WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY
INFORMACJE WYNIKI/TABELE

Deportivo Binacional - CA River Plate na żywo

Data:23.09.2020, godz. 00:30 GMT
Miejsce spotkania: Estadio Nacional de Lima
Dyscyplina:

Piłka nożna

KOMU KIBICUJESZ?
Deportivo Binacional
CA River Plate
razem głosów:
Mecz pomiędzy Deportivo Binacional a CA River Plate odbędzie się 22.09.2020 o godzinie 22:30 (GMT). Miejscem spotkania, które zapowiada się bardzo emocjonująco, będzie Estadio Nacional de Lima. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Copa Libertadores, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale: beIN Sports Arabia 4 HD, ESPN2 Sur, beIN Sports 2 Australia, CONMEBOL TV, MAX Sport 4, Fox Sports 1 Chile, Arena Sport 3, beIN SPORTS en Español, ESPN2 Colombia, Sport TV2, Match! TV, Match! Football 2. Transmisja w internecie dostępna jest na: beIN SPORTS CONNECT Arabia, ESPN Play Sur, FOX Play Sur, Kayo Sports, beIN Sports Connect Australia, ESPN Play Sur , DAZN España, Mola TV, beIN SPORTS CONNECT Canada, Sport TV LIVE, Sportbox.ru, Fanatiz USA, beIN SPORTS CONNECT U.S.A., DAZN Italia. Jeżeli wiesz, gdzie można zobaczyć to spotkanie, poinformuj innych w komentarzu poniżej.
Czytaj całość ›

Deportivo Binacional - CA River Plate - TRANSMISJE ONLINE

Kraj Kanał
Algieria beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Arabia Saudyjska beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Argentyna ESPN Play Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
FOX Play Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Australia Kayo Sports ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
beIN Sports Connect Australia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Bahrajn beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Barbados FOX Play Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Boliwia ESPN Play Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Chile ESPN Play Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
FOX Play Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Egipt beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Ekwador FOX Play Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
ESPN Play Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Hiszpania DAZN España ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Indonezja Mola TV ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Irak beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Iran beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Jemen beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Jordania beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Kanada beIN SPORTS CONNECT Canada ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Katar beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Kolumbia FOX Play Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
ESPN Play Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Kuwejt beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Liban beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Libia beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Maroko beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Oman beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Paragwaj ESPN Play Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Peru FOX Play Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
ESPN Play Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Portugalia Sport TV LIVE ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Rosja Sportbox.ru ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Syria beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Trynidad i Tobago FOX Play Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Tunezja beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
USA Fanatiz USA ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
beIN SPORTS CONNECT U.S.A. ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Urugwaj ESPN Play Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
FOX Play Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Wenezuela ESPN Play Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Włochy DAZN Italia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Zjednoczone Emiraty Arabskie beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

CA River Plate - Deportivo Binacional na żywo

BEZPOŚREDNIE
MECZE
OSTATNIE
MECZE
STATYSTYKI
DRUŻYN
STRZELCY

Bezpośrednie mecze

2020-09-23 00:30 Koniec COP Escuela Municipal Deportivo Binacional 0 : 6 River Plate
2020-03-11 22:15 Koniec COP River Plate 8 : 0 Escuela Municipal Deportivo Binacional

Ostatnie mecze

2020-09-18 18:00 Koniec MOV Dep. Llacuabamba
2 : 1
2020-09-16 00:30 Koniec COP LDU Quito
0 : 1
2020-09-11 16:00 Koniec MOV Alianza Universidad
2 : 1
2020-09-07 23:00 Koniec MOV Cienciano
0 : 0
2020-09-01 18:15 Koniec MOV Univ. San Martin
0 : 0
2020-08-25 16:00 Koniec MOV Academia Cantolao
2 : 3
2020-08-09 23:00 Koniec MOV Club Alianza Lima
0 : 3
2020-03-11 22:15 Koniec COP River Plate
0 : 8
2020-03-09 00:30 Koniec MOV Sport Boys
3 : 1
2020-03-06 00:00 Koniec COP São Paulo
2 : 1
2020-09-17 22:00 Koniec COP São Paulo 2 : 2
2020-03-11 22:15 Koniec COP Escuela Municipal Deportivo Binacional 8 : 0
2020-03-08 00:00 Koniec SUP Atlético Tucumán 1 : 1
2020-03-05 00:30 Koniec COP LDU Quito 0 : 3
2020-02-29 22:40 Koniec SUP Defensa y Justicia 1 : 1
2020-02-24 00:45 Koniec SUP Estudiantes de La Plata 2 : 0
2020-02-16 22:40 Koniec SUP CA Banfield 1 : 0
2020-02-10 00:45 Koniec SUP Unión de Santa Fe 2 : 1
2020-02-02 20:35 Koniec SUP CA Central Córdoba 2 : 0
2020-01-26 00:45 Koniec SUP Godoy Cruz Antonio Tomba 1 : 0

Statystyki drużyn

Escuela Municipal Deportivo Binacional River Plate
DOM WYJAZD OGÓLNIE DOM WYJAZD OGÓLNIE
- - - rozegrane - - -
- - - wygrane - - -
- - - remisy - - -
- - - porażki - - -
- - - bramki zdobyte - - -
- - - bramki stracone - - -
- - - śr. bramek zdob. - - -

Statystyki strzelców

Lp. Strzelcy Bramki
1 Aldair Rodriguez 1
2 Jean Deza 1
3 Johan Arango 1
Lp. Strzelcy Bramki
1 Santos Borre 7
2 Julian Alvarez 5
3 Ignacio Fernandez 3
4 Jorge Carrascal 3
5 Nicolas De La Cruz 3

OPINIE I KOMENTARZE - Deportivo Binacional - CA River Plate na żywo

ZAKOŃCZONY
Rozwiń szczegóły

Piłka nożna - Copa Libertadores

Group A - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Palmeiras 6 5 0 1 20:7 15
2 Defensa y Justicia 6 2 3 1 11:8 9
3 Independiente Del Valle 6 1 2 3 8:11 5
4 Universitario de Deportes 6 1 1 4 6:19 4
Play Offs
Copa Sudamericana
Group B - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Internacional 6 3 1 2 12:5 10
2 Olimpia Asunción 6 3 0 3 13:14 9
3 Deportivo Táchira 6 3 0 3 14:17 9
4 Club Always Ready 6 2 1 3 8:11 7
Play Offs
Copa Sudamericana
Group C - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Barcelona SC 6 4 1 1 10:3 13
2 Boca Juniors Buenos Aires 6 3 1 2 6:2 10
3 Santos FC 6 2 0 4 8:9 6
4 The Strongest 6 2 0 4 4:14 6
Play Offs
Copa Sudamericana
Group D - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Fluminense 6 3 2 1 10:7 11
2 River Plate 6 2 3 1 7:7 9
3 Club Atlético Junior 6 1 4 1 6:6 7
4 Independiente Santa Fe 6 0 3 3 4:7 3
Play Offs
Copa Sudamericana
Group E - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Racing Club de Avellaneda 6 4 2 0 9:2 14
2 São Paulo 6 3 2 1 9:2 11
3 Club Sporting Cristal 6 1 1 4 3:10 4
4 CA Rentistas 6 0 3 3 2:9 3
Play Offs
Copa Sudamericana
Group F - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Argentinos Juniors 6 4 0 2 7:3 12
2 CD Universidad Católica 6 3 0 3 6:6 9
3 Nacional Montevideo 6 2 2 2 8:9 8
4 Atlético Nacional 6 1 2 3 6:9 5
Play Offs
Copa Sudamericana
Group G - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 CR Flamengo 6 3 3 0 14:9 12
2 CA Vélez Sarsfield 6 3 1 2 10:8 10
3 LDU Quito 6 2 2 2 15:13 8
4 CD Unión La Calera 6 0 2 4 8:17 2
Play Offs
Copa Sudamericana
Group H - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Atlético Mineiro 6 5 1 0 15:3 16
2 Cerro Porteño 6 3 1 2 4:5 10
3 América de Cali 6 1 1 4 5:9 4
4 Deportivo La Guaira 6 0 3 3 2:9 3
Play Offs
Copa Sudamericana

Strzelcy Piłka nożna - Copa Libertadores

Group Stage
Drużyna Bramki GPM
1 Gabriel Barbosa Flamengo-RJ 6 1.00
2 Hulk Atletico Mineiro-MG 6 1.00
3 Rony Palmeiras-SP 6 1.20
4 Tomas Chancalay Racing Club 5 1.25
5 Billy Arce LDU Quito 4 0.67
6 Fred Fluminense-RJ 4 0.67
7 Gonzalo Bergessio Nacional (URU) 4 0.67
8 Thiago Galhardo Internacional-RS 4 0.67
9 Walter Bou Defensa y Justicia 4 1.00
10 Braian Romero Defensa y Justicia 3 1.00
11 Carlos Garces Barcelona SC 3 0.50
12 Christian Ortiz Indep. del Valle 3 0.60
13 Cristian Martinez LDU Quito 3 0.50
14 Freddy Gondola Deportivo Tachira 3 0.50
15 Gabriel Avalos Argentinos Juniors 3 0.50
16 Jair Reinoso The Strongest 3 0.50
17 Jhon Sanchez Indep. del Valle 3 0.50
18 Lucas Janson Velez Sarsfield 3 0.50
19 Luis Amarilla LDU Quito 3 0.50
20 Miguel Borja Junior FC 3 0.60
21 Richard Ortiz Olimpia Asuncion 3 0.50
22 Sebastian Saez Union La Calera 3 0.60
23 Sebastian Villa Boca Juniors 3 0.60
24 Yuri Alberto Internacional-RS 3 0.60
Qualification
Drużyna Bramki GPM
1 Diego Souza Gremio-RS 4 1.33
2 Lorenzo Faravelli Indep. del Valle 4 1.00
3 Angel Romero San Lorenzo 3 0.75
4 Brian Montenegro Indep. del Valle 3 0.75
5 Franco Di Santo San Lorenzo 3 0.75
6 Jarlan Barrera Atletico Nacional 3 0.75
7 Juan Manuel Tevez Univ. Catolica (ECU) 3 0.75
8 Leonardo Ramos Bolivar 3 1.00
9 Miguel Borja Junior FC 3 1.00
10 Andres Andrade Atletico Nacional 2 0.67
11 Antonio Marin Guarani 2 0.50
12 Christian Ortiz Indep. del Valle 2 0.67
13 Ferreira Gremio-RS 2 0.50
14 Ignacio Anzola Deportivo Lara 2 1.00
15 John Pajoy Junior FC 2 0.50
16 Samson Olanrewaju Caracas 2 0.50
17 Sebastian Ferreira Club Libertad 2 0.50
18 Walter Chala Univ. Catolica (ECU) 2 0.50