WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY
INFORMACJE WYNIKI/TABELE

Zenit Sankt Petersburg - Fenerbahçe SK na żywo

Data:21.02.2019, godz. 17:55 GMT
Miejsce spotkania: Stadion Kriestowskij
Dyscyplina:

Piłka nożna

Rozgrywki:

Liga Europy

KOMU KIBICUJESZ?
Zenit Sankt Petersburg
Fenerbahçe SK
razem głosów:
Mecz pomiędzy Zenit Sankt Petersburg a Fenerbahçe SK odbędzie się 21.02.2019 o godzinie 16:55 (GMT). Miejscem spotkania, które zapowiada się bardzo emocjonująco, będzie Stadion Kriestowskij. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Liga Europy, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale: beIN Sports Arabia 13 HD, Optus Sport, CBC Sport Azerbaijan, Canal+ Sport 1 Afrique, Arena Sport 4, BNT 3, Arena Sport 2, Movistar Liga de Campeones 8, SuperSport 8, Canal 3, Match Premier, Match TV Game, Digi Sport 4, beIN Sports Turkey, Sky Calcio 5. Transmisja w internecie dostępna jest na: beIN SPORTS CONNECT Arabia, BT Sport Extra, DAZN, PPTV Sport China, Eurosport Player Denmark, RMC Sport en direct, Movistar+, TV2 Sumo, Ipla.tv, TeleClub Sport Live, Eurosport Player Sweden, Digiturk Play, beIN CONNECT Turkey, B/R Live, OLL.tv, Sky Go Italia. Jeżeli wiesz, gdzie można zobaczyć to spotkanie, poinformuj innych w komentarzu poniżej.
Czytaj całość ›

Zenit Sankt Petersburg - Fenerbahçe SK - TRANSMISJE W TV

Kraj Kanał
Algieria beIN Sports Arabia 13 HD ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Arabia Saudyjska beIN Sports Arabia 13 HD ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Australia Optus Sport ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Azerbejdżan CBC Sport Azerbaijan ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Bahrajn beIN Sports Arabia 13 HD ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Benin Canal+ Sport 1 Afrique ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Bośnia i Hercegowina Arena Sport 4 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Burkina Faso Canal+ Sport 1 Afrique ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Bułgaria BNT 3 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Chorwacja Arena Sport 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Czarnogóra Arena Sport 4 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Egipt beIN Sports Arabia 13 HD ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Gabon Canal+ Sport 1 Afrique ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Ghana Canal+ Sport 1 Afrique ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Gwinea Canal+ Sport 1 Afrique ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Gwinea Bissau Canal+ Sport 1 Afrique ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Hiszpania Movistar Liga de Campeones 8 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Jemen beIN Sports Arabia 13 HD ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Kamerun SuperSport 8 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Canal+ Sport 1 Afrique ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Katar beIN Sports Arabia 13 HD ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Kenia SuperSport 8 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Kuwejt beIN Sports Arabia 13 HD ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Macedonia Północna Arena Sport 4 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Mali Canal+ Sport 1 Afrique ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Maroko beIN Sports Arabia 13 HD ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Mołdawia Canal 3 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Nigeria Canal+ Sport 1 Afrique ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
SuperSport 8 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Republika Południowej Afryki SuperSport 8 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Rosja Match Premier ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Match TV Game ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Rumunia Digi Sport 4 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Rwanda Canal+ Sport 1 Afrique ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Senegal Canal+ Sport 1 Afrique ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Serbia Arena Sport 4 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Turcja beIN Sports Turkey ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Wybrzeże Kości Słoniowej Canal+ Sport 1 Afrique ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Włochy Sky Calcio 5 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Zjednoczone Emiraty Arabskie beIN Sports Arabia 13 HD ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
BEZPOŚREDNIE
MECZE
OSTATNIE
MECZE
STATYSTYKI
DRUŻYN
STRZELCY

Bezpośrednie mecze

2019-02-21 17:55 Koniec UEF Zenit St Petersburg 3 : 1 Fenerbahce
2019-02-12 17:55 Koniec UEF Fenerbahce 1 : 0 Zenit St Petersburg

Ostatnie mecze

2019-02-12 17:55 Koniec UEF Fenerbahçe Stambuł
0 : 1
2019-02-08 15:00 Koniec CLF Sarpsborg 08
2 : 1
2019-02-04 17:00 Koniec CLF Dudelange
0 : 0
2019-01-28 17:00 Koniec CLF FK Rostów
5 : 0
2019-01-25 15:30 Koniec CLF Spartak Moskwa
0 : 3
2019-01-22 17:00 Koniec CLF Lokomotiv Moskwa
1 : 3
2018-12-13 20:00 Koniec UEF Slavia Praga
0 : 2
2018-12-09 16:00 Koniec PRE Rubin Kazan
1 : 2
2018-12-03 16:30 Koniec PRE Arsenal Tula
2 : 4
2018-11-29 17:55 Koniec UEF FC Kopenhaga
1 : 0
2019-02-16 16:00 Koniec SÜP Konyaspor 1 : 1
2019-02-12 17:55 Koniec UEF Zenit Petersburg 1 : 0
2019-02-08 17:30 Koniec SÜP Kayserispor 0 : 1
2019-02-01 17:30 Koniec SÜP Goztepe 2 : 0
2019-01-28 17:00 Koniec SÜP Yeni Malatyaspor 3 : 2
2019-01-24 17:30 Koniec TÜR Umraniyespor 0 : 1
2019-01-21 17:00 Koniec SÜP Bursaspor 1 : 1
2019-01-17 17:30 Koniec TÜR Umraniyespor 0 : 1
2018-12-24 17:00 Koniec SÜP Antalyaspor 0 : 0
2018-12-20 17:30 Koniec TÜR Giresunspor 5 : 2

Statystyki drużyn

ZENIT PETERSBURG FENERBAHÇE STAMBUŁ
DOM WYJAZD OGÓLNIE DOM WYJAZD OGÓLNIE
3 3 6 rozegrane 3 3 6
3 0 3 wygrane 2 0 2
0 2 2 remisy 1 1 2
0 1 1 porażki 0 2 2
4 2 6 bramki zdobyte 4 3 7
1 4 5 bramki stracone 0 7 7
1.33 0.67 1.00 śr. bramek zdob. 1.33 1.00 1.17

Statystyki strzelców

Lp. Strzelcy Bramki
1 Dzyuba Artem 1
2 Kokorin Aleksandr 1
3 Kuzyaev Daler 1
4 Mak Robert 1
5 Zabolotnyi Anton 1
Lp. Strzelcy Bramki
1 Frey Michael 2
2 Slimani Islam 2
3 Kaldirim Hasan-Ali 1
4 Neustadter Roman 1
5 Valbuena Mathieu 1

OPINIE I KOMENTARZE

ZAKOŃCZONY
Rozwiń szczegóły

Piłka nożna - Liga Europy

Group A - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Bayer 04 Leverkusen 6 4 1 1 16:9 13
2 Zurich 6 3 1 2 7:6 10
3 AEK Larnaca 6 1 2 3 6:12 5
4 Ludogorets Razgrad 6 0 4 2 5:7 4
Europa League Play-off
Group B - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Red Bull Salzburg 6 6 0 0 17:6 18
2 Celtic 6 3 0 3 6:8 9
3 RB Leipzig 6 2 1 3 9:8 7
4 Rosenborg 6 0 1 5 4:14 1
Europa League Play-off
Group C - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Zenit St Petersburg 6 3 2 1 6:5 11
2 Slavia Praha 6 3 1 2 4:3 10
3 Girondins Bordeaux 6 2 1 3 6:6 7
4 FC Kobenhavn 6 1 2 3 3:5 5
Europa League Play-off
Group D - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Dinamo Zagreb 6 4 2 0 11:3 14
2 Fenerbahce 6 2 2 2 7:7 8
3 Spartak Trnava 6 2 1 3 4:7 7
4 RSC Anderlecht 6 0 3 3 2:7 3
Europa League Play-off
Group E - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Arsenal 6 5 1 0 12:2 16
2 Sporting 6 4 1 1 13:3 13
3 Vorskla Poltava 6 1 0 5 4:13 3
4 Qarabag Agdam 6 1 0 5 2:13 3
Europa League Play-off
Group F - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Real Betis 6 3 3 0 7:2 12
2 Olympiakos Pireus 6 3 1 2 11:6 10
3 AC Milan 6 3 1 2 12:9 10
4 Dudelange 6 0 1 5 3:16 1
Europa League Play-off
Group G - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Villarreal CF 6 2 4 0 12:5 10
2 Rapid Wien 6 3 1 2 6:9 10
3 Rangers 6 1 3 2 8:8 6
4 Spartak Moskva 6 1 2 3 8:12 5
Europa League Play-off
Group H - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Eintracht Frankfurt 6 6 0 0 17:5 18
2 Lazio 6 3 0 3 9:11 9
3 Apollon Limassol 6 2 1 3 10:10 7
4 Olympique Marseille 6 0 1 5 6:16 1
Europa League Play-off
Group I - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 KRC Genk 6 3 2 1 14:8 11
2 Malmo FF 6 2 3 1 7:6 9
3 Besiktas 6 2 1 3 9:11 7
4 Sarpsborg 08 6 1 2 3 8:13 5
Europa League Play-off
Group J - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Sevilla FC 6 4 0 2 18:6 12
2 FK Krasnodar 6 4 0 2 8:8 12
3 Standard Liege 6 3 1 2 7:9 10
4 Akhisar Belediye 6 0 1 5 4:14 1
Europa League Play-off
Group K - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Dynamo Kyiv 6 3 2 1 10:7 11
2 Stade Rennes 6 3 0 3 7:8 9
3 FC Astana 6 2 2 2 7:7 8
4 Jablonec 6 1 2 3 6:8 5
Europa League Play-off
Group L - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Chelsea 6 5 1 0 12:3 16
2 BATE Borisov 6 3 0 3 9:9 9
3 MOL Vidi 6 2 1 3 5:7 7
4 PAOK 6 1 0 5 5:12 3
Europa League Play-off

Strzelcy Piłka nożna - Liga Europy

Group Stage
Drużyna Bramki GPM
1 Dabbur Munas Red Bull Salzburg 6 1.00
2 Jovic Luka Eintracht Frankfurt 5 0.83
3 Alario Lucas Bayer 04 Leverkusen 4 0.80
4 Banega Ever Sevilla FC 4 0.80
5 Ben Yedder Wissam Sevilla FC 4 1.00
6 Cutrone Patrick AC Milan 4 0.80
7 Giroud Olivier Chelsea 4 1.00
8 Gulbrandsen Fredrik Red Bull Salzburg 4 0.67
9 Minamino Takumi Red Bull Salzburg 4 0.67
10 Zelaya Emilio Apollon Limassol 4 0.80
11 Antonsson Marcus Malmo FF 3 0.50
12 Cunha Matheus RB Leipzig 3 0.50
13 Djenepo Moussa Standard Liege 3 0.60
14 Fortounis K. Olympiakos Pireus 3 0.50
15 Hajrovic Izet Dinamo Zagreb 3 0.50
16 Haller Sebastien Eintracht Frankfurt 3 0.50
17 Havertz Kai Bayer 04 Leverkusen 3 0.75
18 Karl Toko Ekambi Villarreal CF 3 0.50
19 Lens Jeremain Besiktas 3 0.60
20 Lo Celso Giovani Real Betis 3 0.60
21 Loftus-Cheek Ruben Chelsea 3 0.60
22 Love Vagner Besiktas 3 0.60
23 Mendes Jose Luis Spartak Moskva 3 0.50
24 Mortensen Patrick Sarpsborg 08 3 0.50
25 Samata Mbwana Ally KRC Genk 3 0.60
26 Sarr Ismaila Stade Rennes 3 0.60
27 Signevich Nikolay BATE Borisov 3 0.75