WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY
INFORMACJE WYNIKI/TABELE

Fluminense FC - Club Atlético Junior na żywo

Data:05.05.2022, godz. 00:30 GMT
Miejsce spotkania: Maracanã
Dyscyplina:

Piłka nożna

KOMU KIBICUJESZ?
Fluminense FC
Club Atlético Junior
razem głosów:
Mecz pomiędzy Fluminense FC a Club Atlético Junior odbędzie się 04.05.2022 o godzinie 22:30 (GMT). Miejscem spotkania, które zapowiada się bardzo emocjonująco, będzie Maracanã. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Copa Sudamericana, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale: beIN Sports Arabia 4 HD, DIRECTV Sports Argentina, beIN Sports 1 Australia, DIRECTV Sports Caribbean, CONMEBOL TV, DIRECTV Sports Chile, DIRECTV Sports Ecuador, Sport 2, beIN SPORTS XTRA, DIRECTV Sports Colombia, DIRECTV Sports Peru, Polsat Sport, Sport TV3, DIRECTV Sports Uruguay, DIRECTV Sports Venezuela. Transmisja w internecie dostępna jest na: beIN SPORTS CONNECT Arabia, DIRECTV GO, Kayo Sports, beIN Sports Connect Australia, Mola TV, beIN SPORTS CONNECT Canada, beIN Sports Connect NZ, Polsat Box Go, Sport TV Multiscreen, beIN SPORTS CONNECT U.S.A.. Jeżeli wiesz, gdzie można zobaczyć to spotkanie, poinformuj innych w komentarzu poniżej.
Czytaj całość ›

Fluminense FC - Club Atlético Junior - TRANSMISJE ONLINE

Kraj Kanał
Algieria beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Arabia Saudyjska beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Argentyna DIRECTV GO ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Australia Kayo Sports ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
beIN Sports Connect Australia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Bahrajn beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Chile DIRECTV GO ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Egipt beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Ekwador DIRECTV GO ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Indonezja Mola TV ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Irak beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Iran beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Jemen beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Jordania beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Kanada beIN SPORTS CONNECT Canada ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Katar beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Kolumbia DIRECTV GO ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Kuwejt beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Liban beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Libia beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Maroko beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Nowa Zelandia beIN Sports Connect NZ ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Oman beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Peru DIRECTV GO ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Polska Polsat Box Go ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Portugalia Sport TV Multiscreen ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Syria beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Tunezja beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
USA beIN SPORTS CONNECT U.S.A. ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Urugwaj DIRECTV GO ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Wenezuela DIRECTV GO ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Zjednoczone Emiraty Arabskie beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

Club Atlético Junior - Fluminense FC na żywo

BEZPOŚREDNIE
MECZE
OSTATNIE
MECZE
STATYSTYKI
DRUŻYN
STRZELCY

Bezpośrednie mecze

2022-05-05 00:30 Koniec COP Fluminense 2 : 1 Club Atlético Junior
2022-04-14 00:30 Koniec COP Club Atlético Junior 3 : 0 Fluminense
2021-05-19 00:30 Koniec COP Fluminense 1 : 2 Club Atlético Junior
2021-05-07 00:00 Koniec COP Club Atlético Junior 1 : 1 Fluminense

Ostatnie mecze

2022-05-01 19:00 Koniec BRA Coritiba
2 : 3
2022-04-27 00:30 Koniec COP Unión de Santa Fe
0 : 0
2022-04-23 22:00 Koniec BRA Internacional
0 : 1
2022-04-20 00:30 Koniec COP Vila Nova FC
3 : 2
2022-04-17 00:00 Koniec BRA Cuiaba
1 : 0
2022-04-14 00:30 Koniec COP Club Atlético Junior
0 : 3
2022-04-09 19:30 Koniec BRA Santos FC
0 : 0
2022-04-06 22:15 Koniec COP Oriente Petrolero
3 : 0
2022-04-02 21:00 Koniec CAR CR Flamengo
1 : 1
2022-03-31 00:40 Koniec CAR CR Flamengo
2 : 0
2022-05-02 01:15 Koniec LIG Envigado 4 : 0
2022-04-29 00:30 Koniec COP Oriente Petrolero 3 : 1
2022-04-24 01:10 Koniec LIG Union Magdalena 3 : 0
2022-04-20 23:00 Koniec COP Independiente Santa Fe 2 : 1
2022-04-17 01:15 Koniec LIG Atl. Bucaramanga 2 : 0
2022-04-14 00:30 Koniec COP Fluminense 3 : 0
2022-04-10 01:15 Koniec LIG Deportivo Cali 1 : 1
2022-04-06 22:15 Koniec COP Unión de Santa Fe 1 : 1
2022-04-03 01:15 Koniec LIG Alianza Petrolera 3 : 1
2022-03-31 01:00 Koniec LIG Millonarios 0 : 1

Statystyki drużyn

Fluminense Club Atlético Junior
DOM WYJAZD OGÓLNIE DOM WYJAZD OGÓLNIE
- - - rozegrane 1 1 2
- - - wygrane 1 0 1
- - - remisy 0 1 1
- - - porażki 0 0 0
- - - bramki zdobyte 3 0 3
- - - bramki stracone 1 0 1
- - - śr. bramek zdob. 3.00 0.00 1.50

Statystyki strzelców

Lp. Strzelcy Bramki
1 Cristiano 1
2 Ganso 1
3 Jhon Arias 1
4 Luiz Henrique 1
Lp. Strzelcy Bramki
1 Miguel Borja 3
2 Omar Albornoz 2
3 Didier Moreno 1
4 Fabian Sambueza 1
5 Fredy Hinestroza 1

OPINIE I KOMENTARZE - Fluminense FC - Club Atlético Junior na żywo

ZAKOŃCZONY
Rozwiń szczegóły

Piłka nożna - Copa Sudamericana

Group A - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 CA Lanús 4 2 2 0 5:2 8
2 Barcelona SC 4 2 1 1 7:6 7
3 Montevideo Wanderers 4 1 1 2 4:6 4
4 Metropolitanos 4 0 2 2 1:3 2
Play Offs
Group B - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Melgar Arequipa 4 3 0 1 7:4 9
2 Racing Club de Avellaneda 4 3 0 1 6:4 9
3 Cuiaba 4 1 0 3 4:6 3
4 River Plate (URU) 4 1 0 3 3:6 3
Play Offs
Group C - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 CD Unión La Calera 4 2 2 0 3:1 8
2 Santos FC 4 2 1 1 5:4 7
3 Univ. Catolica (ECU) 4 1 1 2 4:4 4
4 CA Banfield 4 1 0 3 1:4 3
Play Offs
Group D - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 São Paulo 4 3 1 0 8:3 10
2 Everton Vina del Mar 4 1 2 1 3:4 5
3 Ayacucho 4 1 1 2 5:5 4
4 Club Jorge Wilstermann 4 0 2 2 2:6 2
Play Offs
Group E - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Guairena FC 4 1 3 0 6:5 6
2 Internacional 4 1 3 0 5:4 6
3 Independiente Medellín 4 1 1 2 7:8 4
4 Nueve de Octubre 4 1 1 2 6:7 4
Play Offs
Group F - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Atletico-GO 4 3 0 1 9:4 9
2 LDU Quito 4 3 0 1 8:6 9
3 Defensa y Justicia 4 1 0 3 6:7 3
4 Antofagasta 4 1 0 3 4:10 3
Play Offs
Group G - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Ceara-CE 4 4 0 0 9:1 12
2 CA Independiente 4 3 0 1 9:2 9
3 Deportivo La Guaira 4 0 1 3 1:8 1
4 Gen. Caballero JLM 4 0 1 3 1:9 1
Play Offs
Group H - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Unión de Santa Fe 4 2 2 0 6:2 8
2 Club Atlético Junior 4 2 1 1 8:4 7
3 Fluminense 4 2 1 1 5:4 7
4 Oriente Petrolero 4 0 0 4 2:11 0
Play Offs

Strzelcy Piłka nożna - Copa Sudamericana

Group Stage
Drużyna Bramki GPM
1 Bernardo Cuesta FBC Melgar 4 1.00
2 Cristian Techera Ayacucho 3 0.75
3 Jose Sand Lanus 3 0.75
4 Mario Otazu Guairena FC 3 0.75
5 Mauro Mendez Montevideo Wanderers 3 0.75
6 Alan Sonora Independiente 2 0.50
7 Alexander Alvarado LDU Quito 2 0.50
8 Alfredo Stephens Nueve de Octubre 2 1.00
9 Bryan Angulo Santos FC 2 0.67
10 Cristian Martinez Univ. Catolica (ECU) 2 0.50
11 Domingo Blanco Independiente 2 0.50
12 Elton Rodrigues Cuiaba 2 0.50
13 Erick Ceara-CE 2 0.50
14 Gonzalo Mastriani Barcelona SC 2 0.50
15 Humberto Osorio Jorge Wilstermann 2 0.50
16 Javier Correa Racing Club 2 0.67
17 Leandro Fernandez Independiente 2 1.00
18 Lucas Albertengo Defensa y Justicia 2 0.50
19 Luis Iberico FBC Melgar 2 0.50
20 Manuel Lopez Antofagasta 2 0.50
21 Mauro Da Luz Nueve de Octubre 2 2.00
22 Miguel Borja Junior FC 2 0.50
23 Nilson Angulo LDU Quito 2 0.50
24 Omar Albornoz Junior FC 2 0.67
25 Robert Arboleda Sao Paulo FC 2 0.67
26 Rodrigo Echeverria Everton Vina del Mar 2 0.50
27 Sebastian Saez Union La Calera 2 0.50
28 Shaylon Atletico-GO 2 0.50
29 Stiven Mendoza Ceara-CE 2 0.67
First Stage
Drużyna Bramki GPM
1 Facundo Suarez Oriente Petrolero 3 1.50
2 Adrian Ramos America de Cali 2 2.00
3 Alexander Alvarado LDU Quito 2 1.00
4 Alexis Blanco Sport Boys 2 1.00
5 Bernardo Cuesta FBC Melgar 2 1.00
6 Kevin Mina Guabira 2 1.00
7 Nicolas Sosa River Plate (URU) 2 1.00
8 Andres Cadavid Indep. Medellin 1 0.50
9 Andres Chavez Jorge Wilstermann 1 0.50
10 Andres Chicaiza Delfin 1 0.50
11 Andres Robles Antofagasta 1 0.50
12 Antonio Marin Guairena FC 1 0.50
13 Brayan Hurtado Antofagasta 1 0.50
14 Carlos Sierra America de Cali 1 0.50
15 Cesar Magallan Hermanos Colmenares 1 0.50
16 Charlis Ortiz Metropolitanos 1 0.50
17 Clementino Gonzalez Gen. Caballero JLM 1 0.50
18 Cristian Techera Ayacucho 1 0.50
19 Diego Riolfo Montevideo Wanderers 1 1.00
20 Elias Alfonso Gen. Caballero JLM 1 0.50
21 Francisco Chaverra La Equidad 1 0.50
22 Gilbert Alvarez Royal Pari 1 1.00
23 Guimer Justiniano Royal Pari 1 0.50
24 Hector Salazar Ayacucho 1 0.50
25 Hernan Rivero Montevideo Wanderers 1 0.50
26 Javier Sanguinetti Jorge Wilstermann 1 0.50
27 Jiovany Ramos Deportivo La Guaira 1 0.50
28 Jorge Rojas Oriente Petrolero 1 1.00
29 Josue Estrada Cienciano 1 0.50
30 Juan Heinze Gen. Caballero JLM 1 0.50
31 Junior Marabel Gen. Caballero JLM 1 0.50
32 Kevin Becerra Nueve de Octubre 1 0.50
33 L.J. Garate Union Espanola 1 0.50
34 Layonel Figueroa Guabira 1 0.50
35 Leandro Onetto Cerro Largo 1 0.50
36 Leandro Zazpe Oriente Petrolero 1 0.50
37 Leonardo Pais Montevideo Wanderers 1 0.50
38 Luciano Pons Indep. Medellin 1 0.50
39 Luis Alberto Ramirez Sport Boys 1 0.50
40 Luis Annese Metropolitanos 1 0.50
41 Luis Gonzalez Junior FC 1 0.50
42 Mauricio Alonso Mushuc Runa 1 0.50
43 Maximiliano Caire Oriente Petrolero 1 0.50
44 Miguel Borja Junior FC 1 0.50
45 Minzun Quina Ayacucho 1 0.50
46 Nestor Cova Metropolitanos 1 0.50
47 Nicolas Royon Ayacucho 1 0.50
48 Nicolas Vargas Nublense 1 1.00
49 Nildo Viera Sol de America 1 0.50
50 Robinson Flores Metropolitanos 1 0.50
51 Rodrigo Pineiro Union Espanola 1 0.50
52 Sebastian Saez Union La Calera 1 0.50
53 Serginho Jorge Wilstermann 1 0.50
54 Sergio Unrein Deportivo La Guaira 1 1.00
55 Simon Ramirez Union La Calera 1 0.50
56 Thiago Borbas River Plate (URU) 1 0.50
57 Vladimir Hernandez Indep. Medellin 1 0.50
58 Walter Araujo Metropolitanos 1 0.50
59 Walter Rodriguez Gen. Caballero JLM 1 0.50
60 Wilmar Gonzalez Hermanos Colmenares 1 0.50
61 Yesus Cabrera Junior FC 1 1.00
62 Yohan Cumana Deportivo La Guaira 1 0.50
63 Zaid Romero LDU Quito 1 0.50