WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY
INFORMACJE WYNIKI/TABELE

SE Palmeiras - Club Guaraní na żywo

Data:11.03.2020, godz. 00:30 GMT
Miejsce spotkania: Allianz Parque
Dyscyplina:

Piłka nożna

Rozgrywki:

Copa Libertadores

KOMU KIBICUJESZ?
SE Palmeiras
Club Guaraní
razem głosów:
Mecz pomiędzy SE Palmeiras a Club Guaraní odbędzie się 10.03.2020 o godzinie 23:30 (GMT). Miejscem spotkania, które zapowiada się bardzo emocjonująco, będzie Allianz Parque. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Copa Libertadores, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale: Fox Sports Cono Sur, beIN Sports 1 Australia, FOX Sports 1 Brasil, MAX Sport 3, Sport 2, beIN Sports Canada, Sport TV1, beIN Sports USA. Transmisja w internecie dostępna jest na: FOX Play Sur, Kayo Sports, beIN Sports Connect Australia, Fox Play Brasil, Mola TV, beIN SPORTS CONNECT Canada, Sport TV LIVE, beIN SPORTS CONNECT U.S.A., Fanatiz USA. Jeżeli wiesz, gdzie można zobaczyć to spotkanie, poinformuj innych w komentarzu poniżej.
Czytaj całość ›
BEZPOŚREDNIE
MECZE
OSTATNIE
MECZE
STATYSTYKI
DRUŻYN
STRZELCY

Bezpośrednie mecze

2020-03-11 00:30 Koniec COP Palmeiras-SP 3 : 1 Guarani

Ostatnie mecze

2020-03-07 20:00 Koniec PAU Ferroviaria-SP
1 : 1
2020-03-04 22:15 Koniec COP Tigre
2 : 0
2020-02-29 19:00 Koniec PAU Santos-SP
0 : 0
2020-02-21 00:30 Koniec PAU Guarani-SP
1 : 0
2020-02-16 19:00 Koniec PAU Mirassol
3 : 1
2020-02-08 22:30 Koniec PAU Ponte Preta-SP
1 : 0
2020-02-02 19:00 Koniec PAU Red Bull Bragantino
1 : 2
2020-01-29 22:15 Koniec PAU Oeste-SP
4 : 0
2020-01-26 19:00 Koniec PAU Sao Paulo-SP
0 : 0
2020-01-22 22:15 Koniec PAU Ituano-SP
4 : 0
2020-03-07 23:45 Koniec PRO Sol de America 1 : 1
2020-03-05 00:30 Koniec COP Bolivar 2 : 0
2020-03-01 23:15 Koniec PRO Sportivo Luqueno 3 : 0
2020-02-27 22:15 Koniec COP Palestino 2 : 1
2020-02-20 22:15 Koniec COP Palestino 1 : 0
2020-02-16 00:30 Koniec PRO Nacional Asuncion 2 : 1
2020-02-13 00:30 Koniec COP Corinthians-SP 1 : 2
2020-02-08 23:15 Koniec PRO Olimpia Asuncion 0 : 3
2020-02-06 00:30 Koniec COP Corinthians-SP 1 : 0
2020-02-01 21:00 Koniec PRO 12 de Octubre 3 : 1

Statystyki drużyn

PALMEIRAS-SP GUARANI
DOM WYJAZD OGÓLNIE DOM WYJAZD OGÓLNIE
- - - rozegrane 3 3 6
- - - wygrane 3 2 5
- - - remisy 0 0 0
- - - porażki 0 1 1
- - - bramki zdobyte 7 3 10
- - - bramki stracone 1 2 3
- - - śr. bramek zdob. 2.33 1.00 1.67

Statystyki strzelców

Lp. Strzelcy Bramki
1 Luiz Adriano 4
2 Willian 2
3 Gabriel Menino 1
Lp. Strzelcy Bramki
1 Raul Bobadilla 3
2 Rodney Redes 3
3 Cristian Baez 2
4 Edgar Benitez 2
5 Fernando Fernandez 2

OPINIE I KOMENTARZE

ZAKOŃCZONY
3 : 1
(0:0)
Rozwiń szczegóły

Piłka nożna - Copa Libertadores

Group A - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Indep. del Valle 3 3 0 0 11:0 9
2 Flamengo-RJ 3 2 0 1 5:6 6
3 Atletico Junior 3 1 0 2 3:6 3
4 Barcelona SC 3 0 0 3 1:8 0
Play Offs
Group B - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Palmeiras-SP 3 3 0 0 7:2 9
2 Guarani 3 2 0 1 7:4 6
3 Bolivar 3 1 0 2 3:4 3
4 Tigre 3 0 0 3 1:8 0
Play Offs
Group C - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Athletico-PR 3 2 0 1 4:3 6
2 Colo Colo 3 2 0 1 3:3 6
3 Jorge Wilstermann 3 1 0 2 4:4 3
4 Penarol 3 1 0 2 2:3 3
Play Offs
Group D - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 LDU Quito 3 2 0 1 4:3 6
2 River Plate 3 1 1 1 10:5 4
3 Sao Paulo-SP 3 1 1 1 6:4 4
4 Binacional 3 1 0 2 2:10 3
Play Offs
Group E - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Internacional-RS 3 2 1 0 7:3 7
2 Gremio-RS 3 1 1 1 2:2 4
3 America de Cali 3 1 0 2 5:7 3
4 Universidad Catolica 3 1 0 2 3:5 3
Play Offs
Group F - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Nacional (URU) 3 3 0 0 3:0 9
2 Racing Club 3 2 0 1 3:2 6
3 Estudiantes Merida 3 1 0 2 4:5 3
4 Alianza Lima 3 0 0 3 2:5 0
Play Offs
Group G - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Santos-SP 3 2 1 0 3:1 7
2 Olimpia Asuncion 3 1 2 0 3:2 5
3 Defensa y Justicia 3 1 0 2 5:4 3
4 Delfin 3 0 1 2 1:5 1
Play Offs
Group H - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Boca Juniors 3 2 1 0 6:1 7
2 Club Libertad 3 2 0 1 5:5 6
3 Caracas 3 1 1 1 6:6 4
4 Indep. Medellin 3 0 0 3 3:8 0
Play Offs

Strzelcy Piłka nożna - Copa Libertadores

Group Stage
Drużyna Bramki GPM
1 Eduardo Salvio Boca Juniors 4 2.00
2 Luiz Adriano Palmeiras-SP 4 2.00
3 Abel Hernandez Internacional-RS 2 2.00
4 Alexis Blanco Caracas 2 0.67
5 Anderson Contreras Caracas 2 0.67
6 Duvan Vergara America de Cali 2 0.67
7 Everton Ribeiro Flamengo-RJ 2 0.67
8 Gabriel Boschilia Internacional-RS 2 0.67
9 Gabriel Torres Indep. del Valle 2 0.67
10 Ignacio Fernandez River Plate 2 1.00
11 Jose Rivas Gamboa Estudiantes Merida 2 0.67
12 Moises Caicedo Indep. del Valle 2 0.67
13 Nicolas Reniero Racing Club 2 0.67
14 Paolo Guerrero Internacional-RS 2 1.00
15 Raul Bobadilla Guarani 2 1.00
16 Santos Borre River Plate 2 1.00
17 Sebastian Ferreira Club Libertad 2 0.67
18 Willian Palmeiras-SP 2 0.67
Qualification
Drużyna Bramki GPM
1 Fidel Martinez Barcelona SC 8 1.33
2 Rodney Redes Guarani 3 0.50
3 Agustin Farias Palestino 2 0.50
4 Damian Diaz Barcelona SC 2 0.33
5 Emmanuel Martinez Barcelona SC 2 0.33
6 Enzo Borges Cerro Largo 2 1.00
7 Fernando Fernandez Guarani 2 0.33
8 Jaminton Campaz Deportes Tolima 2 0.50
9 Javier Reina Indep. Medellin 2 0.50
10 Jonathan Dos Santos Universitario 2 0.50
11 Leandro Benegas Palestino 2 0.50
12 Leonardo Heredia Atletico Tucuman 2 0.50