WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY
INFORMACJE WYNIKI/TABELE

CA River Plate - São Paulo FC na żywo

Data:01.10.2020, godz. 00:30 GMT
Miejsce spotkania: Estadio Libertadores de América
Dyscyplina:

Piłka nożna

Rozgrywki:

Copa Libertadores

KOMU KIBICUJESZ?
CA River Plate
São Paulo FC
razem głosów:
Mecz pomiędzy CA River Plate a São Paulo FC odbędzie się 30.09.2020 o godzinie 22:30 (GMT). Miejscem spotkania, które zapowiada się bardzo emocjonująco, będzie Estadio Libertadores de América. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Copa Libertadores, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale: beIN Sports Arabia 4 HD, ESPN2 Sur, beIN Sports 2 Australia, sportdigital, Arena Sport 3, SBT, FOX Sports 1 Brasil, MAX Sport 4, Fox Sports 1 Chile, Arena Sport 1, Fox Sports 4, Sport 2, beIN SPORTS en Español, ESPN2 Colombia, Sport TV2, Match! Football 2, Match! TV, S Sport 2. Transmisja w internecie dostępna jest na: beIN SPORTS CONNECT Arabia, FOX Play Sur, ESPN Play Sur, beIN Sports Connect Australia, Kayo Sports, DAZN, ESPN Play Sur , Fox Play Brasil, DAZN España, Fox Sports Go, Mola TV, beIN SPORTS CONNECT Canada, beIN Sports Connect NZ, Sport TV LIVE, Sportbox.ru, S Sport +, beIN SPORTS CONNECT U.S.A., Fanatiz USA. Jeżeli wiesz, gdzie można zobaczyć to spotkanie, poinformuj innych w komentarzu poniżej.
Czytaj całość ›

CA River Plate - São Paulo FC - TRANSMISJE ONLINE

Kraj Kanał
Algieria beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Arabia Saudyjska beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Argentyna FOX Play Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
ESPN Play Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Australia beIN Sports Connect Australia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Kayo Sports ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Austria DAZN ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Bahrajn beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Barbados FOX Play Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Boliwia ESPN Play Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Brazylia Fox Play Brasil ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Chile ESPN Play Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
FOX Play Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Egipt beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Ekwador FOX Play Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
ESPN Play Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Hiszpania DAZN España ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Holandia Fox Sports Go ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Indonezja Mola TV ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Irak beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Iran beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Jemen beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Jordania beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Kanada beIN SPORTS CONNECT Canada ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Katar beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Kolumbia ESPN Play Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
FOX Play Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Kuwejt beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Liban beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Libia beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Maroko beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Niemcy DAZN ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Nowa Zelandia beIN Sports Connect NZ ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Oman beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Paragwaj ESPN Play Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Peru FOX Play Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
ESPN Play Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Portugalia Sport TV LIVE ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Rosja Sportbox.ru ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Syria beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Szwajcaria DAZN ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Trynidad i Tobago FOX Play Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Tunezja beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Turcja S Sport + ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
USA beIN SPORTS CONNECT U.S.A. ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Fanatiz USA ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Urugwaj FOX Play Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
ESPN Play Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Wenezuela ESPN Play Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Zjednoczone Emiraty Arabskie beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

CA River Plate - São Paulo FC - TRANSMISJE W TV

Kraj Kanał
Algieria beIN Sports Arabia 4 HD ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Arabia Saudyjska beIN Sports Arabia 4 HD ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Argentyna ESPN2 Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Australia beIN Sports 2 Australia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Austria sportdigital ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Boliwia ESPN2 Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Bośnia i Hercegowina Arena Sport 3 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Brazylia SBT ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
FOX Sports 1 Brasil ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Bułgaria MAX Sport 4 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Chile Fox Sports 1 Chile ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
ESPN2 Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Chorwacja Arena Sport 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Czarnogóra Arena Sport 3 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Holandia Fox Sports 4 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Irak beIN Sports Arabia 4 HD ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Iran beIN Sports Arabia 4 HD ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Izrael Sport 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Jemen beIN Sports Arabia 4 HD ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Kanada beIN SPORTS en Español ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Kolumbia ESPN2 Colombia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Macedonia Północna Arena Sport 3 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Niemcy sportdigital ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Paragwaj ESPN2 Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Peru ESPN2 Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Portugalia Sport TV2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Rosja Match! Football 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Match! TV ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Serbia Arena Sport 3 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Syria beIN Sports Arabia 4 HD ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Szwajcaria sportdigital ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Turcja S Sport 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
USA beIN SPORTS en Español ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Urugwaj ESPN2 Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Zjednoczone Emiraty Arabskie beIN Sports Arabia 4 HD ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Copa Libertadores

Group A - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Indep. del Valle 4 3 0 1 12:4 9
2 Flamengo-RJ 4 3 0 1 7:7 9
3 Atletico Junior 4 2 0 2 7:7 6
4 Barcelona SC 4 0 0 4 2:10 0
Play Offs
Group B - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Palmeiras-SP 4 3 1 0 7:2 10
2 Guarani 4 2 1 1 7:4 7
3 Bolivar 4 1 1 2 4:5 4
4 Tigre 4 0 1 3 2:9 1
Play Offs
Group C - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Athletico-PR 5 3 1 1 6:3 10
2 Jorge Wilstermann 5 2 1 2 7:5 7
3 Penarol 5 2 0 3 6:6 6
4 Colo Colo 5 2 0 3 3:8 6
Play Offs
Group D - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 LDU Quito 5 4 0 1 12:5 12
2 River Plate 4 2 1 1 16:5 7
3 Sao Paulo-SP 4 1 1 2 8:8 4
4 Binacional 5 1 0 4 2:20 3
Play Offs
Group E - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Gremio-RS 5 3 1 1 5:2 10
2 Internacional-RS 5 2 2 1 7:4 8
3 America de Cali 5 1 2 2 6:8 5
4 Universidad Catolica 5 1 1 3 4:8 4
Play Offs
Group F - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Nacional (URU) 4 4 0 0 6:1 12
2 Racing Club 4 3 0 1 5:2 9
3 Estudiantes Merida 4 1 0 3 5:8 3
4 Alianza Lima 4 0 0 4 2:7 0
Play Offs
Group G - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Santos-SP 4 3 1 0 5:2 10
2 Defensa y Justicia 4 2 0 2 7:5 6
3 Olimpia Asuncion 4 1 2 1 4:4 5
4 Delfin 4 0 1 3 2:7 1
Play Offs
Group H - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Boca Juniors 5 3 2 0 7:1 11
2 Caracas 4 2 1 1 8:7 7
3 Club Libertad 5 2 1 2 6:7 7
4 Indep. Medellin 4 0 0 4 3:9 0
Play Offs

Strzelcy Piłka nożna - Copa Libertadores

Group Stage
Drużyna Bramki GPM
1 Eduardo Salvio Boca Juniors 5 1.25
2 Luiz Adriano Palmeiras-SP 4 1.33
3 Carmelo Valencia Atletico Junior 3 1.50
4 Cristian Martinez LDU Quito 3 0.60
5 Duvan Vergara America de Cali 3 0.75
6 Gabriel Torres Indep. del Valle 3 0.75
7 Ignacio Fernandez River Plate 3 1.00
8 Abel Hernandez Internacional-RS 2 1.00
9 Adolfo Munoz LDU Quito 2 0.67
10 Alexis Blanco Caracas 2 0.50
11 Anderson Contreras Caracas 2 0.50
12 Braian Romero Defensa y Justicia 2 1.00
13 Everton Ribeiro Flamengo-RJ 2 0.50
14 Fernando Zampedri Universidad Catolica 2 0.40
15 Gabriel Boschilia Internacional-RS 2 0.40
16 Jhojan Julio LDU Quito 2 0.67
17 Jose Rivas Gamboa Estudiantes Merida 2 0.50
18 Julian Alvarez River Plate 2 0.67
19 Lucas Pratto River Plate 2 1.00
20 Marcos Riquelme Bolivar 2 1.00
21 Matias Suarez River Plate 2 0.67
22 Moises Caicedo Indep. del Valle 2 0.50
23 Nicolas Reniero Racing Club 2 0.50
24 Pablo Magnin Tigre 2 1.00
25 Paolo Guerrero Internacional-RS 2 1.00
26 Patricio Rodriguez Jorge Wilstermann 2 0.67
27 Pepe Gremio-RS 2 0.67
28 Raul Bobadilla Guarani 2 1.00
29 Santos Borre River Plate 2 0.67
30 Sebastian Ferreira Club Libertad 2 0.40
31 Thiago Vecino Nacional (URU) 2 0.50
32 Willian Palmeiras-SP 2 0.50
Qualification
Drużyna Bramki GPM
1 Fidel Martinez Barcelona SC 8 1.33
2 Rodney Redes Guarani 3 0.50
3 Agustin Farias Palestino 2 0.50
4 Damian Diaz Barcelona SC 2 0.33
5 Emmanuel Martinez Barcelona SC 2 0.33
6 Enzo Borges Cerro Largo 2 1.00
7 Fernando Fernandez Guarani 2 0.33
8 Jaminton Campaz Deportes Tolima 2 0.50
9 Javier Reina Indep. Medellin 2 0.50
10 Jonathan Dos Santos Universitario 2 0.50
11 Leandro Benegas Palestino 2 0.50
12 Leonardo Heredia Atletico Tucuman 2 0.50