WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY
INFORMACJE WYNIKI/TABELE

Lokomotiw Moskwa - Atletico Madryt na żywo

Data:15.03.2018, godz. 16:00 GMT
Miejsce spotkania: Moskwa
Dyscyplina:

Piłka nożna

Rozgrywki:

Liga Europy

KOMU KIBICUJESZ?
Lokomotiw Moskwa
Atletico Madryt
razem głosów:
Mecz pomiędzy Lokomotiw Moskwa a Atletico Madryt odbędzie się 15.03.2018 o godzinie 15:00 (GMT). Miejscem spotkania które zapowiada się bardzo emocjonująco będzie Moskwa. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Liga Europy, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale beIN Sports Arabia 3 HD, BT Sport 2 , SuperSport 5 Africa, beIN Sports 2 Australia, Arena Sport 1, Watch ESPN Brasil, ESPN no Brasil, beIN Sports 2, Ruutu+, Cosmote Sport 3 HD, beIN SPORTS ESPAÑA, Fox Sports 2, Sony Ten 1, BT Sport 2, TSN2, Viasat Sport Baltic, Canal+ Sport, Sport TV1, Match TV Football 1, Telekom Sport 1 Romania, Eurosport 2 Nordic, Tivibu Spor 2, Idman TV, FOX Soccer Match Pass, Digi Sport 1, Sky Sport 3 HD Italia. Transmisja w internecie dostępna jest na: beIN SPORTS CONNECT Arabia, BT Sport Live Streaming, beIN Sports Connect Australia, beIN SPORTS CONNECT F.R., beIN SPORTS Connect S.P., Movistar+, Fox Sports Go, TSN GO, Sky Go Deutschland , TeleClub Sport Live, Canal+ Sport Online, Fubo TV. Jeżeli wiesz gdzie można zobaczyć to spotkanie poinformuj innych w komentarzu poniżej.
Czytaj całość ›

Lokomotiw Moskwa - Atletico Madryt - TRANSMISJE W TV

Kraj Kanał
Algieria beIN Sports Arabia 3 HD ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Anglia BT Sport 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Angola SuperSport 5 Africa ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Arabia Saudyjska beIN Sports Arabia 3 HD ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Australia beIN Sports 2 Australia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Bahrajn beIN Sports Arabia 3 HD ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Bośnia i Hercegowina Arena Sport 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Brazylia Watch ESPN Brasil
ESPN no Brasil ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Burkina Faso SuperSport 5 Africa ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Burundi SuperSport 5 Africa ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Chorwacja Arena Sport 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Czarnogóra Arena Sport 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Demokratyczna Republika Konga SuperSport 5 Africa ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Filipiny beIN Sports 2
Finlandia Ruutu+ ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Francja beIN Sports 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Ghana SuperSport 5 Africa ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Grecja Cosmote Sport 3 HD ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Hiszpania beIN SPORTS ESPAÑA ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Holandia Fox Sports 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Indie Sony Ten 1
Iran beIN Sports Arabia 3 HD ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Irlandia BT Sport 2
Izrael Sport 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Jemen beIN Sports Arabia 3 HD ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Kamerun SuperSport 5 Africa ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Kanada TSN2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Katar beIN Sports Arabia 3 HD ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Kenia SuperSport 5 Africa ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Kuwejt beIN Sports Arabia 3 HD ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Liberia SuperSport 5 Africa ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Litwa Viasat Sport Baltic ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Nigeria SuperSport 5 Africa ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Oman beIN Sports Arabia 3 HD ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Polska Canal+ Sport ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Portugalia Sport TV1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Republika Południowej Afryki SuperSport 5 Africa ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Rosja Match TV Football 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Rumunia Telekom Sport 1 Romania
Serbia Arena Sport 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Syria beIN Sports Arabia 3 HD ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Szwecja Eurosport 2 Nordic ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Togo SuperSport 5 Africa ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Tunezja beIN Sports Arabia 3 HD ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Turcja Tivibu Spor 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Idman TV ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
USA Fox Sports 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
FOX Soccer Match Pass ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Wybrzeże Kości Słoniowej SuperSport 5 Africa ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Węgry Digi Sport 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Włochy Sky Sport 3 HD Italia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Zambia SuperSport 5 Africa ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Zimbabwe SuperSport 5 Africa ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Zjednoczone Emiraty Arabskie beIN Sports Arabia 3 HD ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Łotwa Viasat Sport Baltic ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
BEZPOŚREDNIE
MECZE
OSTATNIE
MECZE
STATYSTYKI
DRUŻYN
STRZELCY

Bezpośrednie mecze

2018-03-15 16:00 Koniec UEF Lokomotiv Moskva 1 : 5 Atletico Madrid
2018-03-08 18:00 Koniec UEF Atletico Madrid 3 : 0 Lokomotiv Moskva

Ostatnie mecze

2018-08-12 11:00 Koniec PRE Orenburg
0 : 1
2018-08-04 16:00 Koniec PRE Spartak Moskwa
0 : 0
2018-07-30 15:00 Koniec PRE Ufa
0 : 0
2018-07-27 18:30 Koniec SUP CSKA Moskwa
0 : 1
2018-07-17 10:00 Koniec CLF Vitesse Arnhem
0 : 3
2018-05-13 11:00 Koniec PRE Arsenal Tula
0 : 2
2018-05-05 13:30 Koniec PRE Zenit Petersburg
1 : 0
2018-04-30 16:00 Koniec PRE FK Krasnodar
0 : 2
2018-04-22 16:00 Koniec PRE Ufa
0 : 0
2018-04-18 16:30 Koniec PRE Akhmat Grozny
0 : 0
2018-08-11 19:00 Koniec ICC Inter Mediolan 0 : 1
2018-08-08 18:00 Koniec CLF Cagliari Calcio 1 : 0
2018-08-05 14:45 Koniec CLF VfB Stuttgart 1 : 1
2018-07-30 11:30 Koniec ICC Paris Saint-Germain 2 : 3
2018-07-26 11:30 Koniec ICC Arsenal Londyn 1 : 1
2018-05-22 17:00 Koniec FRI Nigeria 3 : 2
2018-05-20 16:30 Koniec PRI SD Eibar 2 : 2
2018-05-16 18:45 Koniec UEF Olympique Marsylia 3 : 0
2018-05-12 16:30 Koniec PRI Getafe CF 1 : 0
2018-05-06 14:15 Koniec PRI Espanyol Barcelona 0 : 2

Statystyki drużyn

LOKOMOTIV MOSKWA ATLÉTICO MADRYT
DOM WYJAZD OGÓLNIE DOM WYJAZD OGÓLNIE
3 3 6 rozegrane - - -
2 1 3 wygrane - - -
0 2 2 remisy - - -
1 0 1 porażki - - -
6 3 9 bramki zdobyte - - -
3 1 4 bramki stracone - - -
2.00 1.00 1.50 śr. bramek zdob. - - -

Statystyki strzelców

Lp. Strzelcy Bramki
1 Fernandes Manuel H. 6
2 Farfán Jefferson 4
3 Denisov Igor 1
4 Miranchuk Aleksey 1
5 Miranchuk Anton 1
Lp. Strzelcy Bramki
1 Griezmann Antoine 4
2 Niguez Saul 3
3 Costa Diego 2
4 Gameiro Kevin 2
5 Koke 2

OPINIE I KOMENTARZE

ZAKOŃCZONY
Rozwiń szczegóły

Piłka nożna - Liga Europy

Grupa A - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Villarreal CF 6 3 2 1 10:6 11
2 FC Astana 6 3 1 2 10:7 10
3 Slavia Praga 6 2 2 2 6:6 8
4 Maccabi Tel Aviv 6 1 1 4 1:8 4
Europa League Play-off
Grupa B - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Dynamo Kijów 6 4 1 1 15:9 13
2 FK Partizan Belgrad 6 2 2 2 8:9 8
3 Young Boys Berno 6 1 3 2 7:8 6
4 Skenderbeu Korce 6 1 2 3 6:10 5
Europa League Play-off
Grupa C - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Sporting Braga 6 3 1 2 9:8 10
2 Łudogorec Razgrad 6 2 3 1 7:5 9
3 İstanbul Başakşehir 6 2 2 2 7:8 8
4 TSG 1899 Hoffenheim 6 1 2 3 8:10 5
Europa League Play-off
Grupa D - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 AC Milan 6 3 2 1 13:6 11
2 AEK Ateny 6 1 5 0 6:5 8
3 HNK Rijeka 6 2 1 3 11:12 7
4 Austria Wiedeń 6 1 2 3 9:16 5
Europa League Play-off
Grupa E - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Atalanta Bergamo 6 4 2 0 14:4 14
2 Olympique Lyon 6 3 2 1 11:4 11
3 Everton FC 6 1 1 4 7:15 4
4 Apollon Limassol 6 0 3 3 5:14 3
Europa League Play-off
Grupa F - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Lokomotiv Moskwa 6 3 2 1 9:4 11
2 FC Kopenhaga 6 2 3 1 7:3 9
3 Sheriff Tiraspol 6 2 3 1 4:4 9
4 Fastav Zlín 6 0 2 4 1:10 2
Europa League Play-off
Grupa G - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Viktoria Pilzno 6 4 0 2 13:8 12
2 FCSB 6 3 1 2 9:7 10
3 FC Lugano 6 3 0 3 9:11 9
4 Hapoel Beer Szewa 6 1 1 4 5:10 4
Europa League Play-off
Grupa H - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Arsenal Londyn 6 4 1 1 14:4 13
2 Crvena Zvezda 6 2 3 1 3:2 9
3 1. FC Koln 6 2 0 4 7:8 6
4 BATE Borysów 6 1 2 3 6:16 5
Europa League Play-off
Grupa I - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Red Bull Salzburg 6 3 3 0 7:1 12
2 Olympique Marsylia 6 2 2 2 4:4 8
3 Konyaspor 6 1 3 2 4:6 6
4 Vitoria Guimaraes 6 1 2 3 5:9 5
Europa League Play-off
Grupa J - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Athletic Bilbao 6 3 2 1 8:5 11
2 Oestersunds FK 6 3 2 1 8:4 11
3 Zoria Ługańsk 6 2 0 4 3:9 6
4 Hertha Berlin 6 1 2 3 6:7 5
Europa League Play-off
Grupa K - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Lazio Rzym 6 4 1 1 12:7 13
2 OGC Nice 6 3 0 3 12:7 9
3 Zulte Waregem 6 2 1 3 8:13 7
4 Vitesse Arnhem 6 1 2 3 5:10 5
Europa League Play-off
Grupa L - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Zenit Petersburg 6 5 1 0 17:5 16
2 Real Sociedad 6 4 0 2 16:6 12
3 Rosenborg Trondheim 6 1 2 3 6:11 5
4 FK Wardar Skopje 6 0 1 5 3:20 1
Europa League Play-off

Strzelcy Piłka nożna - Liga Europy

Faza grupowa
Drużyna Bramki MP
1 Moraes Junior Dynamo Kijów 6 5
2 Rigoni Emiliano Zenit Petersburg 6 6
3 Silva Andre AC Milan 6 6
4 Aduriz Aritz Athletic Bilbao 5 6
5 Jose Willian Real Sociedad 5 6
6 Kokorin Aleksandr Zenit Petersburg 5 5
7 Assale Djapone R. Young Boys Berno 4 6
8 Balotelli Mario OGC Nice 4 5
9 Farfan Jefferson Lokomotiv Moskwa 4 6
10 Fransergio Sporting Braga 4 5
11 Pléa Alassane OGC Nice 4 6
12 Selke Davie Hertha Berlin 4 3
13 Twumasi Patrick FC Astana 4 6