WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY
INFORMACJE WYNIKI/TABELE

İstanbul Başakşehir - Sporting CP na żywo

Data:27.02.2020, godz. 17:55 GMT
Miejsce spotkania: Başakşehir Fatih Terim Stadyumu
Dyscyplina:

Piłka nożna

Rozgrywki:

Liga Europy

KOMU KIBICUJESZ?
İstanbul Başakşehir
Sporting CP
razem głosów:
Mecz pomiędzy İstanbul Başakşehir a Sporting CP odbędzie się 27.02.2020 o godzinie 16:55 (GMT). Miejscem spotkania, które zapowiada się bardzo emocjonująco, będzie Başakşehir Fatih Terim Stadyumu. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Liga Europy, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale: beIN Sports Arabia 7 HD, Optus Sport, beIN Sports Arabia 7, ESPN Norte, Arena Sport 5, Cosmote Sport 8 HD, Movistar Liga de Campeones 3, Polsat Sport Premium 3 PPV, Sport TV2, Match! Arena, Telekom Sport 4, beIN Sports Turkey. Transmisja w internecie dostępna jest na: beIN SPORTS CONNECT Arabia, BT Sport Extra, ESPN Play Sur, DAZN, ESPN Play Sur , QQ Sports Live, PPTV Sport China, Eurosport Player Denmark, C More Suomi, ESPN Play Norte, Movistar+, Vidio, TeleClub Sport Live, TV2 Sumo, beIN Sports Connect NZ, Ipla.tv, Sport TV LIVE, Eurosport Player Sweden, beIN CONNECT Turkey, Digiturk Play, B/R Live. Jeżeli wiesz, gdzie można zobaczyć to spotkanie, poinformuj innych w komentarzu poniżej.
Czytaj całość ›

İstanbul Başakşehir - Sporting CP - TRANSMISJE ONLINE

Kraj Kanał
Algieria beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Anglia BT Sport Extra ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Arabia Saudyjska beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Argentyna ESPN Play Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Austria DAZN ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Bahrajn beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Boliwia ESPN Play Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Chile ESPN Play Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Chiny QQ Sports Live ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
PPTV Sport China ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Dania Eurosport Player Denmark ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Egipt beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Ekwador ESPN Play Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Finlandia C More Suomi ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Gwatemala ESPN Play Norte ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Hiszpania Movistar+ ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Honduras ESPN Play Norte ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Indonezja Vidio ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Irak beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Iran beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Irlandia BT Sport Extra ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Japonia DAZN ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Jemen beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Jordania beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Katar beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Kolumbia ESPN Play Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Kostaryka ESPN Play Norte ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Kuwejt beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Liban beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Libia beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Maroko beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Meksyk ESPN Play Norte ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Niemcy DAZN ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
TeleClub Sport Live ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Nikaragua ESPN Play Norte ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Norwegia TV2 Sumo ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Nowa Zelandia beIN Sports Connect NZ ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Oman beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Panama ESPN Play Norte ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Paragwaj ESPN Play Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Peru ESPN Play Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Polska Ipla.tv ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Portugalia Sport TV LIVE ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Republika Dominikańska ESPN Play Norte ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Salwador ESPN Play Norte ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Syria beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Szwajcaria TeleClub Sport Live ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Szwecja Eurosport Player Sweden ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Tunezja beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Turcja beIN CONNECT Turkey ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Digiturk Play ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
USA B/R Live ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Urugwaj ESPN Play Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Wenezuela ESPN Play Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Zjednoczone Emiraty Arabskie beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
BEZPOŚREDNIE
MECZE
OSTATNIE
MECZE
STATYSTYKI
DRUŻYN
STRZELCY

Bezpośrednie mecze

2020-02-27 17:55 Koniec UEF Istanbul Basaksehir 4 : 1 Sporting CP
2020-02-20 17:55 Koniec UEF Sporting CP 3 : 1 Istanbul Basaksehir

Ostatnie mecze

2020-02-24 17:00 Koniec SÜP Rizespor
2 : 1
2020-02-20 17:55 Koniec UEF Sporting Lizbona
1 : 3
2020-02-14 17:00 Koniec SÜP Besiktas
1 : 0
2020-02-09 13:00 Koniec SÜP Sivasspor
1 : 1
2020-01-31 17:00 Koniec SÜP Genclerbirligi
3 : 1
2020-01-25 17:00 Koniec SÜP Fenerbahce
0 : 2
2020-01-21 11:00 Koniec TÜR Kirklarelispor
0 : 0
2020-01-18 14:00 Koniec SÜP Yeni Malatyaspor
4 : 1
2020-01-14 13:00 Koniec TÜR Kirklarelispor
1 : 1
2019-12-28 14:30 Koniec SÜP Kasimpasa
5 : 1
2020-02-23 17:30 Koniec PRI Boavista FC 2 : 0
2020-02-20 17:55 Koniec UEF İstanbul Başakşehir 3 : 1
2020-02-15 20:30 Koniec PRI Rio Ave FC 1 : 1
2020-02-09 17:30 Koniec PRI Portimonense SC 2 : 1
2020-02-02 17:30 Koniec PRI SC Braga 0 : 1
2020-01-27 21:00 Koniec PRI SC Maritimo 1 : 0
2020-01-21 19:45 Koniec LEA SC Braga 1 : 2
2020-01-17 21:15 Koniec PRI Benfica Lizbona 0 : 2
2020-01-11 20:30 Koniec PRI Vitoria FC 3 : 1
2020-01-05 17:30 Koniec PRI FC Porto 1 : 2

Statystyki drużyn

İSTANBUL BAŞAKŞEHIR SPORTING LIZBONA
DOM WYJAZD OGÓLNIE DOM WYJAZD OGÓLNIE
3 3 6 rozegrane 3 3 6
1 2 3 wygrane 3 1 4
1 0 1 remisy 0 0 0
1 1 2 porażki 0 2 2
2 5 7 bramki zdobyte 7 4 11
4 5 9 bramki stracone 1 6 7
0.67 1.67 1.17 śr. bramek zdob. 2.33 1.33 1.83

Statystyki strzelców

Lp. Strzelcy Bramki
1 Edin Visca 6
2 Enzo Crivelli 3
3 Irfan Kahveci 2
4 Danijel Aleksic 1
5 Martin Skrtel 1
Lp. Strzelcy Bramki
1 Bruno Fernandes 8
2 Luciano Vietto 2
3 Sebastian Coates 2
4 Jeremy Mathieu 1
5 Pedro Mendes 1

OPINIE I KOMENTARZE

ZAKOŃCZONY
Rozwiń szczegóły

Piłka nożna - Liga Europy

Group A - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Sevilla FC 6 5 0 1 14:3 15
2 APOEL Nicosia 6 3 1 2 10:8 10
3 Qarabag Agdam 6 1 2 3 8:11 5
4 Dudelange 6 1 1 4 8:18 4
Next Round
Group B - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Malmo FF 6 3 2 1 8:6 11
2 FC Kobenhavn 6 2 3 1 5:4 9
3 Dynamo Kyiv 6 1 4 1 7:7 7
4 Lugano 6 0 3 3 2:5 3
Next Round
Group C - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Basel 6 4 1 1 12:4 13
2 Getafe CF 6 4 0 2 8:4 12
3 FK Krasnodar 6 3 0 3 7:11 9
4 Trabzonspor 6 0 1 5 3:11 1
Next Round
Group D - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 LASK Linz 6 4 1 1 11:4 13
2 Sporting CP 6 4 0 2 11:7 12
3 PSV Eindhoven 6 2 2 2 9:12 8
4 Rosenborg 6 0 1 5 3:11 1
Next Round
Group E - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Celtic 6 4 1 1 10:6 13
2 CFR Cluj 6 4 0 2 6:4 12
3 Lazio 6 2 0 4 6:9 6
4 Stade Rennes 6 1 1 4 5:8 4
Next Round
Group F - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Arsenal 6 3 2 1 14:7 11
2 Eintracht Frankfurt 6 3 0 3 8:10 9
3 Standard Liege 6 2 2 2 8:10 8
4 Vitoria SC 6 1 2 3 7:10 5
Next Round
Group G - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 FC Porto 6 3 1 2 8:9 10
2 Rangers 6 2 3 1 8:6 9
3 BSC Young Boys 6 2 2 2 8:7 8
4 Feyenoord Rotterdam 6 1 2 3 7:9 5
Next Round
Group H - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Espanyol Barcelona 6 3 2 1 12:4 11
2 Ludogorets Razgrad 6 2 2 2 10:10 8
3 Ferencvaros 6 1 4 1 5:7 7
4 CSKA Moskva 6 1 2 3 3:9 5
Next Round
Group I - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 KAA Gent 6 3 3 0 11:7 12
2 VfL Wolfsburg 6 3 2 1 9:7 11
3 AS Saint-Etienne 6 0 4 2 6:8 4
4 FC Oleksandriya 6 0 3 3 6:10 3
Next Round
Group J - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Istanbul Basaksehir 6 3 1 2 7:9 10
2 AS Roma 6 2 3 1 12:6 9
3 Borussia M'gladbach 6 2 2 2 6:9 8
4 Wolfsberger AC 6 1 2 3 7:8 5
Next Round
Group K - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 SC Braga 6 4 2 0 15:9 14
2 Wolverhampton 6 4 1 1 11:5 13
3 Slovan Bratislava 6 1 1 4 10:13 4
4 Besiktas 6 1 0 5 6:15 3
Next Round
Group L - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Manchester United 6 4 1 1 10:2 13
2 AZ Alkmaar 6 2 3 1 15:8 9
3 Partizan 6 2 2 2 10:10 8
4 FC Astana 6 1 0 5 4:19 3
Next Round

Strzelcy Piłka nożna - Liga Europy

Group Stage
Drużyna Bramki
1 Alfredo Morelos Rangers 6
2 Andraz Sporar Sporting CP 5
3 Bruno Fernandes Manchester United 5
4 Munir El Haddadi Sevilla FC 5
5 Claudiu Keseru Ludogorets Razgrad 4
6 Danel Sinani Dudelange 4
7 Laurent Depoitre KAA Gent 4
8 Mason Greenwood Manchester United 4
9 Myron Boadu AZ Alkmaar 4
10 Paulinho SC Braga 4
11 Umar Sadiq Partizan 4
12 Angel Rodriguez Getafe CF 3
13 Daichi Kamada Eintracht Frankfurt 3
14 Diogo Jota Wolverhampton 3
15 Donyell Malen PSV Eindhoven 3
16 Edin Dzeko AS Roma 3
17 Enzo Crivelli Istanbul Basaksehir 3
18 Gabriel Martinelli Arsenal 3
19 Klauss LASK Linz 3
20 Markus Rosenberg Malmo FF 3
21 Munas Dabbur Sevilla FC 3
22 Raul Jimenez Wolverhampton 3
23 Roman Yaremchuk KAA Gent 3
24 Ryan Christie Celtic 3
25 Tiquinho FC Porto 3
26 Victor Campuzano Espanyol Barcelona 3