WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY
INFORMACJE WYNIKI/TABELE

São Paulo FC - Ceará SC na żywo

Data:03.08.2022, godz. 22:15 GMT
Miejsce spotkania: Estádio do Morumbi
Dyscyplina:

Piłka nożna

KOMU KIBICUJESZ?
São Paulo FC
Ceará SC
razem głosów:
Mecz pomiędzy São Paulo FC a Ceará SC odbędzie się 03.08.2022 o godzinie 20:15 (GMT). Miejscem spotkania, które zapowiada się bardzo emocjonująco, będzie Estádio do Morumbi. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Copa Sudamericana, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale: beIN Sports Arabia 2 HD, beIN Sports English 2, ESPN, ESPN Sur, Arena Sport 2, CONMEBOL TV, MAX Sport 4, Arena Sport 1, Cosmote Sport 8 HD, DAZN2, beIN Sports Canada, beIN SPORTS en Español, Sky Sport 7 beIN Sports, Polsat Sport Extra, Sport TV1, Match! TV, Match! Football 2, Match! Planeta, Arena Sport 1P, S Sport 2, beIN Sports USA. Transmisja w internecie dostępna jest na: beIN SPORTS CONNECT Arabia, Star+, beIN Sports Connect Australia, DAZN, Movistar+, DAZN España, Mola TV, beIN SPORTS CONNECT Canada, beIN Sports Connect NZ, SKY Go NZ, Polsat Box Go, Sport TV Multiscreen, S Sport +, beIN SPORTS CONNECT U.S.A., DAZN Italia. Jeżeli wiesz, gdzie można zobaczyć to spotkanie, poinformuj innych w komentarzu poniżej.
Czytaj całość ›

São Paulo FC - Ceará SC - TRANSMISJE ONLINE

Kraj Kanał
Algieria beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Arabia Saudyjska beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Argentyna Star+ ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Australia beIN Sports Connect Australia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Austria DAZN ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Bahrajn beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Boliwia Star+ ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Chile Star+ ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Egipt beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Ekwador Star+ ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Hiszpania Movistar+ ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
DAZN España ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Indonezja Mola TV ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Irak beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Iran beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Jemen beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Jordania beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Kanada beIN SPORTS CONNECT Canada ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Katar beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Kolumbia Star+ ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Kuwejt beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Liban beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Libia beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Maroko beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Niemcy DAZN ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Nowa Zelandia beIN Sports Connect NZ ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
SKY Go NZ ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Oman beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Paragwaj Star+ ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Peru Star+ ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Polska Polsat Box Go ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Portugalia Sport TV Multiscreen ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Syria beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Szwajcaria DAZN ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Tunezja beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Turcja S Sport + ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
USA beIN SPORTS CONNECT U.S.A. ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Urugwaj Star+ ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Wenezuela Star+ ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Włochy DAZN Italia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Zjednoczone Emiraty Arabskie beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

São Paulo FC - Ceará SC - TRANSMISJE W TV

Kraj Kanał
Algieria beIN Sports Arabia 2 HD ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
beIN Sports English 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Arabia Saudyjska beIN Sports English 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
beIN Sports Arabia 2 HD ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Argentyna ESPN ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Bahrajn beIN Sports English 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Boliwia ESPN Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Bośnia i Hercegowina Arena Sport 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Brazylia CONMEBOL TV ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Bułgaria MAX Sport 4 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Chile ESPN Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Chorwacja Arena Sport 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Czarnogóra Arena Sport 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Egipt beIN Sports English 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
beIN Sports Arabia 2 HD ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Ekwador ESPN Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Grecja Cosmote Sport 8 HD ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Hiszpania DAZN2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Irak beIN Sports Arabia 2 HD ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
beIN Sports English 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Iran beIN Sports Arabia 2 HD ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
beIN Sports English 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Izrael Sport 4 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Kanada beIN Sports Canada ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
beIN SPORTS en Español ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Katar beIN Sports Arabia 2 HD ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
beIN Sports English 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Kolumbia ESPN Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Kuwejt beIN Sports English 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
beIN Sports Arabia 2 HD ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Libia beIN Sports Arabia 2 HD ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Macedonia Północna Arena Sport 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Maroko beIN Sports English 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Nowa Zelandia Sky Sport 7 beIN Sports ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Oman beIN Sports English 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Paragwaj ESPN Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Peru ESPN Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Polska Polsat Sport Extra ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Portugalia Sport TV1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Rosja Match! TV ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Match! Football 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Match! Planeta ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Serbia Arena Sport 1P ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Syria beIN Sports English 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Słowenia Arena Sport 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Tunezja beIN Sports English 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
beIN Sports Arabia 2 HD ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Turcja S Sport 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
USA beIN SPORTS en Español ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
beIN Sports USA ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Urugwaj ESPN Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Wenezuela ESPN Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Zjednoczone Emiraty Arabskie beIN Sports English 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
beIN Sports Arabia 2 HD ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

Ceará SC - São Paulo FC na żywo

BEZPOŚREDNIE
MECZE
OSTATNIE
MECZE
STATYSTYKI
DRUŻYN
STRZELCY

Bezpośrednie mecze

2022-08-03 22:15 Koniec COP São Paulo 1 : 0 Ceará SC
2022-05-28 22:00 Koniec BRA São Paulo 2 : 2 Ceará SC
2021-10-14 22:00 Koniec BRA São Paulo 1 : 1 Ceará SC
2021-06-27 23:30 Koniec BRA Ceará SC 1 : 1 São Paulo
2021-02-11 00:00 Koniec BRA São Paulo 1 : 1 Ceará SC

Ostatnie mecze

2022-07-31 19:00 Koniec BRA Atlético Paranaense
0 : 1
2022-07-28 23:00 Koniec COP América Mineiro
1 : 0
2022-07-23 22:00 Koniec BRA Goias
3 : 3
2022-07-20 23:30 Koniec BRA Internacional
3 : 3
2022-07-17 19:00 Koniec BRA Fluminense
2 : 2
2022-07-14 23:00 Koniec COP Palmeiras
1 : 2
2022-07-10 21:00 Koniec BRA Atlético Mineiro
0 : 0
2022-07-08 00:30 Koniec COP CD Universidad Católica
4 : 1
2022-07-03 19:00 Koniec BRA Atlético Goianiense
2 : 1
2022-07-01 00:30 Koniec COP CD Universidad Católica
4 : 2
2022-07-30 19:30 Koniec BRA Palmeiras 1 : 2
2022-07-24 19:00 Koniec BRA Juventude 0 : 1
2022-07-20 00:30 Koniec BRA Avai 1 : 0
2022-07-17 00:00 Koniec BRA Corinthians 3 : 1
2022-07-13 23:00 Koniec COP Fortaleza EC 1 : 0
2022-07-09 22:00 Koniec BRA Fluminense 1 : 2
2022-07-06 22:15 Koniec COP The Strongest 3 : 0
2022-07-02 22:00 Koniec BRA Internacional 1 : 1
2022-06-29 22:15 Koniec COP The Strongest 2 : 1
2022-06-26 21:00 Koniec BRA Atlético Goianiense 1 : 1

Statystyki drużyn

São Paulo Ceará SC
DOM WYJAZD OGÓLNIE DOM WYJAZD OGÓLNIE
- - - rozegrane - - -
- - - wygrane - - -
- - - remisy - - -
- - - porażki - - -
- - - bramki zdobyte - - -
- - - bramki stracone - - -
- - - śr. bramek zdob. - - -

Statystyki strzelców

Lp. Strzelcy Bramki
1 Luciano 4
2 Reinaldo 2
3 Robert Arboleda 2
4 Rodrigo Nestor 2
5 Caio 1
Lp. Strzelcy Bramki
1 Stiven Mendoza 5
2 Erick 3
3 Cleber 2
4 Lima 2
5 Ze Roberto 2

OPINIE I KOMENTARZE - São Paulo FC - Ceará SC na żywo

ZAKOŃCZONY
1 : 0
(0:0)
Rozwiń szczegóły

Piłka nożna - Copa Sudamericana

Group A - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 CA Lanús 6 3 2 1 7:4 11
2 Barcelona SC 6 2 3 1 9:8 9
3 Montevideo Wanderers FC 6 2 2 2 6:7 8
4 Metropolitanos FC 6 0 3 3 3:6 3
Play Offs
Group B - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Melgar Arequipa 6 4 0 2 10:6 12
2 Racing Club de Avellaneda 6 4 0 2 7:5 12
3 Cuiabá EC 6 2 0 4 7:10 6
4 Club River Plate 6 2 0 4 5:8 6
Play Offs
Group C - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Santos FC 6 3 2 1 7:5 11
2 CD Unión La Calera 6 3 2 1 6:4 11
3 CD Universidad Católica Quito 6 1 2 3 7:8 5
4 CA Banfield 6 1 2 3 3:6 5
Play Offs
Group D - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 São Paulo 6 5 1 0 12:3 16
2 Everton de Viña del Mar 6 3 2 1 7:4 11
3 Ayacucho FC 6 1 1 4 5:8 4
4 Club Jorge Wilstermann 6 0 2 4 2:11 2
Play Offs
Group E - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Internacional 6 3 3 0 12:5 12
2 Guaireña FC 6 2 4 0 10:8 10
3 Independiente Medellín 6 1 2 3 8:11 5
4 9 de Octubre FC 6 1 1 4 9:15 4
Play Offs
Group F - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Atlético Goianiense 6 4 1 1 11:5 13
2 LDU Quito 6 3 2 1 11:9 11
3 CD Antofagasta 6 2 0 4 6:11 6
4 Defensa y Justicia 6 1 1 4 8:11 4
Play Offs
Group G - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Ceará SC 6 6 0 0 17:1 18
2 CA Independiente 6 4 0 2 13:4 12
3 General Caballero JLM 6 1 1 4 2:15 4
4 Deportivo La Guaira 6 0 1 5 1:13 1
Play Offs
Group H - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Unión de Santa Fe 6 3 3 0 10:2 12
2 Fluminense 6 3 2 1 15:5 11
3 Club Atlético Junior 6 3 1 2 10:8 10
4 Oriente Petrolero 6 0 0 6 3:23 0
Play Offs

Strzelcy Piłka nożna - Copa Sudamericana

Group Stage
Drużyna Bramki GPM
1 Mario Otazu Guairena FC 5 0.83
2 Stiven Mendoza Ceara-CE 5 1.00
3 Bernardo Cuesta FBC Melgar 4 0.67
4 Lucas Albertengo Defensa y Justicia 4 0.80
5 Mauro Mendez Montevideo Wanderers 4 0.67
6 Miguel Borja Junior FC 4 0.67
7 Alfredo Stephens Nueve de Octubre 3 1.00
8 Cristian Techera Ayacucho 3 0.50
9 Jose Sand Lanus 3 0.50
10 Leandro Benegas Independiente 3 0.60
11 Manuel Lopez Antofagasta 3 0.50
12 Mauro Da Luz Nueve de Octubre 3 1.00
13 Nilson Angulo LDU Quito 3 0.50
14 Rodrigo Dourado Internacional 3 0.75
15 Sebastian Saez Union La Calera 3 0.50
First Stage
Drużyna Bramki GPM
1 Facundo Suarez Oriente Petrolero 3 1.50
2 Adrian Ramos America de Cali 2 2.00
3 Alexander Alvarado LDU Quito 2 1.00
4 Alexis Blanco Sport Boys 2 1.00
5 Bernardo Cuesta FBC Melgar 2 1.00
6 Kevin Mina Guabira 2 1.00
7 Nicolas Sosa River Plate (URU) 2 1.00
8 Andres Cadavid Indep. Medellin 1 0.50
9 Andres Chavez Jorge Wilstermann 1 0.50
10 Andres Chicaiza Delfin 1 0.50
11 Andres Robles Antofagasta 1 0.50
12 Antonio Marin Guairena FC 1 0.50
13 Brayan Hurtado Antofagasta 1 0.50
14 Carlos Sierra America de Cali 1 0.50
15 Cesar Magallan Hermanos Colmenares 1 0.50
16 Charlis Ortiz Metropolitanos 1 0.50
17 Clementino Gonzalez Gen. Caballero JLM 1 0.50
18 Cristian Techera Ayacucho 1 0.50
19 Diego Riolfo Montevideo Wanderers 1 1.00
20 Elias Alfonso Gen. Caballero JLM 1 0.50
21 Francisco Chaverra La Equidad 1 0.50
22 Gilbert Alvarez Royal Pari 1 1.00
23 Guimer Justiniano Royal Pari 1 0.50
24 Hector Salazar Ayacucho 1 0.50
25 Hernan Rivero Montevideo Wanderers 1 0.50
26 Javier Sanguinetti Jorge Wilstermann 1 0.50
27 Jiovany Ramos Deportivo La Guaira 1 0.50
28 Jorge Rojas Oriente Petrolero 1 1.00
29 Josue Estrada Cienciano 1 0.50
30 Juan Heinze Gen. Caballero JLM 1 0.50
31 Junior Marabel Gen. Caballero JLM 1 0.50
32 Kevin Becerra Nueve de Octubre 1 0.50
33 L.J. Garate Union Espanola 1 0.50
34 Layonel Figueroa Guabira 1 0.50
35 Leandro Onetto Cerro Largo 1 0.50
36 Leandro Zazpe Oriente Petrolero 1 0.50
37 Leonardo Pais Montevideo Wanderers 1 0.50
38 Luciano Pons Indep. Medellin 1 0.50
39 Luis Alberto Ramirez Sport Boys 1 0.50
40 Luis Annese Metropolitanos 1 0.50
41 Luis Gonzalez Junior FC 1 0.50
42 Mauricio Alonso Mushuc Runa 1 0.50
43 Maximiliano Caire Oriente Petrolero 1 0.50
44 Miguel Borja Junior FC 1 0.50
45 Minzun Quina Ayacucho 1 0.50
46 Nestor Cova Metropolitanos 1 0.50
47 Nicolas Royon Ayacucho 1 0.50
48 Nicolas Vargas Nublense 1 1.00
49 Nildo Viera Sol de America 1 0.50
50 Robinson Flores Metropolitanos 1 0.50
51 Rodrigo Pineiro Union Espanola 1 0.50
52 Sebastian Saez Union La Calera 1 0.50
53 Serginho Jorge Wilstermann 1 0.50
54 Sergio Unrein Deportivo La Guaira 1 1.00
55 Simon Ramirez Union La Calera 1 0.50
56 Thiago Borbas River Plate (URU) 1 0.50
57 Vladimir Hernandez Indep. Medellin 1 0.50
58 Walter Araujo Metropolitanos 1 0.50
59 Walter Rodriguez Gen. Caballero JLM 1 0.50
60 Wilmar Gonzalez Hermanos Colmenares 1 0.50
61 Yesus Cabrera Junior FC 1 1.00
62 Yohan Cumana Deportivo La Guaira 1 0.50
63 Zaid Romero LDU Quito 1 0.50