WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY
INFORMACJE WYNIKI/TABELE

HBC Nantes - SG Flensburg-Handewitt na żywo

Data:16.09.2018, godz. 17:00 GMT
Miejsce spotkania: Palais des Sports de Beaulieu
Dyscyplina:

Piłka ręczna

Rozgrywki:

Liga Mistrzów

KOMU KIBICUJESZ?
HBC Nantes
SG Flensburg-Handewitt
razem głosów:
Mecz pomiędzy HBC Nantes a SG Flensburg-Handewitt odbędzie się 16.09.2018 o godzinie 15:00 (GMT). Miejscem spotkania które zapowiada się bardzo emocjonująco będzie Palais des Sports de Beaulieu . Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Liga Mistrzów, Piłka ręczna. Transmisja w TV planowana jest na kanale Arena Sport 1, Arena Sport 5, TV3 MAX, beIN Sports 3, Sky Sport 1/HD. Transmisja w internecie dostępna jest na: ehftv.com, Viaplay Denmark, beIN SPORTS CONNECT F.R., Viaplay Norway, Viaplay Sweden. Jeżeli wiesz gdzie można zobaczyć to spotkanie poinformuj innych w komentarzu poniżej.
Czytaj całość ›

HBC Nantes - SG Flensburg-Handewitt - TRANSMISJE ONLINE

Kraj Kanał
Cały świat ehftv.com ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Dania Viaplay Denmark ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Francja beIN SPORTS CONNECT F.R. ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Norwegia Viaplay Norway
Szwecja Viaplay Sweden ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

HBC Nantes - SG Flensburg-Handewitt - TRANSMISJE W TV

Kraj Kanał
Chorwacja Arena Sport 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Czarnogóra Arena Sport 5 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Dania TV3 MAX ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Francja beIN Sports 3 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Niemcy Sky Sport 1/HD ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Serbia Arena Sport 5 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka ręczna - Liga Mistrzów

Group A - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 HC Vardar Skopje 1 1 0 0 27:24 2
2 Meshkov Brest 1 1 0 0 32:30 2
3 Telekom Veszprem 1 1 0 0 29:27 2
4 Rhein-Neckar Loewen 1 1 0 0 35:34 2
5 FC Barcelona 1 0 0 1 34:35 0
6 IFK Kristianstad 1 0 0 1 30:32 0
7 PGE VIVE Kielce 1 0 0 1 27:29 0
8 Montpellier HB 1 0 0 1 24:27 0
Play Offs Quarter-finals
Play Offs 1/8 finals
Group B - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Paris SG 1 1 0 0 35:29 2
2 Flensburg-Handewitt 2 1 0 1 63:62 2
3 PPD Zagreb 2 1 0 1 54:53 2
4 Skjern Handbold 1 1 0 0 27:26 2
5 MOL-Pick Szeged 1 1 0 0 24:23 2
6 Celje Pivovarna 1 0 0 1 26:27 0
7 HBC Nantes 1 0 0 1 31:34 0
8 Motor Zaporozhye 1 0 0 1 29:35 0
Play Offs Quarter-finals
Play Offs 1/8 finals
Group C - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Bjerringbro 1 1 0 0 39:28 2
2 Sporting Clube 1 1 0 0 34:26 2
3 Tatran Presov 1 1 0 0 28:22 2
4 Besiktas Mogaz HT 1 0 0 1 22:28 0
5 HC Metalurg Skopje 1 0 0 1 26:34 0
6 Chehovski Medvedi 1 0 0 1 28:39 0
Play Offs 1/16 finals
Group D - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Orlen Wisla Plock 1 1 0 0 34:24 2
2 CS Dinamo Bucuresti 1 1 0 0 26:24 2
3 Ademar Leon 1 0 1 0 19:19 1
4 Cocks 1 0 1 0 19:19 1
5 Elverum IL 1 0 0 1 24:26 0
6 Wacker Thun 1 0 0 1 24:34 0
Play Offs 1/16 finals