ 2 1.00
4 Ignacio Fernandez River Plate 2 2.00
5 Nicolas Reniero Racing Club 2 1.00
6 Paolo Guerrero Internacional-RS 2 1.00
7 Raul Bobadilla Guarani 2 1.00
8 Sebastian Ferreira Club Libertad 2 1.00
9 Alexandre Pato Sao Paulo-SP 1 1.00
10 Alexis Blanco Caracas 1 0.50
11 Anderson Contreras Caracas 1 0.50
12 Brian Montenegro Olimpia Asuncion 1 1.00
13 Bruno Henrique Flamengo-RJ 1 1.00
14 Carlos Rolon Olimpia Asuncion 1 1.00
15 Christian Ortiz Indep. del Valle 1 0.50
16 Cristian Baez Guarani 1 0.50
17 Cristian Martinez LDU Quito 1 0.50
18 Cristian Pellerano Indep. del Valle 1 0.50
19 Dani Alves Sao Paulo-SP 1 0.50
20 Daniel Bocanegra Club Libertad 1 0.50
21 Duvan Vergara America de Cali 1 0.50
22 Emanuel Reynoso Boca Juniors 1 0.50
23 Erwin Saavedra Bolivar 1 0.50
24 Felipe Carballo Nacional (URU) 1 0.50
25 Fernando Guerrero Indep. del Valle 1 0.50
26 Franklin Guerra LDU Quito 1 0.50
27 Gabriel Barbosa Flamengo-RJ 1 0.50
28 Gabriel Torres Indep. del Valle 1 0.50
29 Guilherme Bissoli Athletico-PR 1 0.50
30 Gustavo Henrique Flamengo-RJ 1 0.50
31 Igor Gomes Sao Paulo-SP 1 0.50
32 Ivan Franco Club Libertad 1 0.50
33 Jesus Murillo Indep. Medellin 1 0.50
34 Jobson Santos-SP 1 0.50
35 Johan Arango Binacional 1 0.50
36 Jorge Carrascal River Plate 1 0.50
37 Jorge Flores Bolivar 1 1.00
38 Jose Rivas Gamboa Estudiantes Merida 1 0.50
39 Juan Rodriguez Defensa y Justicia 1 0.50
40 Junior Sornoza LDU Quito 1 0.50
41 Kaio Jorge Santos-SP 1 0.50
42 Lorenzo Faravelli Indep. del Valle 1 0.50
43 Lucas Verissimo Santos-SP 1 0.50
44 Marcelino Nunez Universidad Catolica 1 0.50
45 Marcelo Benitez Defensa y Justicia 1 0.50
46 Marco Rodriguez Binacional 1 0.50
47 Marcos Guilherme Internacional-RS 1 0.50
48 Martin Alaniz Delfin 1 0.50
49 Matheus Henrique Gremio-RS 1 0.50
50 Matias Pisano America de Cali 1 0.50
51 Matias Suarez River Plate 1 1.00
52 Matias Zaracho Racing Club 1 0.50
53 Milton Casco River Plate 1 1.00
54 Moises Caicedo Indep. del Valle 1 0.50
55 Oscar Cardozo Club Libertad 1 0.50
56 Pablo Mouche Colo Colo 1 0.50
57 Paulo Diaz River Plate 1 1.00
58 Ramon Abila Boca Juniors 1 0.50
59 Reinaldo Sao Paulo-SP 1 0.50
60 Ricardo Pedriel Jorge Wilstermann 1 0.50
61 Robert Hernandez Caracas 1 0.50
62 Robert Rojas River Plate 1 0.50
63 Santiago Rodriguez Nacional (URU) 1 0.50
64 Santos Borre River Plate 1 1.00
65 Teofilo Gutierrez Atletico Junior 1 0.50
66 Victor Ferraz Gremio-RS 1 0.50
67 Willian Palmeiras-SP 1 0.50
Qualification
Drużyna Bramki GPM
1 Fidel Martinez Barcelona SC 8 1.33
2 Rodney Redes Guarani 3 0.50
3 Agustin Farias Palestino 2 0.50
4 Damian Diaz Barcelona SC 2 0.33
5 Emmanuel Martinez Barcelona SC 2 0.33
6 Enzo Borges Cerro Largo 2 1.00
7 Fernando Fernandez Guarani 2 0.33
8 Jaminton Campaz Deportes Tolima 2 0.50
9 Javier Reina Indep. Medellin 2 0.50
10 Jonathan Dos Santos Universitario 2 0.50
11 Leandro Benegas Palestino 2 0.50
12 Leonardo Heredia Atletico Tucuman 2 0.50