WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY
INFORMACJE WYNIKI/TABELE

CA Boca Juniors - Club Always Ready na żywo

Data:12.04.2022, godz. 22:15 GMT
Miejsce spotkania: Estadio Alberto José Armando
Dyscyplina:

Piłka nożna

KOMU KIBICUJESZ?
CA Boca Juniors
Club Always Ready
razem głosów:
Mecz pomiędzy CA Boca Juniors a Club Always Ready odbędzie się 12.04.2022 o godzinie 20:15 (GMT). Miejscem spotkania, które zapowiada się bardzo emocjonująco, będzie Estadio Alberto José Armando. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Copa Libertadores, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale: beIN Sports Arabia 1 HD, Fox Sports Argentina, beIN SPORTS 3 Australia, sportdigital, CONMEBOL TV, MAX Sport 4, Fox Sports Chile, Nova Sport 4, DAZN2, ESPN Netherlands, Sport 3, beIN Sports Canada, beIN SPORTS en Español, ESPN2 Colombia, Sky Sport 7 beIN Sports, Polsat Sport, Sport TV1, Match! Football 2, Match! Planeta, Arena Sport 1P, Arena Sport 2, beIN Sports USA, Futbol 1. Transmisja w internecie dostępna jest na: beIN SPORTS CONNECT Arabia, Star+, beIN Sports Connect Australia, Kayo Sports, Sport1 Extra, DAZN, Facebook Watch/CONMEBOL Libertadores, Movistar+, DAZN España, Watch ESPN Netherlands, Mola TV, beIN SPORTS CONNECT Canada, SKY Go NZ, beIN Sports Connect NZ, Polsat Box Go, Sport TV Multiscreen, S Sport +, beIN SPORTS CONNECT U.S.A., OLL.tv, DAZN Italia. Jeżeli wiesz, gdzie można zobaczyć to spotkanie, poinformuj innych w komentarzu poniżej.
Czytaj całość ›

CA Boca Juniors - Club Always Ready - TRANSMISJE ONLINE

Kraj Kanał
Algieria beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Arabia Saudyjska beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Argentyna Star+ ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Australia beIN Sports Connect Australia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Kayo Sports ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Austria Sport1 Extra ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
DAZN ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Bahrajn beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Boliwia Star+ ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Cały świat Facebook Watch/CONMEBOL Libertadores ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Chile Star+ ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Egipt beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Ekwador Star+ ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Hiszpania Movistar+ ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
DAZN España ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Holandia Watch ESPN Netherlands ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Indonezja Mola TV ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Irak beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Iran beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Jemen beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Jordania beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Kanada beIN SPORTS CONNECT Canada ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Katar beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Kolumbia Star+ ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Kuwejt beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Liban beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Libia beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Maroko beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Niemcy DAZN ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Sport1 Extra ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Nowa Zelandia SKY Go NZ ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
beIN Sports Connect NZ ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Oman beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Paragwaj Star+ ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Peru Star+ ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Polska Polsat Box Go ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Portugalia Sport TV Multiscreen ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Syria beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Szwajcaria DAZN ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Sport1 Extra ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Tunezja beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Turcja S Sport + ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
USA beIN SPORTS CONNECT U.S.A. ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Ukraina OLL.tv ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Urugwaj Star+ ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Wenezuela Star+ ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Włochy DAZN Italia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Zjednoczone Emiraty Arabskie beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

CA Boca Juniors - Club Always Ready - TRANSMISJE W TV

Kraj Kanał
Algieria beIN Sports Arabia 1 HD ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Arabia Saudyjska beIN Sports Arabia 1 HD ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Argentyna Fox Sports Argentina ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Australia beIN SPORTS 3 Australia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Austria sportdigital ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Brazylia CONMEBOL TV ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Bułgaria MAX Sport 4 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Chile Fox Sports Chile ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Czechy Nova Sport 4 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Egipt beIN Sports Arabia 1 HD ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Hiszpania DAZN2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Holandia ESPN Netherlands ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Irak beIN Sports Arabia 1 HD ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Iran beIN Sports Arabia 1 HD ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Izrael Sport 3 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Kanada beIN Sports Canada ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
beIN SPORTS en Español ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Katar beIN Sports Arabia 1 HD ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Kolumbia ESPN2 Colombia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Kuwejt beIN Sports Arabia 1 HD ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Maroko beIN Sports Arabia 1 HD ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Niemcy sportdigital ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Nowa Zelandia Sky Sport 7 beIN Sports ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Oman beIN Sports Arabia 1 HD ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Polska Polsat Sport ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Portugalia Sport TV1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Rosja Match! Football 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Match! Planeta ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Serbia Arena Sport 1P ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Syria beIN Sports Arabia 1 HD ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Szwajcaria sportdigital ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Słowacja Nova Sport 4 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Słowenia Arena Sport 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
USA beIN SPORTS en Español ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
beIN Sports USA ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Ukraina Futbol 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Zjednoczone Emiraty Arabskie beIN Sports Arabia 1 HD ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

Club Always Ready - CA Boca Juniors na żywo

OPINIE I KOMENTARZE - CA Boca Juniors - Club Always Ready na żywo

Piłka nożna - Copa Libertadores

Group A - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Palmeiras 6 6 0 0 25:3 18
2 CS Emelec 6 2 2 2 14:7 8
3 Deportivo Táchira 6 2 1 3 8:14 7
4 Club Independiente Petrolero 6 0 1 5 3:26 1
Play Offs
Copa Sudamericana
Group B - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Club Libertad 6 3 1 2 8:6 10
2 Atlético Paranaense 6 3 1 2 8:7 10
3 The Strongest 6 1 3 2 8:7 6
4 Caracas FC 6 1 3 2 4:8 6
Play Offs
Copa Sudamericana
Group C - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Estudiantes de La Plata 6 4 1 1 8:5 13
2 CA Vélez Sarsfield 6 2 2 2 12:11 8
3 Nacional Montevideo 6 2 1 3 7:7 7
4 Red Bull Bragantino 6 1 2 3 5:9 5
Play Offs
Copa Sudamericana
Group D - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Atlético Mineiro 6 3 2 1 10:6 11
2 Deportes Tolima 6 3 2 1 10:9 11
3 Independiente Del Valle 6 2 2 2 9:7 8
4 América Mineiro 6 0 2 4 6:13 2
Play Offs
Copa Sudamericana
Group E - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Boca Juniors Buenos Aires 6 3 1 2 5:5 10
2 Corinthians 6 2 3 1 5:4 9
3 Deportivo Cali 6 2 2 2 7:4 8
4 Club Always Ready 6 1 2 3 5:9 5
Play Offs
Copa Sudamericana
Group F - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 River Plate 6 5 1 0 18:3 16
2 Fortaleza EC 6 3 1 2 10:9 10
3 Colo Colo Santiago 6 2 1 3 9:13 7
4 Club Alianza Lima 6 0 1 5 4:16 1
Play Offs
Copa Sudamericana
Group G - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Colón Santa Fe 6 3 1 2 8:8 10
2 Cerro Porteño 6 2 2 2 5:4 8
3 Olimpia Asunción 6 2 2 2 4:4 8
4 CA Peñarol 6 2 1 3 5:6 7
Play Offs
Copa Sudamericana
Group H - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 CR Flamengo 6 5 1 0 15:6 16
2 Talleres Córdoba 6 3 2 1 6:5 11
3 CD Universidad Católica 6 1 1 4 5:10 4
4 Club Sporting Cristal 6 0 2 4 3:8 2
Play Offs
Copa Sudamericana

Strzelcy Piłka nożna - Copa Libertadores

Group Stage
Drużyna Bramki GPM
1 Rafael Navarro Palmeiras 7 1.17
2 Julian Alvarez River Plate 6 1.00
3 Raphael Veiga Palmeiras 6 1.50
4 Junior Sornoza Indep. del Valle 5 1.00
5 Sebastian Rodriguez Emelec 5 0.83
6 Anderson Plata Deportes Tolima 4 0.67
7 Juan Lucero Colo Colo 4 0.67
8 Lucas Janson Velez Sarsfield 4 0.67
9 Alejandro Cabeza Emelec 3 0.50
10 Dario Benedetto Boca Juniors 3 0.60
11 Emmanuel Gigliotti Nacional (URU) 3 0.50
12 Enrique Triverio The Strongest 3 0.60
13 Everton Ribeiro Flamengo-RJ 3 0.60
14 Facundo Farias Colon Santa Fe 3 0.50
15 Gabriel Barbosa Flamengo-RJ 3 0.50
16 Gustavo Scarpa Palmeiras 3 0.75
17 Hulk Atletico Mineiro-MG 3 0.50
18 Jhon Vasquez Deportivo Cali 3 0.50
19 Joao Rojas Emelec 3 0.60
20 Moises Fortaleza-CE 3 0.50
21 Pedro Flamengo-RJ 3 0.50
22 Rony Palmeiras 3 0.60
23 Silvio Romero Fortaleza-CE 3 0.60
24 Ytalo Red Bull Bragantino 3 0.50
Qualification
Drużyna Bramki GPM
1 Chico Bolivar 3 0.75
2 Fernando Cardozo Olimpia Asuncion 3 0.50
3 German Cano Fluminense 3 0.75
4 Ismael Diaz Univ. Catolica (ECU) 3 0.75
5 Agustin Rogel Estudiantes La Plata 2 0.50
6 Bruno Savio Bolivar 2 0.50
7 Guillermo Paiva Olimpia Asuncion 2 0.40
8 Jorge Recalde Olimpia Asuncion 2 0.33
9 Jose Sagredo Bolivar 2 0.25
10 Juan Cruz Mascia Plaza Colonia 2 1.00
11 Lucas Di Yorio Everton Vina del Mar 2 0.50
12 Martin Prost The Strongest 2 0.67
13 Rodrigo Amaral The Strongest 2 0.50
14 Wellington Paulista America Mineiro-MG 2 0.50