WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY
INFORMACJE WYNIKI/TABELE

Deportes Tolima - CA Boca Juniors na żywo

Data:25.04.2019, godz. 00:30 GMT
Miejsce spotkania: Estadio Manuel Murillo Toro
Dyscyplina:

Piłka nożna

Rozgrywki:

Copa Libertadores

KOMU KIBICUJESZ?
Deportes Tolima
CA Boca Juniors
razem głosów:
Mecz pomiędzy Deportes Tolima a CA Boca Juniors odbędzie się 24.04.2019 o godzinie 22:30 (GMT). Miejscem spotkania, które zapowiada się bardzo emocjonująco, będzie Estadio Manuel Murillo Toro. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Copa Libertadores, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale: beIN Sports Arabia 5 HD, Fox Sports Cono Sur, beIN SPORTS 3 Australia, Arena Sport BIH, SPORTV2, MAX Sport 4, Fox Sports 1 Chile, Arena Sport 1, Sport 2, beIN SPORTS en Español, Fox Sports Colombia, Fox Sports Peru, Sport TV2, Match TV Football 2, Match TV Game, S Sport 2, S Sport+, Fox Sports Uruguay. Transmisja w internecie dostępna jest na: beIN SPORTS CONNECT Arabia, FOX Play Sur, beIN Sports Connect Australia, Kayo Sports, DAZN, beIN SPORTS CONNECT Canada, beIN Sports Connect NZ, beIN SPORTS CONNECT U.S.A., Fanatiz USA. Jeżeli wiesz, gdzie można zobaczyć to spotkanie, poinformuj innych w komentarzu poniżej.
Czytaj całość ›

Deportes Tolima - CA Boca Juniors - TRANSMISJE W TV

Kraj Kanał
Arabia Saudyjska beIN Sports Arabia 5 HD ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Argentyna Fox Sports Cono Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Australia beIN SPORTS 3 Australia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Bahrajn beIN Sports Arabia 5 HD ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Boliwia Fox Sports Cono Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Bośnia i Hercegowina Arena Sport BIH ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Brazylia SPORTV2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Bułgaria MAX Sport 4 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Chile Fox Sports Cono Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Fox Sports 1 Chile ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Chorwacja Arena Sport 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Czarnogóra Arena Sport 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Ekwador Fox Sports Cono Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Iran beIN Sports Arabia 5 HD ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Izrael Sport 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Kanada beIN SPORTS en Español ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Kolumbia Fox Sports Colombia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Fox Sports Cono Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Macedonia Północna Arena Sport 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Paragwaj Fox Sports Cono Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Peru Fox Sports Cono Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Fox Sports Peru ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Portugalia Sport TV2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Rosja Match TV Football 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Match TV Game ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Serbia Arena Sport 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Syria beIN Sports Arabia 5 HD ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Turcja S Sport 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
S Sport+ ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
USA beIN SPORTS en Español ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Urugwaj Fox Sports Cono Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Fox Sports Uruguay ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Zjednoczone Emiraty Arabskie beIN Sports Arabia 5 HD ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
BEZPOŚREDNIE
MECZE
OSTATNIE
MECZE
STATYSTYKI
DRUŻYN
STRZELCY

Bezpośrednie mecze

2019-04-25 00:30 Koniec COP Deportes Tolima 2 : 2 Boca Juniors
2019-03-12 22:15 Koniec COP Boca Juniors 3 : 0 Deportes Tolima

Ostatnie mecze

DEPORTES TOLIMA
2019-04-20 19:00 Koniec LIG Alianza Petrolera
2 : 2
2019-04-18 00:00 Koniec LIG Millonarios
2 : 1
2019-04-14 22:00 Koniec LIG Deportivo Pasto
0 : 0
2019-04-09 22:15 Koniec COP Atletico-PR
0 : 1
2019-04-04 00:30 Koniec COP Jorge Wilstermann
2 : 2
2019-03-30 19:00 Koniec LIG La Equidad
0 : 0
2019-03-28 01:15 Koniec LIG Atletico Nacional
2 : 1
2019-03-24 00:45 Koniec LIG Union Magdalena
1 : 0
2019-03-17 21:00 Koniec LIG Atletico Huila
5 : 1
2019-03-12 22:15 Koniec COP Boca Juniors
0 : 3
2019-04-19 21:00 Koniec ARG Estudiantes RC 2 : 0
2019-04-11 00:30 Koniec COP Jorge Wilstermann 4 : 0
2019-04-06 23:00 Koniec SUP Aldosivi 1 : 1
2019-04-03 00:30 Koniec COP Atletico-PR 0 : 3
2019-03-30 00:10 Koniec SUP Banfield 2 : 0
2019-03-17 23:00 Koniec SUP San Martin Tucuman 4 : 1
2019-03-12 22:15 Koniec COP Deportes Tolima 3 : 0
2019-03-10 00:30 Koniec SUP San Lorenzo 3 : 0
2019-03-06 00:30 Koniec COP Jorge Wilstermann 0 : 0
2019-03-02 00:10 Koniec SUP Union Santa Fe 3 : 1

Statystyki drużyn

DEPORTES TOLIMA BOCA JUNIORS
DOM WYJAZD OGÓLNIE DOM WYJAZD OGÓLNIE
- - - rozegrane - - -
- - - wygrane - - -
- - - remisy - - -
- - - porażki - - -
- - - bramki zdobyte - - -
- - - bramki stracone - - -
- - - śr. bramek zdob. - - -

Statystyki strzelców

DEPORTES TOLIMA
Lp. Strzelcy Bramki
1 Perez Marco 4
2 Castro Alex 2
3 Banguero Danovis 1
Lp. Strzelcy Bramki
1 Benedetto Dario 3
2 Zarate Mauro 3
3 Lopez Lisandro 1
4 Reynoso Emanuel 1
5 Tevez Carlos 1

OPINIE I KOMENTARZE

ZAKOŃCZONY
DEPORTES TOLIMA
DEPORTES TOLIMA
2 : 2
(2:2)
Rozwiń szczegóły

Piłka nożna - Copa Libertadores

Group A - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Internacional-RS 6 4 2 0 11:6 14
2 River Plate 6 2 4 0 10:5 10
3 Palestino 6 2 1 3 7:7 7
4 Alianza Lima 6 0 1 5 2:12 1
Next Round
Group B - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Cruzeiro-MG 6 5 0 1 11:2 15
2 Emelec 6 2 3 1 6:5 9
3 Deportivo Lara 6 1 2 3 4:10 5
4 Huracan 6 1 1 4 5:9 4
Next Round
Group C - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Olimpia Asuncion 6 2 3 1 9:6 9
2 Godoy Cruz 6 2 3 1 5:3 9
3 Sporting Cristal 6 2 1 3 8:11 7
4 Univ. de Concepcion 6 1 3 2 9:11 6
Next Round
Group D - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Flamengo-RJ 6 3 1 2 11:5 10
2 LDU Quito 6 3 1 2 12:8 10
3 Penarol 6 3 1 2 7:5 10
4 San Jose 6 1 1 4 7:19 4
Next Round
Group E - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Cerro Porteno 6 4 1 1 10:5 13
2 Nacional (URU) 6 4 1 1 5:2 13
3 Atletico Mineiro-MG 6 2 0 4 6:10 6
4 Zamora FC 6 1 0 5 6:10 3
Next Round
Group F - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Palmeiras-SP 6 5 0 1 13:1 15
2 San Lorenzo 6 3 1 2 4:2 10
3 FBC Melgar 6 2 1 3 2:9 7
4 Junior Barranquilla 6 1 0 5 1:8 3
Next Round
Group G - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Boca Juniors 6 3 2 1 11:6 11
2 Atletico-PR 6 3 0 3 11:6 9
3 Deportes Tolima 6 2 2 2 7:8 8
4 Jorge Wilstermann 6 1 2 3 5:14 5
Next Round
Group H - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Libertad 6 4 0 2 11:7 12
2 Gremio-RS 6 3 1 2 8:4 10
3 Universidad Catolica 6 2 1 3 7:11 7
4 Rosario Central 6 1 2 3 6:10 5
Next Round

Strzelcy Piłka nożna - Copa Libertadores

Group Stage
Drużyna Bramki GPM
1 Marco Ruben Atletico-PR 6 1.00
2 Patricio Rubio Univ. de Concepcion 5 0.83
3 Brayan Angulo Emelec 4 0.67
4 Cristian Palacios Sporting Cristal 4 0.67
5 Fred Cruzeiro-MG 4 0.80
6 Gustavo Scarpa Palmeiras-SP 4 1.00
7 Marco Perez Deportes Tolima 4 0.67
8 Anderson Julio LDU Quito 3 0.60
9 Carlos Saucedo San Jose 3 0.50
10 Dario Benedetto Boca Juniors 3 0.50
11 Everton Gremio-RS 3 0.50
12 Everton Ribeiro Flamengo-RJ 3 0.50
13 Gonzalo Bergessio Nacional (URU) 3 0.60
14 Lucas Viatri Penarol 3 0.50
15 Mauro Zarate Boca Juniors 3 0.50
16 Nelson Valdez Cerro Porteno 3 0.50
17 Nestor Camacho Olimpia Asuncion 3 0.60
18 Nico Lopez Internacional-RS 3 0.50
19 Rafael Sobis Internacional-RS 3 0.60
20 Rodriguinho Cruzeiro-MG 3 0.60
Qualification
Drużyna Bramki GPM
1 de Oliveira Ricardo Atletico Mineiro-MG 4 1.00
2 Martinez Adrian Libertad 4 1.00
3 Garces Carlos Delfín 3 0.75
4 Ordones Roberto Delfín 3 0.75
5 Cardozo Oscar Libertad 2 0.50
6 Jimenez Luis Palestino 2 0.50
7 Moreno Dayro Talleres Cordoba 2 0.50
8 Navarro Alvaro Defensor Sporting 2 0.33
9 Pereyra Jorge Bolivar 2 1.00
10 Rabunal Martin Defensor Sporting 2 0.33
11 Ramirez Juan Talleres Cordoba 2 0.50
12 Alves Rever Atletico Mineiro-MG 1 0.25
13 Anor Bernardo Caracas 1 0.25
14 Arakaki Hideyoshi FBC Melgar 1 0.33
15 Arce Juan Bolivar 1 0.50
16 Arias Alexis FBC Melgar 1 0.25
17 Arreaga Xavier Barcelona SC 1 0.50
18 Azocar Juan Carlos Deportivo La Guaira 1 0.25
19 Balza Jose Deportivo La Guaira 1 0.25
20 Bejarano Marvin The Strongest 1 0.50
21 Cano German Ezequiel Indep. Medellin 1 0.50
22 Cazares Juan Atletico Mineiro-MG 1 0.25
23 Celis Richard Caracas 1 0.25
24 Cortes Cesar Palestino 1 0.25
25 Cougo Carlos Libertad 1 0.25
26 Cuesta Bernardo FBC Melgar 1 0.25
27 Esterilla Ely Barcelona SC 1 0.50
28 Felipe Sergio Danubio 1 0.50
29 Fereira Eduardo Caracas 1 0.25
30 Fernandez Julian Palestino 1 0.25
31 Gomez Sebastian Atletico Nacional 1 0.25
32 Grossmüller Carlos Danubio 1 0.50
33 Jorquera Cristóbal Palestino 1 0.33
34 Jusino Adrian Bolivar 1 1.00
35 Laquintana Ignacio Defensor Sporting 1 0.20
36 Lopez Pablo Defensor Sporting 1 0.17
37 Lucumi Jeison Atletico Nacional 1 0.33
38 Machado Adolfo The Strongest 1 0.50
39 Madson Luan Atletico Mineiro-MG 1 0.25
40 Manco Reimond Real Garcilaso 1 0.50
41 Murillo Jesus Indep. Medellin 1 0.50
42 Napoli Gonzalo Defensor Sporting 1 0.20
43 Oyola Matías Barcelona SC 1 0.50
44 Pochettino Tomas Talleres Cordoba 1 0.25
45 Rengifo Hernán Real Garcilaso 1 1.00
46 Rodriguez Federico Danubio 1 0.50
47 Romero Angel FBC Melgar 1 0.50
48 Siles Morales Pablo Danubio 1 0.50
49 Soto Guillermo Palestino 1 0.25
50 Thomaz Bolivar 1 0.50
51 Vieyra Juan Nacional Asuncion 1 0.50