WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY
INFORMACJE WYNIKI/TABELE

Club Alianza Lima - Club Nacional de Football na żywo

Data:06.03.2020, godz. 02:00 GMT
Miejsce spotkania: Estadio Alejandro Villanueva
Dyscyplina:

Piłka nożna

Rozgrywki:

Copa Libertadores

KOMU KIBICUJESZ?
Club Alianza Lima
Club Nacional de Football
razem głosów:
Mecz pomiędzy Club Alianza Lima a Club Nacional de Football odbędzie się 06.03.2020 o godzinie 01:00 (GMT). Miejscem spotkania, które zapowiada się bardzo emocjonująco, będzie Estadio Alejandro Villanueva. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Copa Libertadores, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale: ESPN Sur, beIN Sports 1 Australia, Sport 3, beIN Sports Canada, beIN SPORTS en Español, beIN Sports USA. Transmisja w internecie dostępna jest na: FOX Play Sur, ESPN Play Sur, Kayo Sports, beIN Sports Connect Australia, ESPN Play Sur , Facebook Live , Mola TV, beIN SPORTS CONNECT Canada, beIN Sports Connect NZ, beIN SPORTS CONNECT U.S.A., Fanatiz USA. Jeżeli wiesz, gdzie można zobaczyć to spotkanie, poinformuj innych w komentarzu poniżej.
Czytaj całość ›
OSTATNIE
MECZE
STATYSTYKI
DRUŻYN

Ostatnie mecze

2020-02-22 23:00 Koniec PRI Cerro Largo 2 : 2
2020-02-16 22:30 Koniec PRI Rentistas 0 : 2
2020-02-01 23:30 Koniec SUP Liverpool (URU) 2 : 4
2020-01-11 23:30 Koniec TDV River Plate 4 : 4
2019-12-15 20:00 Koniec PRI Penarol 1 : 0
2019-12-11 23:30 Koniec PRI Penarol 2 : 0
2019-12-05 23:30 Koniec PRI Juventud LP 3 : 0
2019-11-28 23:30 Koniec PRI Rampla Juniors 4 : 3
2019-11-21 23:30 Koniec PRI Defensor Sporting 1 : 2
2019-11-17 19:00 Koniec PRI Penarol 0 : 0

Statystyki drużyn

OPINIE I KOMENTARZE

ZAKOŃCZONY
Rozwiń szczegóły

Piłka nożna - Copa Libertadores

Group A - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Indep. del Valle 4 3 0 1 12:4 9
2 Flamengo-RJ 4 3 0 1 7:7 9
3 Atletico Junior 4 2 0 2 7:7 6
4 Barcelona SC 4 0 0 4 2:10 0
Play Offs
Group B - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Palmeiras-SP 4 3 1 0 7:2 10
2 Guarani 4 2 1 1 7:4 7
3 Bolivar 4 1 1 2 4:5 4
4 Tigre 4 0 1 3 2:9 1
Play Offs
Group C - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Athletico-PR 4 3 0 1 6:3 9
2 Jorge Wilstermann 4 2 0 2 7:5 6
3 Colo Colo 4 2 0 2 3:5 6
4 Penarol 4 1 0 3 3:6 3
Play Offs
Group D - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 LDU Quito 4 3 0 1 8:5 9
2 River Plate 4 2 1 1 16:5 7
3 Sao Paulo-SP 4 1 1 2 8:8 4
4 Binacional 4 1 0 3 2:16 3
Play Offs
Group E - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Internacional-RS 4 2 1 1 7:4 7
2 Gremio-RS 4 2 1 1 3:2 7
3 America de Cali 4 1 1 2 6:8 4
4 Universidad Catolica 4 1 1 2 4:6 4
Play Offs
Group F - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Nacional (URU) 4 4 0 0 6:1 12
2 Racing Club 4 3 0 1 5:2 9
3 Estudiantes Merida 4 1 0 3 5:8 3
4 Alianza Lima 4 0 0 4 2:7 0
Play Offs
Group G - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Santos-SP 4 3 1 0 5:2 10
2 Defensa y Justicia 4 2 0 2 7:5 6
3 Olimpia Asuncion 4 1 2 1 4:4 5
4 Delfin 4 0 1 3 2:7 1
Play Offs
Group H - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Boca Juniors 4 3 1 0 7:1 10
2 Caracas 4 2 1 1 8:7 7
3 Club Libertad 4 2 0 2 6:7 6
4 Indep. Medellin 4 0 0 4 3:9 0
Play Offs