WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY
INFORMACJE WYNIKI/TABELE

Club River Plate - SC Corinthians Paulista na żywo

Data:23.04.2021, godz. 00:30 GMT
Miejsce spotkania: Estadio Defensores del Chaco
Dyscyplina:

Piłka nożna

KOMU KIBICUJESZ?
Club River Plate
SC Corinthians Paulista
razem głosów:
Mecz pomiędzy Club River Plate a SC Corinthians Paulista odbędzie się 22.04.2021 o godzinie 22:30 (GMT). Miejscem spotkania, które zapowiada się bardzo emocjonująco, będzie Estadio Defensores del Chaco. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Copa Sudamericana, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale: beIN Sports Arabia 3 HD, DIRECTV Sports Argentina, beIN SPORTS 3 Australia, Sport1 + Germany, DIRECTV Sports Caribbean, CONMEBOL TV, DIRECTV Sports Chile, DIRECTV Sports Ecuador, DIRECTV Sports Colombia, DIRECTV Sports Peru, Sport TV5, Match! Planeta, Match! Football 2, DIRECTV Sports Uruguay, DIRECTV Sports Venezuela. Transmisja w internecie dostępna jest na: beIN SPORTS CONNECT Arabia, DIRECTV Play Deportes, Kayo Sports, beIN Sports Connect Australia, DAZN España, Mola TV, beIN SPORTS CONNECT Canada, Sport TV LIVE, beIN SPORTS CONNECT U.S.A., DAZN Italia. Jeżeli wiesz, gdzie można zobaczyć to spotkanie, poinformuj innych w komentarzu poniżej.
Czytaj całość ›

Club River Plate - SC Corinthians Paulista - TRANSMISJE ONLINE

Kraj Kanał
Algieria beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Arabia Saudyjska beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Argentyna DIRECTV Play Deportes ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Australia Kayo Sports ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
beIN Sports Connect Australia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Bahrajn beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Chile DIRECTV Play Deportes ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Egipt beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Ekwador DIRECTV Play Deportes ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Hiszpania DAZN España ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Indonezja Mola TV ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Irak beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Iran beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Jemen beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Jordania beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Kanada beIN SPORTS CONNECT Canada ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Katar beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Kolumbia DIRECTV Play Deportes ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Kuwejt beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Liban beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Libia beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Maroko beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Oman beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Peru DIRECTV Play Deportes ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Portugalia Sport TV LIVE ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Syria beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Tunezja beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
USA beIN SPORTS CONNECT U.S.A. ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Urugwaj DIRECTV Play Deportes ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Wenezuela DIRECTV Play Deportes ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Włochy DAZN Italia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Zjednoczone Emiraty Arabskie beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

SC Corinthians Paulista - Club River Plate na żywo

BEZPOŚREDNIE
MECZE
OSTATNIE
MECZE
STATYSTYKI
DRUŻYN
STRZELCY

Bezpośrednie mecze

2021-05-27 00:30 Koniec COP Corinthians 4 : 0 River Plate (PAR)
2021-04-23 00:30 Koniec COP River Plate (PAR) 0 : 0 Corinthians

Ostatnie mecze

RIVER PLATE (PAR)
2021-04-18 00:00 Koniec PRO Sol de America
0 : 2
2021-04-12 23:00 Koniec PRO Club Guaraní
0 : 2
2021-04-08 22:15 Koniec COP Guairena FC
4 : 2
2021-04-01 22:15 Koniec PRO 12 de Octubre
0 : 2
2021-03-21 23:30 Koniec PRO Olimpia Asunción
1 : 5
2021-03-18 22:15 Koniec COP Guairena FC
2 : 1
2021-03-13 21:30 Koniec PRO Nacional Asuncion
0 : 0
2021-03-09 23:45 Koniec PRO Cerro Porteño
0 : 3
2021-03-05 21:15 Koniec PRO Guairena FC
0 : 1
2021-03-01 23:45 Koniec PRO Club Libertad
1 : 2
2021-04-19 01:00 Koniec PAU Ituano-SP 2 : 0
2021-04-16 23:00 Koniec PAU Sao Bento-SP 1 : 1
2021-04-13 23:00 Koniec PAU Ferroviaria-SP 1 : 2
2021-04-11 23:00 Koniec PAU Guarani-SP 1 : 0
2021-03-27 00:30 Koniec COP Retro FC Brasil 1 : 1
2021-03-24 00:00 Koniec PAU Mirassol 1 : 0
2021-03-18 00:30 Koniec COP Salgueiro-PE 3 : 0
2021-03-14 22:00 Koniec PAU Sao Caetano-SP 1 : 0
2021-03-07 14:00 Koniec PAU Ponte Preta-SP 2 : 1
2021-03-03 22:00 Koniec PAU Palmeiras 2 : 2

Statystyki drużyn

RIVER PLATE (PAR) Corinthians
DOM WYJAZD OGÓLNIE DOM WYJAZD OGÓLNIE
1 1 2 rozegrane - - -
1 1 2 wygrane - - -
0 0 0 remisy - - -
0 0 0 porażki - - -
4 2 6 bramki zdobyte - - -
2 1 3 bramki stracone - - -
4.00 2.00 3.00 śr. bramek zdob. - - -

Statystyki strzelców

RIVER PLATE (PAR)
Lp. Strzelcy Bramki
1 Marcelo Gonzalez 4
2 Luis Caballero 2
3 Pablo Zeballos 2
4 Alex Garcete 1
5 Diego Godoy 1
Lp. Strzelcy Bramki
1 Luan 3
2 Gustavo Mosquito 2
3 Mateus Vital 2
4 Ramiro 2
5 Caue 1

OPINIE I KOMENTARZE - Club River Plate - SC Corinthians Paulista na żywo

ZAKOŃCZONY
RIVER PLATE (PAR)
RIVER PLATE (PAR)
0 : 0
(0:0)
Rozwiń szczegóły

Piłka nożna - Copa Sudamericana

Group A - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Rosario Central 6 3 2 1 10:3 11
2 Huachipato 6 2 2 2 4:10 8
3 San Lorenzo de Almagro 6 2 1 3 7:6 7
4 12 de Octubre 6 1 3 2 3:5 6
Play Offs
Group B - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 CA Independiente 6 4 2 0 11:5 14
2 Montevideo City 6 3 2 1 15:7 11
3 Bahia-BA 6 2 2 2 11:8 8
4 Guabira 6 0 0 6 1:18 0
Play Offs
Group C - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Arsenal de Sarandí 6 3 2 1 9:4 11
2 Ceara-CE 6 2 3 1 5:2 9
3 Club Bolívar 6 1 3 2 5:8 6
4 Club Jorge Wilstermann 6 1 2 3 5:10 5
Play Offs
Group D - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Atlético Paranaense 6 5 0 1 8:1 15
2 Melgar Arequipa 6 3 1 2 7:5 10
3 Aucas 6 2 0 4 7:11 6
4 Metropolitanos 6 1 1 4 5:10 4
Play Offs
Group E - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 CA Peñarol 6 4 1 1 15:3 13
2 Corinthians 6 3 1 2 12:6 10
3 River Plate (PAR) 6 3 1 2 6:10 10
4 Sport Huancayo 6 0 1 5 3:17 1
Play Offs
Group F - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Club Libertad 6 4 1 1 9:4 13
2 Atletico-GO 6 2 4 0 4:2 10
3 Newell's Old Boys 6 2 2 2 6:6 8
4 Palestino 6 0 1 5 2:9 1
Play Offs
Group G - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Red Bull Bragantino 6 4 0 2 7:6 12
2 Emelec 6 3 1 2 9:8 10
3 Talleres Córdoba 6 2 2 2 7:5 8
4 Deportes Tolima 6 0 3 3 4:8 3
Play Offs
Group H - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Gremio FB Porto Alegrense 6 5 1 0 21:5 16
2 CA Lanús 6 3 1 2 8:6 10
3 La Equidad 6 2 1 3 6:9 7
4 Aragua 6 0 1 5 4:19 1
Play Offs

Strzelcy Piłka nożna - Copa Sudamericana

Group Stage
Drużyna Bramki GPM
1 Agustin Martinez Penarol 6 1.20
2 Jonathan Herrera Independiente 6 1.20
3 Ferreira Gremio-RS 5 1.25
4 Gustavo Del Prete Montevideo City 5 0.83
5 Bernardo Cuesta FBC Melgar 4 0.80
6 Lucas Albertengo Arsenal Sarandi 4 0.67
7 Erwin Saavedra Bolivar 3 0.50
8 Franco Pizzichillo Montevideo City 3 0.50
9 Humberto Osorio Jorge Wilstermann 3 0.50
10 Luan Corinthians-SP 3 0.75
11 Marcelo Gonzalez River Plate (PAR) 3 0.60
12 Roberto Ordonez Aucas 3 0.60
First Stage
Drużyna Bramki GPM
1 F. Fydriszewski Aucas 3 1.50
2 Agustin Martinez Penarol 2 1.00
3 Cristian Bordacahar FBC Melgar 2 1.00
4 Facundo Barcelo Emelec 2 1.00
5 Humberto Osorio Jorge Wilstermann 2 1.00
6 Jose Fernandez Mannucci 2 1.00
7 Luis Cano Aucas 2 1.00
8 Mauri Estol Cerro Largo 2 1.00
9 Pablo Zeballos River Plate (PAR) 2 1.00
10 Alejandro Melean Jorge Wilstermann 1 0.50
11 Alexis Arias FBC Melgar 1 0.50
12 Alexis Zapata Emelec 1 0.50
13 Alfredo Stephens Aragua 1 0.50
14 Bernardo Cuesta FBC Melgar 1 0.50
15 Brayan Alcocer Mineros Guayana 1 0.50
16 Bryan Carrasco Palestino 1 0.50
17 Christian Larotonda Metropolitanos 1 0.50
18 Claudio Sepulveda Huachipato 1 0.50
19 Cris Martinez Huachipato 1 0.50
20 Daniel Rivillo Aragua 1 0.50
21 David Terans Penarol 1 0.50
22 Diego Godoy River Plate (PAR) 1 1.00
23 Diego Hoyos Guabira 1 0.50
24 Ely Valderrey Mineros Guayana 1 0.50
25 Enzo Borges Cerro Largo 1 0.50
26 Fabricio Formiliano Penarol 1 0.50
27 Facundo Torres Penarol 1 0.50
28 Feliciano Brizuela Guairena FC 1 0.50
29 Fernando Saldias Palmaflor 1 0.50
30 Franco Catarozzi Montevideo City 1 0.50
31 Gustavo Del Prete Montevideo City 1 0.50
32 Gustavo Peredo Guabira 1 0.50
33 Jaminton Campaz Deportes Tolima 1 0.50
34 Jarlin Quintero Sport Huancayo 1 0.50
35 Jean Fuentes La Equidad 1 0.50
36 Jefferson Mena La Equidad 1 1.00
37 Jeison Medina Deportivo Pasto 1 1.00
38 Jhon Santacruz Deportivo Macara 1 0.50
39 John Garcia La Equidad 1 0.50
40 Jonathan Benitez Palestino 1 0.50
41 Jose Cevallos Emelec 1 1.00
42 Jose Verdun Guairena FC 1 0.50
43 Juan Vogliotti Guabira 1 0.50
44 Kevin Mina Guabira 1 0.50
45 Liliu Sport Huancayo 1 0.50
46 Lucas Gonzalez Guairena FC 1 0.50
47 Luis Caballero River Plate (PAR) 1 1.00
48 Luis Hurtado Guabira 1 0.50
49 Luis Iberico FBC Melgar 1 0.50
50 Luis Miranda Deportes Tolima 1 0.50
51 Marcelo Gonzalez River Plate (PAR) 1 0.50
52 Marcio Valverde Sport Huancayo 1 1.00
53 Marco Bustillo Metropolitanos 1 0.50
54 Marcos Pol Cobresal 1 0.50
55 Mario Otazu River Plate (PAR) 1 0.50
56 Miguel Parrales Guayaquil City 1 0.50
57 Moises Villarroel Jorge Wilstermann 1 0.50
58 Muriel Orlando Deportivo Macara 1 0.50
59 Nicolas Silva Huachipato 1 0.50
60 Oscar Barreto Sport Huancayo 1 0.50
61 Oswaldo Blanco Palmaflor 1 0.50
62 Robinson Flores Metropolitanos 1 0.50
63 Ronald Cuellar Nacional Potosi 1 1.00
64 Sebastian Gularte Nacional Potosi 1 0.50
65 Sergio Mosquera Deportes Tolima 1 1.00
66 Victor Balta Sport Huancayo 1 0.50
67 Walter Mazzantti Huachipato 1 0.50
68 William Alvarez Guabira 1 0.50