WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY
INFORMACJE WYNIKI/TABELE

Club Olimpia - Defensa y Justicia na żywo

Data:12.03.2020, godz. 00:30 GMT
Miejsce spotkania: Estadio Manuel Ferreira
Dyscyplina:

Piłka nożna

Rozgrywki:

Copa Libertadores

KOMU KIBICUJESZ?
Club Olimpia
Defensa y Justicia
razem głosów:
Mecz pomiędzy Club Olimpia a Defensa y Justicia odbędzie się 11.03.2020 o godzinie 23:30 (GMT). Miejscem spotkania, które zapowiada się bardzo emocjonująco, będzie Estadio Manuel Ferreira. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Copa Libertadores, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale: Fox Sports Cono Sur, SPORTV3, Sport 4. Transmisja w internecie dostępna jest na: FOX Play Sur, Kayo Sports, beIN Sports Connect Australia, SporTV Play, Mola TV, beIN SPORTS CONNECT Canada, beIN Sports Connect NZ, beIN SPORTS CONNECT U.S.A., Fanatiz USA. Jeżeli wiesz, gdzie można zobaczyć to spotkanie, poinformuj innych w komentarzu poniżej.
Czytaj całość ›
BEZPOŚREDNIE
MECZE
OSTATNIE
MECZE
STATYSTYKI
DRUŻYN
STRZELCY

Bezpośrednie mecze

2020-03-12 00:30 Koniec COP Olimpia Asuncion 2 : 1 Defensa y Justicia

Ostatnie mecze

2020-03-08 23:15 Koniec PRO River Plate (PAR)
1 : 1
2020-03-05 00:30 Koniec COP Delfin
1 : 1
2020-02-29 23:15 Koniec PRO Nacional Asuncion
0 : 1
2020-02-23 20:45 Koniec PRO Cerro Porteno
1 : 1
2020-02-16 23:15 Koniec PRO 12 de Octubre
4 : 0
2020-02-08 23:15 Koniec PRO Guarani
3 : 0
2020-02-01 23:15 Koniec PRO Sportivo San Lorenzo
4 : 2
2020-01-25 23:15 Koniec PRO Club Libertad
1 : 1
2020-01-19 23:15 Koniec PRO General Diaz
2 : 1
2019-12-14 21:00 Koniec PRO Sol de America
4 : 0
2020-03-07 21:00 Koniec SUP Patronato Parana 2 : 0
2020-03-03 22:15 Koniec COP Santos-SP 1 : 2
2020-02-29 22:40 Koniec SUP River Plate 1 : 1
2020-02-24 22:40 Koniec SUP Rosario Central 3 : 0
2020-02-17 22:00 Koniec SUP Estudiantes La Plata 2 : 1
2020-02-08 20:35 Koniec SUP Colon Santa Fe 0 : 0
2020-02-01 22:40 Koniec SUP Atletico Tucuman 1 : 1
2020-01-26 20:35 Koniec SUP Talleres Cordoba 4 : 1
2019-12-08 20:35 Koniec SUP Godoy Cruz 2 : 0
2019-11-30 00:10 Koniec SUP Racing Club 1 : 1

Statystyki drużyn

OLIMPIA ASUNCION DEFENSA Y JUSTICIA
DOM WYJAZD OGÓLNIE DOM WYJAZD OGÓLNIE
- - - rozegrane - - -
- - - wygrane - - -
- - - remisy - - -
- - - porażki - - -
- - - bramki zdobyte - - -
- - - bramki stracone - - -
- - - śr. bramek zdob. - - -

Statystyki strzelców

Lp. Strzelcy Bramki
1 Brian Montenegro 1
2 Carlos Rolon 1
Lp. Strzelcy Bramki
1 Juan Rodriguez 1
2 Marcelo Benitez 1

OPINIE I KOMENTARZE

ZAKOŃCZONY
Rozwiń szczegóły

Piłka nożna - Copa Libertadores

Group A - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Indep. del Valle 2 2 0 0 6:0 6
2 Flamengo-RJ 2 2 0 0 5:1 6
3 Atletico Junior 2 0 0 2 1:5 0
4 Barcelona SC 2 0 0 2 0:6 0
Play Offs
Group B - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Palmeiras-SP 2 2 0 0 5:1 6
2 Guarani 2 1 0 1 3:3 3
3 Bolivar 2 1 0 1 2:2 3
4 Tigre 2 0 0 2 0:4 0
Play Offs
Group C - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Jorge Wilstermann 2 1 0 1 2:1 3
2 Athletico-PR 2 1 0 1 1:1 3
3 Penarol 2 1 0 1 1:1 3
4 Colo Colo 2 1 0 1 1:2 3
Play Offs
Group D - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 River Plate 2 1 0 1 8:3 3
2 Sao Paulo-SP 2 1 0 1 4:2 3
3 LDU Quito 2 1 0 1 3:3 3
4 Binacional 2 1 0 1 2:9 3
Play Offs
Group E - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Internacional-RS 2 1 1 0 3:0 4
2 Gremio-RS 2 1 1 0 2:0 4
3 America de Cali 2 1 0 1 2:3 3
4 Universidad Catolica 2 0 0 2 1:5 0
Play Offs
Group F - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Racing Club 2 2 0 0 3:1 6
2 Nacional (URU) 2 2 0 0 2:0 6
3 Estudiantes Merida 2 0 0 2 1:3 0
4 Alianza Lima 2 0 0 2 0:2 0
Play Offs
Group G - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Santos-SP 2 2 0 0 3:1 6
2 Olimpia Asuncion 2 1 1 0 3:2 4
3 Delfin 2 0 1 1 1:2 1
4 Defensa y Justicia 2 0 0 2 2:4 0
Play Offs
Group H - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Club Libertad 2 2 0 0 5:3 6
2 Boca Juniors 2 1 1 0 4:1 4
3 Caracas 2 0 1 1 3:4 1
4 Indep. Medellin 2 0 0 2 1:5 0
Play Offs

Strzelcy Piłka nożna - Copa Libertadores

Group Stage
Drużyna Bramki GPM
1 Luiz Adriano Palmeiras-SP 4 2.00
2 Eduardo Salvio Boca Juniors 2 2.00
3 Everton Ribeiro Flamengo-RJ 2 1.00
4 Ignacio Fernandez River Plate 2 2.00
5 Nicolas Reniero Racing Club 2 1.00
6 Paolo Guerrero Internacional-RS 2 1.00
7 Raul Bobadilla Guarani 2 1.00
8 Sebastian Ferreira Club Libertad 2 1.00
9 Alexandre Pato Sao Paulo-SP 1 1.00
10 Alexis Blanco Caracas 1 0.50
11 Anderson Contreras Caracas 1 0.50
12 Brian Montenegro Olimpia Asuncion 1 1.00
13 Bruno Henrique Flamengo-RJ 1 1.00
14 Carlos Rolon Olimpia Asuncion 1 1.00
15 Christian Ortiz Indep. del Valle 1 0.50
16 Cristian Baez Guarani 1 0.50
17 Cristian Martinez LDU Quito 1 0.50
18 Cristian Pellerano Indep. del Valle 1 0.50
19 Dani Alves Sao Paulo-SP 1 0.50
20 Daniel Bocanegra Club Libertad 1 0.50
21 Duvan Vergara America de Cali 1 0.50
22 Emanuel Reynoso Boca Juniors 1 0.50
23 Erwin Saavedra Bolivar 1 0.50
24 Felipe Carballo Nacional (URU) 1 0.50
25 Fernando Guerrero Indep. del Valle 1 0.50
26 Franklin Guerra LDU Quito 1 0.50
27 Gabriel Barbosa Flamengo-RJ 1 0.50
28 Gabriel Torres Indep. del Valle 1 0.50
29 Guilherme Bissoli Athletico-PR 1 0.50
30 Gustavo Henrique Flamengo-RJ 1 0.50
31 Igor Gomes Sao Paulo-SP 1 0.50
32 Ivan Franco Club Libertad 1 0.50
33 Jesus Murillo Indep. Medellin 1 0.50
34 Jobson Santos-SP 1 0.50
35 Johan Arango Binacional 1 0.50
36 Jorge Carrascal River Plate 1 0.50
37 Jorge Flores Bolivar 1 1.00
38 Jose Rivas Gamboa Estudiantes Merida 1 0.50
39 Juan Rodriguez Defensa y Justicia 1 0.50
40 Junior Sornoza LDU Quito 1 0.50
41 Kaio Jorge Santos-SP 1 0.50
42 Lorenzo Faravelli Indep. del Valle 1 0.50
43 Lucas Verissimo Santos-SP 1 0.50
44 Marcelino Nunez Universidad Catolica 1 0.50
45 Marcelo Benitez Defensa y Justicia 1 0.50
46 Marco Rodriguez Binacional 1 0.50
47 Marcos Guilherme Internacional-RS 1 0.50
48 Martin Alaniz Delfin 1 0.50
49 Matheus Henrique Gremio-RS 1 0.50
50 Matias Pisano America de Cali 1 0.50
51 Matias Suarez River Plate 1 1.00
52 Matias Zaracho Racing Club 1 0.50
53 Milton Casco River Plate 1 1.00
54 Moises Caicedo Indep. del Valle 1 0.50
55 Oscar Cardozo Club Libertad 1 0.50
56 Pablo Mouche Colo Colo 1 0.50
57 Paulo Diaz River Plate 1 1.00
58 Ramon Abila Boca Juniors 1 0.50
59 Reinaldo Sao Paulo-SP 1 0.50
60 Ricardo Pedriel Jorge Wilstermann 1 0.50
61 Robert Hernandez Caracas 1 0.50
62 Robert Rojas River Plate 1 0.50
63 Santiago Rodriguez Nacional (URU) 1 0.50
64 Santos Borre River Plate 1 1.00
65 Teofilo Gutierrez Atletico Junior 1 0.50
66 Victor Ferraz Gremio-RS 1 0.50
67 Willian Palmeiras-SP 1 0.50
Qualification
Drużyna Bramki GPM
1 Fidel Martinez Barcelona SC 8 1.33
2 Rodney Redes Guarani 3 0.50
3 Agustin Farias Palestino 2 0.50
4 Damian Diaz Barcelona SC 2 0.33
5 Emmanuel Martinez Barcelona SC 2 0.33
6 Enzo Borges Cerro Largo 2 1.00
7 Fernando Fernandez Guarani 2 0.33
8 Jaminton Campaz Deportes Tolima 2 0.50
9 Javier Reina Indep. Medellin 2 0.50
10 Jonathan Dos Santos Universitario 2 0.50
11 Leandro Benegas Palestino 2 0.50
12 Leonardo Heredia Atletico Tucuman 2 0.50