WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY
INFORMACJE WYNIKI/TABELE

Armenia - Szkocja na żywo - Piłka nożna

Data:14.06.2022, godz. 16:00 GMT
Miejsce spotkania: Vazgen Sargsyan anvan Hanrapetakan Marzadasht
Dyscyplina:

Piłka nożna

KOMU KIBICUJESZ?
Armenia
Szkocja
razem głosów:
Mecz pomiędzy Armenia a Szkocja odbędzie się 14.06.2022o godzinie 14:00 (GMT). Miejscem spotkania, które zapowiada się bardzo emocjonująco, będzie Vazgen Sargsyan anvan Hanrapetakan Marzadasht. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Liga Narodów UEFA, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale: Premier Sports 1, ESPN2 Argentina, Armenia TV, Optus Sport, ESPN Norte, Arena Sport 3, Diema Sport 3, Cytavision Sports 4, Sport 1, TV2 Sport, V Sport Premium, C More Sport 2, Ziggo Sport Voetbal, Virgin Media Three , ESPN2 Colombia, Astro SuperSport, TV2 Sport Premium, Polsat Sport, Sport TV1, SuperSport Premier League, SuperSport MáXimo 2, Okko Sport, Digi Sport 2, Prima Sport 2, Arena Sport 2P, Fox Sports 2, Futbol 2, Spíler 2 TV. Transmisja w internecie dostępna jest na: Talksport 2 Radio UK, Premier Player HD, DStv Now, Star+, VIX, DAZN, UEFA TV, iQiyi, TV2 Play, Viaplay Estonia, C More Suomi, Virgin TV Go, Viaplay Iceland, Viaplay Litwa, Astro Go, Blue To Go Video Everywhere, Polsat Box Go, Sport TV Multiscreen, Match Player, Viaplay Sweden, FOX Sports GO, Foxsports.com, OLL.tv, Viaplay Łotwa. Jeżeli wiesz, gdzie można zobaczyć to spotkanie, poinformuj innych w komentarzu poniżej.
Czytaj całość ›

Armenia - Szkocja - Piłka nożna - TRANSMISJE ONLINE

Kraj Kanał
Anglia Talksport 2 Radio UK ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Premier Player HD ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Angola DStv Now ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Argentyna Star+ ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
VIX ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Austria DAZN ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Benin DStv Now ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Boliwia VIX ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Star+ ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Burundi DStv Now ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Cały świat UEFA TV ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Chile VIX ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Star+ ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Chiny iQiyi ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Dania TV2 Play ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Demokratyczna Republika Konga DStv Now ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Ekwador VIX ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Star+ ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Estonia Viaplay Estonia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Viaplay Estonia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Finlandia C More Suomi ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Gabon DStv Now ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Ghana DStv Now ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Gwatemala Star+ ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
VIX ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Gwinea DStv Now ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Gwinea Bissau DStv Now ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Honduras VIX ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Star+ ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Irlandia Virgin TV Go ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Talksport 2 Radio UK ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Premier Player HD ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Islandia Viaplay Iceland ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Japonia DAZN ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Kamerun DStv Now ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Kanada DAZN ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Kenia DStv Now ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Kolumbia Star+ ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
VIX ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Kostaryka VIX ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Star+ ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Litwa Viaplay Litwa ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Madagaskar DStv Now ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Malezja Astro Go ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Mali DStv Now ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Meksyk VIX ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Star+ ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Blue To Go Video Everywhere ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Namibia DStv Now ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Niemcy DAZN ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Nigeria DStv Now ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Nikaragua VIX ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Star+ ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Norwegia TV2 Play ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Panama VIX ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Star+ ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Paragwaj Star+ ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
VIX ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Peru VIX ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Star+ ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Polska Polsat Box Go ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Portoryko VIX ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Portugalia Sport TV Multiscreen ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Match Player ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Republika Dominikańska Star+ ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
VIX ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Republika Południowej Afryki DStv Now ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Salwador VIX ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Star+ ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Senegal DStv Now ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Szwajcaria DAZN ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Szwecja Viaplay Sweden ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Tanzania DStv Now ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
USA FOX Sports GO ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
VIX ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Foxsports.com ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Uganda DStv Now ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Ukraina OLL.tv ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Urugwaj Star+ ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
VIX ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Wenezuela VIX ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Star+ ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Wybrzeże Kości Słoniowej DStv Now ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Zimbabwe DStv Now ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Łotwa Viaplay Łotwa ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

Armenia - Szkocja - Piłka nożna - TRANSMISJE W TV

Kraj Kanał
Anglia Premier Sports 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Argentyna ESPN2 Argentina ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Armenia Armenia TV ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Australia Optus Sport ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Belize ESPN Norte ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Bośnia i Hercegowina Arena Sport 3 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Bułgaria Diema Sport 3 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Cypr Cytavision Sports 4 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Czarnogóra Arena Sport 3 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Czechy Sport 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Dania TV2 Sport ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Finlandia V Sport Premium ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
C More Sport 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Gwatemala ESPN Norte ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Holandia Ziggo Sport Voetbal ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Honduras ESPN Norte ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Irlandia Virgin Media Three ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Premier Sports 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Izrael Sport 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Kolumbia ESPN2 Colombia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Kostaryka ESPN Norte ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Macedonia Północna Arena Sport 3 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Malezja Astro SuperSport ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Meksyk ESPN Norte ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Nikaragua ESPN Norte ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Norwegia TV2 Sport Premium ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Panama ESPN Norte ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Polska Polsat Sport ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Portugalia Sport TV1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Republika Dominikańska ESPN Norte ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Republika Południowej Afryki SuperSport Premier League ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
SuperSport MáXimo 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Rosja Okko Sport ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Rumunia Digi Sport 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Prima Sport 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Salwador ESPN Norte ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Serbia Arena Sport 2P ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Szwecja V Sport Premium ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Słowacja Sport 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
USA Fox Sports 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Ukraina Futbol 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Węgry Spíler 2 TV ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

Szkocja - Armenia - Piłka nożna - na żywo

OPINIE I KOMENTARZE - Armenia - Szkocja na żywo

Przed Armenia - Szkocja na żywo - Piłka nożna odbyły się również:

Piłka nożna - Liga Narodów UEFA

Group 1 - League A
M Z R P B Pkt
1 Chorwacja 6 4 1 1 8:6 13
2 Dania 6 4 0 2 9:5 12
3 Francja 6 1 2 3 5:7 5
4 Austria 6 1 1 4 6:10 4
Play Offs
Relegation
Group 2 - League A
M Z R P B Pkt
1 Hiszpania 6 3 2 1 8:5 11
2 Portugalia 6 3 1 2 11:3 10
3 Szwajcaria 6 3 0 3 6:9 9
4 Czechy 6 1 1 4 5:13 4
Play Offs
Relegation
Group 3 - League A
M Z R P B Pkt
1 Włochy 6 3 2 1 8:7 11
2 Węgry 6 3 1 2 8:5 10
3 Niemcy 6 1 4 1 11:9 7
4 Anglia 6 0 3 3 4:10 3
Play Offs
Relegation
Group 4 - League A
M Z R P B Pkt
1 Holandia 6 5 1 0 14:6 16
2 Belgia 6 3 1 2 11:8 10
3 Polska 6 2 1 3 6:12 7
4 Walia 6 0 1 5 6:11 1
Play Offs
Relegation
Group 1 - League B
M Z R P B Pkt
1 Szkocja 6 4 1 1 11:5 13
2 Ukraina 6 3 2 1 10:4 11
3 Irlandia 6 2 1 3 8:7 7
4 Armenia 6 1 0 5 4:17 3
Promotion
Relegation
Group 2 - League B
M Z R P B Pkt
1 Izrael 4 2 2 0 8:6 8
2 Islandia 4 0 4 0 6:6 4
3 Albania 4 0 2 2 4:6 2
4 Rosja 0 0 0 0 0:0 0
Promotion
Relegation
Group 3 - League B
M Z R P B Pkt
1 Bośnia i Hercegowina 6 3 2 1 8:8 11
2 Finlandia 6 2 2 2 8:6 8
3 Czarnogóra 6 2 1 3 6:6 7
4 Rumunia 6 2 1 3 6:8 7
Promotion
Relegation
Group 4 - League B
M Z R P B Pkt
1 Serbia 6 4 1 1 13:5 13
2 Norwegia 6 3 1 2 7:7 10
3 Słowenia 6 1 3 2 6:10 6
4 Szwecja 6 1 1 4 7:11 4
Promotion
Relegation
Group 1 - League C
M Z R P B Pkt
1 Turcja 6 4 1 1 18:5 13
2 Luksemburg 6 3 2 1 9:7 11
3 Wyspy Owcze 6 2 2 2 7:10 8
4 Litwa 6 0 1 5 2:14 1
Promotion
Relegation
Group 2 - League C
M Z R P B Pkt
1 Grecja 6 5 0 1 10:2 15
2 Kosowo 6 3 0 3 11:8 9
3 Irlandia Północna 6 1 2 3 7:10 5
4 Cypr 6 1 2 3 4:12 5
Promotion
Relegation
Group 3 - League C
M Z R P B Pkt
1 Kazachstan 6 4 1 1 8:6 13
2 Azerbejdżan 6 3 1 2 7:4 10
3 Słowacja 6 2 1 3 5:6 7
4 Białoruś 6 0 3 3 3:7 3
Promotion
Relegation
Group 4 - League C
M Z R P B Pkt
1 Gruzja 6 5 1 0 16:3 16
2 Bułgaria 6 2 3 1 10:8 9
3 Macedonia Północna 6 2 1 3 7:7 7
4 Gibraltar 6 0 1 5 3:18 1
Promotion
Relegation
Group 1 - League D
M Z R P B Pkt
1 Łotwa 6 4 1 1 12:5 13
2 Mołdawia 6 4 1 1 10:6 13
3 Andora 6 2 2 2 6:7 8
4 Liechtenstein 6 0 0 6 1:11 0
Promotion
Group 2 - League D
M Z R P B Pkt
1 Estonia 4 4 0 0 10:2 12
2 Malta 4 2 0 2 5:4 6
3 San Marino 4 0 0 4 0:9 0
Promotion

Strzelcy Piłka nożna - Liga Narodów UEFA

League A
Drużyna Bramki GPM
1 Memphis Depay Netherlands 3 0.75
2 Michy Batshuayi Belgium 3 0.50
3 Alvaro Morata Spain 2 0.40
4 Andreas Cornelius Denmark 2 0.50
5 Andreas Olsen Denmark 2 0.33
6 Breel Embolo Switzerland 2 0.33
7 Brennan Johnson Wales 2 0.40
8 Cody Gakpo Netherlands 2 0.40
9 Cristiano Ronaldo Portugal 2 0.40
10 Denzel Dumfries Netherlands 2 0.40
11 Diogo Dalot Portugal 2 2.00
12 Giacomo Raspadori Italy 2 0.40
13 Harry Kane England 2 0.33
14 Ilkay Gundogan Germany 2 0.33
15 Jan Kuchta Czech Republic 2 0.33
16 Joao Cancelo Portugal 2 0.40
17 Jonas Hofmann Germany 2 0.33
18 Joshua Kimmich Germany 2 0.33
19 Kai Havertz Germany 2 0.40
20 Karol Swiderski Poland 2 1.00
21 Kevin De Bruyne Belgium 2 0.40
22 Kylian Mbappe France 2 0.40
23 Leandro Trossard Belgium 2 0.33
24 Lorenzo Pellegrini Italy 2 0.67
25 Luka Modric Croatia 2 0.33
26 Pablo Sarabia Spain 2 0.33
27 Roland Sallai Hungary 2 0.50
28 Steven Bergwijn Netherlands 2 0.33
29 Timo Werner Germany 2 0.33
30 Zsolt Nagy Hungary 2 0.50
League B
Drużyna Bramki GPM
1 Aleksandar Mitrovic Serbia 6 1.20
2 Erling Haaland Norway 6 1.00
3 Stefan Mugosa Montenegro 4 0.80
4 Artem Dovbyk Ukraine 3 0.60
5 Benjamin Sesko Slovenia 3 0.50
6 Edin Dzeko Bosnia-Herzegovina 3 0.50
7 Emil Forsberg Sweden 3 0.50
8 Teemu Pukki Finland 3 0.50
9 Benjamin Kallman Finland 2 0.40
10 Eduard Spertsyan Armenia 2 0.50
11 George Puscas Romania 2 0.40
12 Joel Pohjanpalo Finland 2 0.40
13 John Egan Ireland 2 0.40
14 John McGinn Scotland 2 0.33
15 Jon Thorsteinsson Iceland 2 0.50
16 Luka Jovic Serbia 2 0.33
17 Lyndon Dykes Scotland 2 0.67
18 Manor Solomon Israel 2 0.67
19 Michael Obafemi Ireland 2 0.40
20 Shon Weissman Israel 2 0.50
21 Smail Prevljak Bosnia-Herzegovina 2 0.50
22 Stuart Armstrong Scotland 2 0.33
23 Thorir J. Helgason Iceland 2 0.50
League C
Drużyna Bramki GPM
1 K. Kvaratskhelia Georgia 5 0.83
2 Vedat Muriqi Kosovo 5 0.83
3 Gerson Rodrigues Luxembourg 4 0.67
4 Serdar Dursun Turkey 4 0.67
5 Abat Aymbetov Kazakhstan 3 0.50
6 Anastasios Bakasetas Greece 3 0.50
7 Danel Sinani Luxembourg 3 0.50
8 Kiril Despodov Bulgaria 3 0.60
9 Andronikos Kakoullis Cyprus 2 0.40
10 Budu Zivzivadze Georgia 2 0.40
11 Cengiz Under Turkey 2 0.40
12 Dogukan Sinik Turkey 2 0.50
13 Enis Bardhi North Macedonia 2 0.33
14 Hakan Calhanoglu Turkey 2 0.50
15 Halil Dervisoglu Turkey 2 0.40
16 Iliyan Stefanov Bulgaria 2 0.40
17 Jakup Andreasen Faroe Islands 2 0.40
18 Joannes Bjartalio Faroe Islands 2 0.50
19 Petros Mantalos Greece 2 0.40
20 Shayne Lavery Northern Ireland 2 0.33
21 Valeri Qazaishvili Georgia 2 0.40
22 Viljormur Davidsen Faroe Islands 2 0.33
League D
Drużyna Bramki GPM
1 V. Gutkovskis Latvia 5 0.83
2 Henri Anier Estonia 4 1.00
3 Ion Nicolaescu Moldova 4 0.67
4 Janis Ikaunieks Latvia 4 0.67
5 Albert Rosas Andorra 2 0.33
6 Rauno Sappinen Estonia 2 1.00
7 Roberts Uldrikis Latvia 2 0.50
8 Victor Stina Moldova 2 0.67
9 Arturs Zjuzins Latvia 1 0.33
10 Ioan-Calin Revenco Moldova 1 0.20
11 Jan Busuttil Malta 1 1.00
12 Jesus Rubio Andorra 1 0.25
13 Joan Cervos Andorra 1 0.17
14 Joonas Tamm Estonia 1 0.25
15 Jordi Alaez Andorra 1 0.25
16 Konstantin Vassiljev Estonia 1 0.25
17 Livio Meier Liechtenstein 1 0.20
18 Marcio Vieira Andorra 1 0.17
19 Matthew Guillaumier Malta 1 0.25
20 Mihail Caimacov Moldova 1 0.25
21 Nichita Motpan Moldova 1 0.25
22 Robert Kirss Estonia 1 0.33
23 Taijo Teniste Estonia 1 0.25
24 Teddy Teuma Malta 1 0.33
25 Vadim Bolohan Moldova 1 0.20
26 Zach Muscat Malta 1 0.33